bahrami_head

کریمی: باید با قهرمانی پرسپولیس کنار بیایند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 814 ] - پنجشنبه, 15 خرداد 1399

کریمی: باید با قهرمانی پرسپولیس کنار بیایند

علی کریمی در پایان دیدار فوتبالی اش به برخی موضوعات کنونی فوتبال ایران پاسخ داد. اسطوره فوتبال ایران بعد از مدت ها در میادین ظاهر شد تا سوژه جذابی برای اصحاب ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کریمی: باید با قهرمانی پرسپولیس کنار بیایند

علی کریمی در پایان دیدار فوتبالی اش به برخی موضوعات کنونی فوتبال ایران پاسخ داد. اسطوره فوتبال ایران بعد از مدت ها در میادین ظاهر شد تا سوژه جذابی برای اصحاب ...

ارتش سرخ دات كام :

علی کریمی در پایان دیدار فوتبالی اش به برخی موضوعات کنونی فوتبال ایران پاسخ داد.

اسطوره فوتبال ایران بعد از مدت ها در میادین ظاهر شد تا سوژه جذابی برای اصحاب رسانه محسوب شود. علی کریمی که امروز برای تقابل فوتبالی با عادل فردوسی پور حضور یافته بود، در زمان پایان بازی در واکنش به برخی سوالات خبرنگاران حاضر در محل دقایقی به صحبت پرداخت.

صحبت با علی کریمی از احتمال قهرمانی پرسپولیس در صورت عدم برگزاری مسابقات شروع شد. جایی که او معتقد است فاصله امتیازی تیم یحیی گل محمدی با نزدیک ترین رقبا باعث می شود تا سرخ ها را بتوان به عنوان قهرمان معرفی کرد: اگر لیگ برگزار نشود باید قهرمان مشخص نشود غیر از این نیست که! فکر کنم خود آنهایی که در فدراسیون هستند گفته اند اگر برگزار نشود قهرمان را مشخص خواهیم کرد.

علی کریمی در پاسخ به این موضوع که با شروع دور جدید تمرینات برخی از تیم ها مدعی حضور بازیکنان با تست مثبت کرونا در جمع خود شده اند گفت: باید پزشکان شخصی تیم ها مشخص کنند که چطور بوده است.

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس صحبت جالبی درباره بازیکنان و اعضای مدعی کرونا نیز داشت و گفت: این بازیکنان از استراحت آمدند و تست دادند مثبت اعلام شده ولی حالا که در آمده و خودشان می گویند که اینطور نبوده است. اولا اگر واقعا بودند امیدوارم زودتر خوب شوند چرا که هیچ چیزی مهمتر از سلامتی نیست. بعد هم این ها باید برگردند به عقب و ببینند در زمان قرنطینه چه کردند که تست شان مثبت در آمده است.

علی کریمی در ادامه صحبت هایش بار دیگر روی قهرمانی پرسپولیس در صورت عدم ادامه مسابقات تاکید کرد و گفت: با این حال می توانستند با نشستی با مدیران و ... به یک نتیجه می رسیدند. اگر اکثریت می گفتند برگزار نشود که راه حلی انتخاب می شد و اگر می گفتند انجام شود که هیچی. بهرحال در مجموع اگر نخواهند برگزار شود باید قهرمان را انتخاب کنند و پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف صدر جدول است. اگر اختلاف امتیاز نزدیک بود طبیعتا این اتفاق می افتاد که قبول نکنند اما این اختلاف به شکلی است که باید کنار بیایند.

کریمی در ادامه کنایه ای هم به برخی باشگاه های خواهان تعطیلی مسابقات زد و گفت: ولی من فکر می کنم کسانی که توان خود را برای عدم برگزاری مسابقات می گذارند، مخصوصا مدیرعامل ها فکر می کنم به خاطر مسائل مالی باشد. مخصوصا تیم هایی که وضعیت مالی خوبی دارند اما بریز و بپاش زیادی دارند! وگرنه شما ببینید تیم هایی که وسط جدول و رو به پایین هستند چیزی نمی گویند. در نهایت باید تصمیم گیری درستی شود و قبل از هر چیزی سلامت بازیکنان در نظر گرفته شود. در فدراسیون ما مشخص نیست چه کسی تصمیم گیرنده است و این به مشکلات بازی ها اضافه می کند و ان شاالله تصمیم درستی گرفته شود.

اسطوره فوتبال ایران در واکنش به اینکه پیش از این در مناظره با مدیران فدراسیون به بحث هایی از اساسنامه اشاره کرده بود که اکنون به نظر می رسد حق با او بوده نیز گفت: آن موقع که یک سال و خرده ای پیش صحبت این موضوع را می کردیم همه خواب بودند حالا که نوش داروی پس از مرگ سهراب است و صحبت نکنیم درباره اش بهتر است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن