bahrami_head

برانکو: ابلاغیه ای در مورد شکایت پرسپولیس دریافت نکرده ام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 335 ] - دوشنبه, 19 خرداد 1399
برانکو: ابلاغیه ای در مورد شکایت پرسپولیس دریافت نکرده ام

 سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه من و نه وکیلم اطلاع یا ابلاغیه ای از طرف هیأت دادرس حکمیت بین المللی ورزش مبنی بر فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس در...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه من و نه وکیلم اطلاع یا ابلاغیه ای از طرف هیأت دادرس حکمیت بین المللی ورزش مبنی بر فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده ایم.

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی، در خصوص اقدام باشگاه پرسپولیس برای شکایت به دادگاه CAS و این که وی و وکیلش چه اقدامی دراین زمینه انجام داده اند، اظهار داشت: نه من و نه وکیلم اطلاعی یا ابلاغیه ای از طرف هیأت دادرس حکمیت بین الملل در ورزش مبنی بر فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده ایم.

وی در خصوص صحبت هایی که پیرامون نشان دادن چراغ سبز به باشگاه پرسپولیس برای مذاکرات دو طرفه مطرح می شود عنوان کرد: خیر، همان طور که پیشتر از این هم اعلام کرده بودم در صورتی که باشگاه پرسپولیس بخواهد مذاکره یا تماسی در خصوص پرونده من داشته باشد فقط باید با آقای داروبوشیچ نماینده من مراجعه کند. باشگاه پرسپولیس هم شماره و هم ایمیل این شخص را دارد و اگر خواستند می توانند با این فرد تماس بگیرند.

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر این باشگاه در دادگاه CAS برنده شود چه واکنشی خواهد داشت یادآور شد: فرجام خواهی یا اعتراض حق هر طرفی در فوتبال است که هر گاه احساس کنند مورد ظلم قرار گرفته اند می توانند اقدامات لازم را انجام بدهند. درست مثل این می ماند که اگر من حس کنم در حقم اجحاف شده پیگیر مطالبات دیگری به غیر از آنچه در رأی بدوی فیفا آمده خواهم شد و من هم این حق را برای خود قائل هستم. این موضوع در راستای پیگیری احقاق حق برای هر طرفی انجام می شود و من هم می توانم در چنین زمینه هایی اقدامات لازم را انجام بدهم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن