bahrami_head

سلطانی: رادو خوب است ولی باید بیشتر کار کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 379 ] - یکشنبه, 18 خرداد 1399
سلطانی: رادو خوب است ولی باید بیشتر کار کند

دروازه بان سابق ملی پوش پرسپولیس اعتقاد دارد رادو می تواند جای بیرانوند را پر کند اما او نمی شود و برای رسیدن به بیرانوند خیلی کار دارد. بهروز سلطانی می گوید ب...

ارتش سرخ دات كام : دروازه بان سابق ملی پوش پرسپولیس اعتقاد دارد رادو می تواند جای بیرانوند را پر کند اما او نمی شود و برای رسیدن به بیرانوند خیلی کار دارد.

بهروز سلطانی می گوید بیرانوند 50 درصد تیم بود. نمره او از 20 ، بیست است. سلطانی سپس به تأثیرگذاری رادو شوویچ اشاره می کند و می گوید او دروازه بان خوبی است ولی چند ضعف دارد که با بازی های مستمر باید برطرف کند. سلطانی از 20 به رادو نمره 15 می دهد و می گوید متوسط رو به بالا است چون در خروج هایش ضعیف عمل می کند.
سلطانی می گوید پرسپولیس برای انتخاب گلر ایرانی بیاید از بین نیازمند و مظاهری یکی را جذب کند تا جای بیرانوند به خوبی پر شود. یا اینکه یک جانشین هم تراز برای رادو انتخاب کنند تا به مشکل نخورند.

*بیرانوند هم بالاخره رفتی شد و رادوشویچ به عنوان مرد شمار یک درون دروازه پرسپولیس می ایستد نظر شما در مورد رادوشویچ چیست؟ 
ابتدا باید در مورد بیرانوند صحبت کنم. او در حال حاضر بهترین دروازه بان ایران است و در طول این چند سال که در پرسپولیس بود بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشت و در نتایج تیم سهم به سزایی داشت. من به نوبه خودم از 20 به او نمره 20 می دهم. اما در مورد رادوشوویچ باید بگویم او گلر خوبی است ولی من به او نمره 15 تا 16می دهم.

*اما رادو هر موقع درون دروازه ایستاد بسیار خوب بازی کرد ؟
اتفاقاً من هم اگر به او نمره متوسط  رو به خوب به او می دهم به خاطر همان 6 الی 7 بازی آخری بود که عالی انجام داد.

*چه ایرادی از او می گیرید ؟
متأسفانه به رغم اینکه جسارت خیلی خوبی دارد و بسیار شجاعانه و باهوش درون دروازه عمل می کند، در خروج ها ضعف دارد. علاوه بر این گاهی اوقات هم ضربات را دوضرب جمع می کند.

*برای فصل بعد و نیز 9 دیدار باقی مانده از این فصل می توان بر روی رادو حساب کرد ؟
من مطمئن هستم، در این 9 دیدار به مشکل نمی خوریم. پرسپولیس امتیازات خوبی را جمع آوری کرده و شما شک نکنید با توجه به اختلاف 10 امتیازی که با حریفان دارد قهرمان می شود و برای رادو هم مشکلی پیش نمی آید. اما مهم فصل بعد است که او باید 30 بازی در لیگ و نیز بازی های آسیایی به میدان برود.من عقیده دارم باید یک رزرو خوب بر روی نیمکت داشته باشد تا تیم به مشکل نخورد واو نیز انگیزه رقابت داشته باشد همان طور که بیرانوند متوجه بود خوب کار نکند رادو جایش را می گیر که در چند دیدار هم جای او را گرفت.

*با توجه به صحبت های شما دروازه بان ذخیره باید  خیلی خوب باشد ؟
تیمی مثل پرسپولیس باید همیشه دو دروازه بان آماده و خوب داشته باشد. شما نگاه کنید در ادوار گذشته هم همین طور بوده داوود فنایی و عابد زاده و یا عابد زاده و نکیسا و...... برای همین من عقیده دارم پرسپولیس باید حداقل یک دروازه بان هم تراز رادوشوویچ جذب کند.

*در حال حاضر دروازه بان ایرانی داریم که بتواند جانشین بیرانوند در پرسپولیس شود ؟
بله ما 3 الی 4 دروازه بان خوب داریم که می توانند در پرسپولیس جای خالی بیرانوند را پر کنند و حتی شماره یک هم باشند.. مثلاً پیام نیازمند یا رشید مظاهری و حتی اخباری که در تراکتور ذخیره است. البته حسینی دروازه بان استقلال هم بسیار خوب است اما او نمی تواند به پرسپولیس بیاید.  من فکر می کنم باشگاه می تواند با مذاکره با باشگاهی این دروازه بان ها و حتی خودشان زمینه حضور آن ها در پرسپولیس را فراهم کند. البته سخت است اما نشدنی نیست. دروازه بان خوب 50 درصد یک تیم است. بنابراین پرسپولیس با حفظ رادو احتیاج به یک دروازه بان خوب دیگر هم دارد.

*اشاره به اخباری داشتید اما او در این چند سال زیاد خوب نبوده است ؟
ببینید او دروازه بان ملی پوش بوده و بازی های خوبی هم در لیگ انجام داده است. اما در یک برهه دچار حاشیه و برای همین کمی از شرایط روزهای خوبش دور شد . او می تواند با حضور در پرسپولیس دوباره به  همان دروازه بان خوب تبدیل شود چون استعداد و فیزیک خوبی دارد.

*پرسپولیس با تساوی دیدارهای تدارکاتی را شروع کرد ؟
بازی تدارکاتی اسمش بر رویش است. فکر می کنم بیشتر از سه ماه است که هیچ تیم بازی نکرده و همین بر روی کار تیم ها تأثیر می گذارد. هرچقدر بازی تدارکاتی بیشتر انجام دهند تیم با آمادگی بیشتری وارد مسابقات می شود. بازیکن تا در کوران بازی قرار نگیرد نمی تواند در بازی رسمی خودش را نشان دهد. با تمام این اوصاف نتیجه تساوی بد هم نبود.

*پرسپولیس می تواند قهرمان شود ؟
چراکه نه. پرسپولیس 10 امتیاز از رقبا پیش است و از سوی دیگر بیشتر بازی های پرسپولیس در تهران است و همین برگ برنده آن ها است. برای همین من از همین الان می گویم که قهرمانی پرسپولیس مسجل است.

*چند وقت اخیر بین سوشا مکانی و وحید قلیچ در فضای مجازی درگیری های لفظی پیش آمده بود نظر شما چیست البته وحید قلیچ به همه  دروازه بان های پرسپولیس ازجمله فنایی و رادوشویچ هم حمله کرده بود !
 متأسفانه همین طور است من چند بار با وحید صحبت کردم و به او گفتم تو بزرگ تری و الگوی هواداران خصوصاً کسانی که می خواهند دروازه بان شوند هستی برای همین بیشتر رعایت کن و برای خودت حاشیه درست نکن چون قشنگ نیست . همه ما پرسپولیسی هستیم و باید احترام همدیگر را حفظ کنیم. سوشا و بقیه  برای پرسپولیس زحمت کشیده اند. این درگیری ها در فضای مجازی به خودمان لطمه می زند و برای شخصیت ما خوب و قشنگ نیست.  البته دوست داشتم با سوشا هم صحبت کنم اما او ایران نبود اما از طریق یکی از دوستان پیام دادم که او جواب ندهد تا موضوع جمع شود و به قولی پادرمیانی کردم تا موضوع بدتر از این نشود. ما همه عضو یک خانواده هستیم و باید احترام هم را حفظ کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن