bahrami_head

علیپور: هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی دانیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 311 ] - یکشنبه, 18 خرداد 1399

علیپور: هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی دانیم

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود اختلاف امتیاز، هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی دانیم. علی علیپور که روز گذشته به دیدار مادر شهید رفت، دربار... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علیپور: هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی دانیم

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود اختلاف امتیاز، هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی دانیم. علی علیپور که روز گذشته به دیدار مادر شهید رفت، دربار...

ارتش سرخ دات كام :

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود اختلاف امتیاز، هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی دانیم.

علی علیپور که روز گذشته به دیدار مادر شهید رفت، درباره این اقدام و حرکتی که بعد از گلزنی ها با نشان دادن تصاویر شهدا انجام می دهد، اظهار داشت: این دیدار اخیر با پیشنهاد یکی از آشنایان انجام شد و وقتی متوجه شدم که آن شهید، دقیقا هم نام من بوده است، بیشتر مشتاق شدم. این حرکت و نشان دادن تصاویر شهدا بعد از گلزنی که درباره اش پرسیدید را برای دل خودم انجام می دهم. یک حس درونی است. از همان اول که به پرسپولیس آمدم، هر بار که گل می زدم، فرصتی پیش می آمد تا تصویر یکی از این عزیزان را نشان بدهم و امیدوار بوده ام که هر چه بیشتر این فرصت ایجاد شود.

بازیکن پرسپولیس درباره شرایط تیم هم ادامه داد: فعلا که در تمرینات هستیم و منتظریم که لیگ شروع بشود. با توجه به تعطیلی طولانی بازی ها هم تنها مورد این است که در زمان باقی مانده بتوانیم بازی های دوستانه داشته باشیم. خدا را شکر بچه ها با وجود محدودیت ها تمرینات خوبی داشته اند ولی خب، تمرین اختصاصی و انفرادی جای تمرینات گروهی و رقابتی را نمی گیرد.

علیپور در ارتباط با فشاری که روی خط حمله پرسپولیس وجود دارد و با جدایی استوکس و مشکل اوساگونا برای رسیدن به ایران با توجه به شرایط پروازها اضافه کرد: به هر حال این شرایطی است که پیش آمده است. هر یک از ما موظف هستیم در جایگاه خودمان به تیم  و یکدیگر کمک کنیم. من هم مهاجم هستم و توقع این است که گل بزنیم. تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم و با چنین فشارهایی غریبه نیستیم.

وی درباره بیم و امیدهای هواداران با توجه به فاصله امتیازات در لیگ برتر و کار سخت در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: در لیگ برتر فاصله امتیازی خوبی ایجاد شده است. از سوی دیگر نباید غافل باشیم که استقلال یک بازی عقب افتاده دارد و 9 هفته لیگ هم باقی مانده است. نه فقط در لیگ قهرمانان بلکه در لیگ برتر نیز، کار سختی داریم. باید با آگاهی کامل نسبت به شرایط و با آمادگی وارد مسابقات شویم. تا جایی که من دیده ام در تیم همه به این مسایل اشراف دارند و هیچ کس، تیم را از پیش قهرمان نمی داند. در مورد لیگ قهرمانان هم هنوز منتظریم ببینیم بازی ها به چه ترتیب خواهد بود ولی فکر می کنم؛ بازی با نماینده عربستان بسیار تعیین کننده است و می توانیم امتیازهای لازم را جمع کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن