bahrami_head

محمدخانی: پرسپولیسی ها محکم تمرین کنند و وارد بازی کرونایی نشوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 231 ] - شنبه, 17 خرداد 1399
محمدخانی: پرسپولیسی ها محکم تمرین کنند و وارد بازی کرونایی نشوند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پیشنهاد من این است که مربیان و بازیکنان پرسپولیس محکم و باقدرت تمرین کنند و وارد این بازی های کرونایی نشوند. هرچند ستاد مقابله با...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پیشنهاد من این است که مربیان و بازیکنان پرسپولیس محکم و باقدرت تمرین کنند و وارد این بازی های کرونایی نشوند.
هرچند ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز آغاز تمرینات و مسابقات لیگ برتررا صادر کرده، اما این تصمیم مخالفان زیادی دارد. مخالفانی که علیه تصمیم گیرندگان فوتبال ایران مصاحبه کرده و واکنش پرسپولیسی ها را برانگیخته اند. این جنگ رسانه ای ادامه دارد و حالا ناصر محمدخانی ستاره دهه 60 پرسپولیس پیشنهاد جالبی دارد.

*بی تعارف فکر می کنید مسابقات لیگ نوزدهم برگزار شود؟
اتفاقاً همه ما فوتبالی ها دوست داریم جواب دقیق این سؤال را بدانیم. مگر دستور و مجوز انجام تمرینات صادر نشد؟ پس چرا دوباره این همه صدای مخالف شنیده شد.

*ظاهراً فقط پرسپولیسی ها با برگزاری مسابقات موافق هستند.
به نظر شما حق ندارند؟

*چرا ولی از آن طرف رقیبان این تیم هم نگران مبتلا شدن به کرونا هستند.
من برای همه احترام قائلم و نمی خواهم خدای ناکرده حرف من به کسی بربخورد، اما این صحبت ها فقط بر اساس شرایط جدول زده می شود. می خواهند لیگ تعطیل شود تا نیفتند یا اینکه می دانند برای کسب عنوان قهرمانی به پرسپولیس نمی رسند وگرنه کسی مخالفت نمی کرد.

*چه پیشنهادی به پرسپولیسی ها داری؟
پیشنهاد من این است که مربیان و بازیکنان پرسپولیس محکم و باقدرت تمرین کنند و وارد این بازی های کرونایی نشوند.

*خداداد عزیزی هم مشابه همین حرف را زد.
خداداد انسان صادقی است که رک و راست حرفش را می زند. اتفاقاً آن شب در برنامه فوتبال بر تردیدم که حقیقت را گفت که همه بر اساس رتبه خود در جدول خواستار تعطیلی یا برگزاری مسابقات لیگ هستند.

*اسم خداداد عزیزی وسط آمد؛ یاد مصاحبه چندی پیش او با خبرورزشی افتادیم که شما را الگوی فنی خود نامید (اینجا بخوانید). در این رابطه صحبتی ندارید؟
خداداد عزیزی فوتبالیست فنی و خوبی بود که از من هم بهتر بود!

*اینکه شکسته نفسی است. ناصرمحمد خانی در دهه 60 فوتبالیستی بود که خیلی ها سبک بازی او را مثل لیونل مسی می دانند. مهاجمی تکنیکی که چپ پا بود ولی در سمت راست بازی می کرد و با استفاده از سرعت و تکنیک بالای خود کابوس مدافعان حریف می شد!
شما لطف دارید، اما من حقیقت را گفتم. فوتبالیست هایی مثل خداداد عزیزی یا علی کریمی شاید هر 20 یا 30 سال یک بار هم به دنیا نمی آیند.

*خداداد به حق خودش در فوتبال رسید؟
او مرد سال آسیا شد و در جام جهانی و بوندس لیگا بازی کرد، اما باز هم می توانست بالاتر برود. شاید بدشانسی یا زبان سرخ خداداد جلوی او را گرفت ولی انصافاً فوتبالیستی فنی و تکنیکی بود که هر کسی از تماشای بازی اش به وجد می آمد و لذت می برد.

*ناصر محمدخانی چطور؟ مجید نامجومطلق چندی پیش گفت «کاش 20 سال دیرتر به دنیا می آمدم!» شما هم چنین آرزویی دارید؟
مجید نامجومطلق هم فوق العاده تکنیکی و دریبل زن بود که به حق خودش نرسید. البته در نسل ما هیچ کس به حق خودش نرسید و... من در مورد خودم حرفی نمی زنم، اما بازیکنانی مثل همین نامجومطلق، شاهرخ بیانی یا سیروس قایقران و مجتبی محرمی و... بودند که اگر امروز بازی می کردند نمی شد روی آن ها قیمت گذاشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن