ربیع خواه: از پرسپولیس بیشتر از کرونا می ترسند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 486 ] - دوشنبه, 19 خرداد 1399

ربیع خواه: از پرسپولیس بیشتر از کرونا می ترسند!

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محمد انصاری فوتبالیست قوی و بچه معتقدی است. مطمئنم این مصدومیت را پشت سر گذاشته و با قدرت بیشتری به تمرین و مسابقات برمی گردد. ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ربیع خواه: از پرسپولیس بیشتر از کرونا می ترسند!

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محمد انصاری فوتبالیست قوی و بچه معتقدی است. مطمئنم این مصدومیت را پشت سر گذاشته و با قدرت بیشتری به تمرین و مسابقات برمی گردد. ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محمد انصاری فوتبالیست قوی و بچه معتقدی است. مطمئنم این مصدومیت را پشت سر گذاشته و با قدرت بیشتری به تمرین و مسابقات برمی گردد.
یکی از اتفاقات تلخ روز های اخیر، مصدومیت محمد انصاری از ناحیه رباط صلیبی بود. شاید یکی از کسانی که به خوبی انصاری را در این شرایط درک کند، محسن ربیع خواه باشد. هافبکی آرام و بی حاشیه که سابقه مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی را داشته و...

*محمد انصاری رباط صلیبی پاره کرد و گفتیم شاید کسی که بیشتر از همه او را درک کند، محسن ربیع خواه باشد.
دلم بدجوری برای انصاری سوخت. پارگی رباط صلیبی خیلی دردناک است و البته همین الان هم که من با شما صحبت می کنم، امیدوارم جواب MRI زانوی محمد پارگی رباط صلیبی نباشد؛ هرچند...

*هرچند چی؟
صدای «تق» زانویش را خود محمد انصاری شنیده بود. این نشانه پارگی رباط صلیبی است که بدترین مصدومیت برای بازیکنان فوتبال است. خدا نصیب هیچ فوتبالیستی نکند.

*خودت هم در پرسپولیس رباط صلیبی پاره کردی و این مصدومیت را به خوبی می شناسی.
اتفاقاً برخی دوستان که خبر را شنیده بودند، اشتباهی تصور می کردند من مصدوم شده ام. بله من هم این دوران را در پرسپولیس طی کردم و متأسفانه خود محمد هم در تیم ما قبلاً رباط صلیبی پاره کرده بود.

*به احتمال زیاد تا شروع نیم فصل دوم لیگ بیستم به بازی ها نرسد؟
متأسفانه دوران نقاهت پس از جراحی رباط صلیبی کمی طولانی است و بعید است قبل از نیم فصل دوم لیگ بیستم برسد. محمد انصاری فوتبالیست قوی و بچه معتقدی است. مطمئنم این مصدومیت را پشت سر گذاشته و با قدرت بیشتری به تمرین و مسابقات برمی گردد.

*شرایط خودت چطور است؟
خدا را شکر بد نیستم. تمرینات با رعایت پروتکل های بهداشتی به خوبی و با نظم برگزار می شود و ان شا ءا... تا شروع مسابقات به آمادگی کامل خواهیم رسید.

*ولی شنیدیم در بازی دوستانه با سایپا خیلی خوب نبودید.
به هر حال لیگ چند بار دچار وقفه و تعطیلی شده و مطمئن باشید تا شروع لیگ آماده می شویم، چون همه بچه ها انگیزه زیادی دارند. برخی صحبت ها هم انگیزه ما را بالاتر برده است.

*چه صحبت هایی؟
همین که رقیبان ما می دانند در زمین مسابقه حریف پرسپولیس نمی شوند و حرف از کرونا می زنند. همه می دانند ترس این عزیزان بیشتر از پرسپولیس است تا کرونا! این حرف ها و برنامه ها برای تعطیلی لیگ انگیزه بازیکنان ما را بیشتر از همیشه کرده است.

*چرا ترس؟ مگر 10 امتیاز اختلاف با تیم های دوم و سوم می تواند تضمین کننده قهرمانی پرسپولیس باشد؟
بحث اختلاف امتیاز نیست. ما در سه سال گذشته هم رقابت کردیم و با جنگندگی قهرمان لیگ برتر شدیم. حالا هم دوست داریم مسابقات برگزار شود و در زمین قهرمان شویم. برای همه حریفان هم احترام قائلیم، اما تعطیلی لیگ... باور کنید به نفع هیچ کس نیست. چه در کوتاه مدت و چه درازمدت!

*بیشتر توضیح می دهی؟
کوتاه مدت بحث نمایندگان باشگاهی ایران در آسیا و رقابت های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر است که بازی های حساسی دارد. تاریخ برگزاری این مسابقات هم اعلام شده و تعطیلی لیگ می تواند به نمایندگان ایران در آسیا لطمه بزند. همچنین تیم ملی ما هم ضرر خواهد کرد. این لطمات کوتاه مدت است و در درازمدت هم می تواند این مسائل، فوتبال ایران را نابود کند.

*راستی بیرانوند هم باید به بلژیک برود و احتمال دارد دیگر نتواند برگردد یا به پرسپولیس کمک کند.
من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم، اما همین قدر می دانم که علیرضا بیرانوند هم تیمی خوبم واقعاً نقشی کلیدی در قهرمانی و موفقیت های چند سال اخیر پرسپولیس و تیم ملی داشته است. امیدوارم ان شا ءا... در جشن قهرمانی پرسپولیس کنار ما باشد و برای علیرضا در بلژیک و اروپا آرزوی موفقیت دارم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن