bahrami_head

AFC برای گزینه های میزیانی لیگ قهرمانان شرط گذاشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 416 ] - جمعه, 16 خرداد 1399
AFC برای گزینه های میزیانی لیگ قهرمانان شرط گذاشت

 کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان قاره رابه کشوری می دهد که از نظر وضعیت آب و هوایی، شرایط مورد نظرش را داشته باشد. کنفدراسیون فوتبال ...

ارتش سرخ دات كام :

 کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان قاره رابه کشوری می دهد که از نظر وضعیت آب و هوایی، شرایط مورد نظرش را داشته باشد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای کشورهای که خواهان میزبانی ادامه مسابقات لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی هستند، شرایطی را تعیین کرده است.

کمیته مسابقات عالی ترین مرجع فوتبال قاره پهناور آسیا، بعد از آنکه مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان به خاطر شیوع کرونا متوقف شد، گزینه های برای برگزاری ادامه مسابقات به صورت متمرکز در کشور یا کشورهای دریافت کرده است. گزینه ای که هنوز تایید نشده و در صورت تایید آن، شرایطی مد نظر کنفدراسیون است.

مطابق اعلام روزنامه الریاضیه عربستان، AFC در صورت این مدل برگزاری بازی ها، خواهان انجام مسابقات در ورزشگاه هایی است که در ماه سپتامبر(شهریور) از وضعیت تهویه مطبوع و هوای مطلوب در آن زمان برخوردار هستند.

البته برای این منظور کنفدراسیون، پروتکل های مخصوص پزشکی را برای تک تک تیم های حاضر در بازی ها جهت مقابله دقیق با کرونا در نظرخواهد گرفت زیرا این سازمان می کوشد با رعایت چارچوب های پزشکی، در بالاترین سطح از وضعیت سلامتی بازیکنان، مربیان و سایر اعضای تیم ها مراقبت کند.

پیش بینی می شود در روزهای آینده کشورهای که داوطلب برگزاری مسابقات به این شکل هستند، برنامه های خود را به کنفدراسیون جهت انتخاب نهایی ارائه کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن