bahrami_head

بهروان: لیگ 18 تیمی بازگشت به عقب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 647 ] - سه شنبه, 13 خرداد 1399

بهروان: لیگ 18 تیمی بازگشت به عقب است

مشاور سازمان لیگ می گوید دولت باید در روزهای کرونایی به باشگاه ها کمک کند. غلامرضا بهروان در خصوص اعتراضات برخی تیم ها به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری باز... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بهروان: لیگ 18 تیمی بازگشت به عقب است

مشاور سازمان لیگ می گوید دولت باید در روزهای کرونایی به باشگاه ها کمک کند. غلامرضا بهروان در خصوص اعتراضات برخی تیم ها به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری باز...

ارتش سرخ دات كام :

مشاور سازمان لیگ می گوید دولت باید در روزهای کرونایی به باشگاه ها کمک کند.

غلامرضا بهروان در خصوص اعتراضات برخی تیم ها به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری بازی ها می گوید: من مصاحبه ها را رصد کردم. برخی از اعتراضات به حق است که به درستی بیان نمی شود. باشگاه ها ما به خاطر کرونا متضرر شده اند و هزینه های رعایت پروتکل های بهداشتی هم برای برخی از باشگاه ها سنگین است و شاید به همین خاطر است که مدام اصرار دارند که بازی ها تعطیل شود. شما نگاه کنید در حالت عادی بازی ها باید تمام شده بود اما هنوز تیم ها در حال تمرین هستند و 9 هفته از بازی ها باقی مانده است. اینها همه اش هزینه است. دولت برای مبارزه با کرونا از صندوق ذخیره ارزشی برداشت داشته و در حال کمک به نهادهای آسیب دیده است. باشگاه ها هم آسیب دیده اند و باید به باشگاه ها کمک شود. به خصوص که باشگاه ها در فوتبال ایران مظلوم هستند و حق پخش نمی گیرند. از سویی درآمدها به خاطر تبلیغات محیطی هم کم است.

رییس پیشین کمیته مسابقات در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری بازی های لیگ می گوید: فیفا توصیه کرده که فدراسیون ها به کمک دولت ها بازی های فوتبال را دنبال کنند. به سود ماست که در این مسیر گام برداریم. کرونا در ماه های آینده هم وجود خواهد داشت و اگر الان نتوانیم فوتبال را برگزار کنیم در آینده هم نخواهیم توانست و این به ضرر فوتبال است. فوتبال که تعطیل شود همه آسیب می بینند. اول از همه باشگاه ها و فوتبالیست ها. من با بازیکنان زیادی صحبت کرده ام و آنها همه دوست دارند که بازی ها برگزار شود. سلامتی البته مهم است. به اعتقاد من با رعایت پروتکل های بهداشتی می توان زندگی را از سر گرفت همان طور که در دنیا و حتی در ایران خیلی از مشاغل های پر ریسک فعالیت خود را آغاز کرده اند. به خودی خود تعطیلی روحیه ها را پایین می آورد و در چنین شرایطی احتمال ابتلا به کرونا بیشتر است.

غلامرضا بهروان در پایان به این نکات اشاره کرد: اگر بازی ها را تعطیل کنیم باید قهرمان را به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کنیم. آسیا یک سال به خاطر ما نمی ایستد که ما نمایندگان خود را به آنها معرفی کنیم. پس به سود فوتبال ماست که بازی ها برگزار شود و اکنون تیم پرسپولیس که بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد به دنبال تعطیلی بازی ها نیست و دوست دارد بازی ها برگزار شود. از سویی تکلیف تیم های سقوط کننده از لیگ برتر و هم چنین تیم های صعود کننده از لیگ یک هم باید مشخص شود. این با برگزاری بازی ها بدون حرف و حدیث خواهد بود. ضمن اینکه پیشنهاد برخی طرح ها برای فوتبال خطرناک است. اینکه می گوییم هیچ تیمی سقوط نکند و فصل بعد بازی ها با حضور 18 تیم برگزار شود. همین 16 تیمی که در لیگ یک حضور دارند از این تصمیم در آینده متضرر خواهند شد. این بازگشت به عقب است و باید ممنوع شود. لیگ برتر در بهترین شرایط باید با حضور 12 یا 14 تیم برگزار شود. اگر بازی ها را تعطیل کنیم بدین معنی است که در برابر کرونا شکست خورده ایم و اگر بازی ها را برگزار کنیم یعنی اینکه در حال مبارزه با کرونا هستیم. کدام یک بهتر است؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن