bahrami_head

    melibet

مترجم کالدرون: او آماده مذاکره با پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 428 ] - یکشنبه, 18 خرداد 1399
مترجم کالدرون: او آماده مذاکره با پرسپولیس است

مترجم کالدرون امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس در مورد دلیل حضورش در این باشگاه و ماجراهای کالدرون صحبت های تازه ای را مطرح کرد. امیر جنانی در خصوص حضور در با...

ارتش سرخ دات كام :

مترجم کالدرون امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس در مورد دلیل حضورش در این باشگاه و ماجراهای کالدرون صحبت های تازه ای را مطرح کرد.

امیر جنانی در خصوص حضور در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز با سیدی به باشگاه آمدیم تا در خصوص توافقی که زمان انصاری فرد انجام شد، مطالباتمان را دریافت کنیم. در آن زمان یک قراردادی امضا شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا و تغییرات مدیریتی تا امروز هیچ مبلغی دریافت نکرده ایم و امروز آمده ایم در این خصوص صحبت کنیم. قراردادم خیلی جزئی است و به عنوان مترجم کالدرون 30 میلیون از باشگاه طلب دارم.

وی در خصوص جدایی کالدرون از پرسپولیس عنوان کرد: خیلی از اتفاقات می توانست به وجود بیاید و من به عنوان مترجم در جریان نباشم. اتفاقاتی که از اول فصل رخ داد باعث تصمیم جدایی کالدرون شد. یکسری بدعهدی ها صورت گرفت و قول هایی که عملی نشد باعث خستگی کالدرون شد.

مترجم کالدرون در رابطه با شکایتش در فیفا و توافق باشگاه پرسپولیس با او خاطرنشان کرد: من در جریان قرارداد او نیستم. کاظمی به عنوان وکیل او کارهای کالدرون را انجام می دهد. تا جایی که در جریان هستم او شکایت کرده است و در چند مصاحبه اخیرش گفته است من در خصوص پرسپولیس منعطف هستم و اگر باشگاه تمایل داشته باشد من آماده مذاکره هستم.

وی در خصوص مشکلات کالدرون با برخی از بازیکنان پرسپولیس به خصوص سیدجلال حسینی و امید عالیشاه، گفت: اختلافی بین بازیکنان و کالدرون وجود نداشت. سیدجلال را به عنوان یک کاپیتان قبول داشت و همیشه این را مطرح می کرد. با امید عالیشاه درگیری خاصی نداشت و تشخیص سرمربی بود که یک بازیکن در چه پستی حضور داشته باشد.

جنانی در خصوص ماجرای پیش آمده در هتل و حضور بعضی افراد همراه کالدرون تاکید کرد: در ماجراهایی که در خصوص هتل برای کالدرون پیش آمد، می خواستند او را خراب کنند و یک شب همسرش به ایران آمد و در منزلش بود و بعد به هتل آمدند و این اتفاق ها به وجود آمد و اتفاقات قشنگی نبود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن