bahrami_head

تصمیم نهایی؛ لیگ حتما برگزار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 905 ] - چهارشنبه, 14 خرداد 1399
تصمیم نهایی؛ لیگ حتما برگزار می شود

همان طور که فدراسیون فوتبال ایران پیش تر خبر داده بود بازی های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 مهر و آبان جاری ادامه پیدا خواهد کرد. این بازی ها قرار ...

ارتش سرخ دات كام :

همان طور که فدراسیون فوتبال ایران پیش تر خبر داده بود بازی های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 مهر و آبان جاری ادامه پیدا خواهد کرد.

این بازی ها قرار بود در ماه های فروردین و خرداد ادامه پیدا کند که به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد. بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا - ایران در اولین بازی پش رو باید 17 مهر پذیرای تیم هنگ کنگ باشد که به احتمال قوی همه دیدارها بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. اگر چه ویروس کرونا به نسبت شیوع در ماه های ابتدایی ضعیف شده اما پیش بینی پزشکان بر این است که در ماه های مهر و آبان جاری شاهد تشدید این ویروس خواهیم بود. از اینرو نظر فیفا و هم چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا بر این است که بازی ها در سال 2020 بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

و اما در هفته های اخیربرخی از باشگاه ها به بهانه ویروس کرونا خواهان تعطیلی بازی های لیگ بودند که با توجه به برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دیگر تحقق این خواسته امکان پذیر نیست. واقعیت این است بازیکنان تیم های داخلی از اسفند ماه به مرخصی رفته اند و اگر قرار باشد بازی های لیگ تعطیل شود 6 – 7 ماه بدون بازی در اردوی تیم ملی حاضر خواهند شد و 17 مهر در دیدار با هنگ کنگ به میدان خواهند رفت که این بدون شک به تیم ملی آسیب می زند. در صورتی که با برگزاری بازی های معوقه لیگ برتر ملی پوشان داخلی بار دیگر در شرایط بازی قرار می گیرند و با آمادگی در تمرین تیم ملی حاضر خواهند شد. تصمیم نهایی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که لیگ برگزار شود. این به صلاح تیم ملی و فوتبال ایران است. از همه مهمتر سازمان لیگ بر این باور است برگزاری بازی های  معوقه فصل جاری در سایه رعایت پروتکل های بهداشتی تمرین خوبی است برای اینکه فصل آینده بازی ها را با همین روال دنبال کند. آزمون و خطاها در 9 هفته باقی مانده شرایط را برای برگزاری لیگ در فصل آینده بهتر خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن