bahrami_head

    melibet

کنعانی زادگان: کاش کرونا تمام شود تا با هوادارانمان جشن بگیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 263 ] - شنبه, 17 خرداد 1399
کنعانی زادگان: کاش کرونا تمام شود تا با هوادارانمان جشن بگیریم

مدافع پرسپولیس این روزها به همراه سایر بازیکنان تیم سخت تلاش می کند تا با شروع رقابت های لیگ برای چهارمین بار قهرمانی لیگ را به دست بیاورند. محمدرضا کنعانی زا...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پرسپولیس این روزها به همراه سایر بازیکنان تیم سخت تلاش می کند تا با شروع رقابت های لیگ برای چهارمین بار قهرمانی لیگ را به دست بیاورند. محمدرضا کنعانی زادگان البته اعتقاد دارد که فکرش را هم نمی کرده است که تیم ها اینطور ناامید باشند و قطعا اگر اختلاف کمتر بود آنها اعتراضی به آغاز بازی ها نمی کردند. کنعانی زادگان درخصوص شرایط این روزهای خودش با ما گفت وگو کرد:

*شرایط پرسپولیس را چطور می بینی؟
ما در چند روز گذشته تمرینات بسیار خوبی را انجام دادیم و واقعا باید بگویم که از لحاظ بدنی آمادگی بسیار خوبی داریم. البته این را هم بگویم که در این مدت بازیکنان تیم با وجود تعطیلی مسابقات آمادگی خود را حفظ کردند و حالا کاملا آماده این هستیم تا نخستین بازی خود را با قدرت انجام دهیم.

*به نظر می رسد که پرسپولیس کار سختی برای قهرمانی نداشته باشد.
درست است که ما 10امتیاز اختلاف داریم اما اگر بخواهیم از حالا خودمان را قهرمان بدانیم به مشکل می خوریم. بیشتر بازی های باقیمانده ما با تیم های پایین جدول است. آنها در خطر سقوط قرار دارند و چیزی برای از دست دادن ندارند و قطعا با تمام وجود برابر ما بازی خواهند کرد.

*هنوز هم بعضی از تیم ها خواهان تعطیلی لیگ هستند.
ما فوتبالیست هستیم و این شغل ما است. باید بازی کنیم و کار دیگری نداریم. همانطور که سایر مردم کار می کنند ما هم باید فوتبال بازی کنیم. من مطمئن هستم که اگر تیم هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند اختلاف 2، 3امتیازی هم با ما داشتند، تمام تلاش خود را می کردند تا لیگ برگزار شود. البته یک نکته را هم باید بگویم.

*چه نکته ای را؟
برای من جالب است که سایر تیم های مدعی ما را از حالا قهرمان می دانند و برای قهرمانی دیگر امیدی ندارند و قطعا اگر کوچک ترین امیدی داشتند، اینطور برای تعطیلی لیگ نمی جنگیدند.

*با تمام این شرایط همه هواداران منتظر آغاز لیگ هستند.
هواداران همیشه از ما حمایت کرده اند و ما هم می خواهیم حالا که آنها نیستند در این شرایط سخت آنها را خوشحال کنیم. فقط آرزو می کنم کاش این بیماری زودتر تمام شود تا اگر شد قهرمانی را با هوادارانمان جشن بگیریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن