bahrami_head

    melibet

پیوس: تعطیلی لیگ منطقی نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 309 ] - جمعه, 9 خرداد 1399
پیوس: تعطیلی لیگ منطقی نیست

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه دوست دارند که در زمین تکلیف لیگ امسال مشخص شود و تعطیلی لیگ تصمیم منطقی نبود. فرشاد پیوس روز جمعه در گفت وگویی، با اشاره ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه دوست دارند که در زمین تکلیف لیگ امسال مشخص شود و تعطیلی لیگ تصمیم منطقی نبود.

فرشاد پیوس روز جمعه در گفت وگویی، با اشاره به شروع مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: این تصمیم منطقی بود. درست است که سلامتی افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اما اگر مانند سرتاسر دنیا دستورالعمل های بهداشتی رعایت شود و بازیکنان هم رعایت کنند، فکر نمی کنم مشکلی برای ادامه بازی ها به وجود بیاید.

وی افزود: در بیشتر کشورهای دنیا فوتبال در حال انجام است و در کشورهایی هم که نیمه تمام ماند، سرنوشت آن لیگ مشخص شده است. نمی شود که لیگ بدون معرفی قهرمان به پایان برسد.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: همه فوتبالیست ها خانواده دارند و برایشان سلامتی مهم است اما به طور حتم کارشناسانی که تصمیم به ادامه بازی ها گرفتند، شرایط را بررسی کردند و پس از بررسی چنین تصمیمی را گرفتند.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی ها معتقدند با فشار پرسپولیس لیگ ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: پرسپولیس که خود را ثابت کرده است. جایگاه این تیم در جدول نشان گر همه چیز است و اختلاف امتیازی که به وجود آمده قهرمانی این تیم را تقریبا قطعی کرده است. همین جایگاه و اختلاف امتیاز است که باعث شده تیم ها از ادامه مسابقات هراس داشته باشند.

پیوس اضافه کرد: مگر می شود لیگ را بدون مشخص شدن قهرمان به اتمام رساند. می گویند مانند فرانسه لیگ تعطیل شود اما در هر جا که لیگ تعطیل شد، تکلیف آن مشخص شد. افرادی که این صحبت ها را می کنند کمی منطقی به فوتبال نگاه کنند و حرف منطقی بزنند. نمی شود که هم خواهان این باشند که لیگ تعطیل شود و هم خواهان این باشند که لیگ تعیین تکلیف نشود.

وی اضافه کرد: پرسپولیس 90 درصد راه قهرمانی را طی کرده و برای اینکه حرف و حدیثی ایجاد نشود، دوست دارد در زمین جایگاهش را اثبات کند. برخی تیم ها هم کرونا را بهانه کردند که ناکامی خود را بپوشانند.

وی گفت: هدایت تیم چوکای تالش را بر عهده دارم که پس از 20 سال در آستانه صعود به لیگ یک هستیم و 6 امتیاز هم از حریفان جلو هستیم. تنها 5 بازی هم باقی مانده است. موضوع تنها مربوط به لیگ برتر نمی شود. منطقی نیست که بدون تعیین و تکلیف برای تعطیلی لیگ تصمیم بگیرند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن