مجله ارتباط

    melibet

حواس کادر فنی به جوان ها هست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 732 ] - شنبه, 10 خرداد 1399

حواس کادر فنی به جوان ها هست

کادر فنی پرسپولیس جوان های این تیم را خوب می شناسد. مربیان پرسپولیس اعتقاد ویژه ای به استفاده از جوان های مستعد این تیم دارند و پتانسیل هایشان را می شناسند ام... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حواس کادر فنی به جوان ها هست

کادر فنی پرسپولیس جوان های این تیم را خوب می شناسد. مربیان پرسپولیس اعتقاد ویژه ای به استفاده از جوان های مستعد این تیم دارند و پتانسیل هایشان را می شناسند ام...

ارتش سرخ دات كام :

کادر فنی پرسپولیس جوان های این تیم را خوب می شناسد. مربیان پرسپولیس اعتقاد ویژه ای به استفاده از جوان های مستعد این تیم دارند و پتانسیل هایشان را می شناسند اما بازی دادن به آنها کار راحتی نیست. البته اجرای تصمیم فیفا مبنی بر اینکه تیم ها می توانند در ایام کرونایی 5 تعویض داشته باشند می تواند احتمال بازی دادن به جوان ها را بیشتر کند اما اینجا پرسپولیس است و با همه تیم های دیگر فرق دارد.

شاید اگر سعید حسین پور و مهدی عبدی در تیم های دیگر لیگ برتر بازی می کردند حالا تبدیل به یکی از نفرات اصلی تیم شده بودند. حتی یادمان می آید که امیر روستایی در خط حمله پیکان در مقاطعی بازیکن اصلی بوده اما نه این نفرات نه بازیکنانی مثل احسان حسینی، امیر حسین بیات و ساسان زمانه به عنوان دیگر جوان های پرسپولیس در این فصل خیلی کم یا اصلاً به میدان نرفته اند.

کادر فنی پرسپولیس با وجود شناخت کاملی که از توانمندی های این بازیکنان دارند معتقدند فشار افکار عمومی روی آنها و حساسیت بسیار برای کسب پیروزی در تیم پرسپولیس آنقدر بالاست که اجازه نمی دهد در مورد استفاده از جوان ها ریسک کنند اما آنها گوشه ذهن شان به استفاده از بازیکنان جوان فکر کرده اند هر چند قصد ندارند این جوان ها را بسوزانند.

کادر فنی پرسپولیس می داند که کالدرون در ابتدای فصل یکی دو بار از امیر روستایی و مهدی عبدی استفاده کرد اما بعدتر آنها را به کلی کنار گذاشت. مربیان فعلی پرسپولیس دوست ندارند چنین رفتاری با بازیکن های جوان تیم شان داشته باشند  و آنها را بسوزانند. آنها معتقدند در زمان درست و جای درست از این بازیکنان استفاده خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن