bahrami_head

    melibet

درس بزرگ رادو به فوتبالیست های ایرانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 568 ] - دوشنبه, 19 خرداد 1399

درس بزرگ رادو به فوتبالیست های ایرانی

رفتار رادو یک درس و یک الگوی خوب برای فوتبالیست های ایرانی است که تا نیمکت نشین می شوند، غر می زنند و مصاحبه کرده و در میانه های راه تیم را ترک می کنند. رادو ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
درس بزرگ رادو به فوتبالیست های ایرانی

رفتار رادو یک درس و یک الگوی خوب برای فوتبالیست های ایرانی است که تا نیمکت نشین می شوند، غر می زنند و مصاحبه کرده و در میانه های راه تیم را ترک می کنند. رادو ...

ارتش سرخ دات كام :

رفتار رادو یک درس و یک الگوی خوب برای فوتبالیست های ایرانی است که تا نیمکت نشین می شوند، غر می زنند و مصاحبه کرده و در میانه های راه تیم را ترک می کنند.

رادو سال های سال است در پرسپولیس حضور دارد و همواره در این سال ها دروازه بان شماره دو پرسپولیس بوده است. علیرضا بیرانوند به لطف حضور در ترکیب ثابت تیم ملی مرد شماره یک پرسپولیس بوده و رادو تنها در زمان محرومیت و مصدومیت بیرانوند بازی می کرد. رادو همه نیمکت نشینی ها را تحمل کرد و هر گاه به میدان می رفت خوب بازی می کرد تا جایی که وقتی امروز علیرضا بیرانوند درصدد جدایی از پرسپولیس است، باشگاه اعلام کرده دروازه بان جدیدی جانشین او نخواهد شد و رادو جای گلر شماره یک را می گیرد و باشگاه به دنبال جذب دروازه بان دوم به جای رادو است.

رفتار رادو یک درس و یک الگوی خوب برای فوتبالیست های ایرانی است که تا نیمکت نشین می شوند، غر می زنند و مصاحبه کرده و در میانه های راه تیم را ترک می کنند. رادو یک بار دیگر نشان داد بازیکن نیمکت نشین با صبر و مبارزه می تواند جایگاه خود را در فوتبال به دست بیاورد. همان طور که رادو در روز های نیمکت نشینی هر گاه به ترکیب ثابت تیم راه پیدا می کرد، خوب ظاهر می شد، به طور حتم در آینده هم نمایش های خوبی درون دروازه تیم خواهد داشت به این خاطر که برای رسیدن به این موقعیت، سختی های زیادی را به جان خریده است. علیرضا بیرانوند به دنبال حضور در تیم آنتورپ است و باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرده با جدایی او، رادو گلر یک تیم خواهد شد. رادو بالاخره مزد صبرش را در تیم پرسپولیس گرفت و طبیعتاً این رفتار به خاطر سال ها حضورش در فوتبال حرفه ای است. فوتبال ایران سال های سال است حرفه ای شده، اما مشکل اینجاست که فوتبالیست های ما فقط پول حرفه ای می گیرند، اما رفتارشان آماتورگونه است. حضور دو دروازه بان اسمی ایرانی در یک تیم همیشه با حاشیه های تلخی همراه بود. نمونه اش در استقلال که در نهایت سیدمهدی رحمتی مجبور شد جمع آبی ها را ترک کند و راهی تیم شهرخودرو شود. این اتفاق در تیم های دیگر هم رخ داده بود.

رادوشویچ یکی، دو سال روی نیمکت نشست، اما موفقیت هایش را با تیم تجربه کرد و هر گاه بازی کرد، بهترین نمایش را در ترکیب تیم داشت و با این ذهنیت به طور حتم در آینده و با خداحافظی علیرضا بیرانوند هم می تواند مهره قابل اتکای تیمش باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن