bahrami_head

خبیری: اقدام های لازم برای بازگشت بشار انجام شده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 322 ] - سه شنبه, 20 خرداد 1399
خبیری: اقدام های لازم برای بازگشت بشار انجام شده

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: به دلیل لغو پروازها، برای بازگشت بشار رسن از مرز زمینی به ایران به سفارت کشورمان در بغداد نامه زدیم و برای پرداخت مطالبات با...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: به دلیل لغو پروازها، برای بازگشت بشار رسن از مرز زمینی به ایران به سفارت کشورمان در بغداد نامه زدیم و برای پرداخت مطالبات بازیکن هم مشکلی وجود ندارد.

حسین خبیری در خصوص بازگشت بشار رسن به ایران اظهار داشت: باشگاه همه اقدام های لازم، برای فراهم شدن امکان حضور بازیکنان خارجی از جمله بشار رسن در ایران را انجام می دهد. در روزهای گذشته که ماموریت انجام هماهنگی ها برای بازگشت بشار  به بنده داده شد، به طور مرتب با این بازیکن در تماس بوده ام. او خود نیز مشتاق است که هر چه سریعتر به جمع بازیکنان اضافه شده و برای شروع دوباره بازی ها آماده شود ولی متاسفانه با مشکل لغو پروازهای خروجی عراق روبرو هستیم. ما حتی به دنبال این مساله بودیم که او به ترکیه، قطر یا امارات برود و از آن طریق به ایران برگردد، اما مشکل پروازی وجود داشت.

وی افزود: در نهایت تنها راه ممکن، سفر زمینی او است. در این ارتباط نیز،  آقای رسول پناه، امروز نامه ای را برای سفارت ایران در بغداد ارسال کردند تا مجوز عبور از مرز زمینی برای رسن اخذ شود. با صدور این مجوز او وارد یکی از استان های مرزی ایران خواهد شد و از آن جا به تهران پرواز خواهد کرد.

خبیری خاطر نشان کرد: در ارتباط با مسایل مالی برای پرداخت مطالبات این بازیکن هم، مشکلی وجود ندارد. با توجه به اقدام باشگاه اعتبار لازم تامین شده و سرپرست باشگاه در این ارتباط، دستور لازم را به بخش مالی داده اند. به بشار رسن هم اعلام کرده ایم به محض بازگشت به تهران و مراجعه به باشگاه بخشی از مطالبات خود را  دریافت می کند و باقیمانده آن نیز برای این که در شرایط برابری با دیگر بازیکنان قرار بگیرد  هفته آینده به وی تحویل خواهد شد. انتظار ما این است که او را تا روز چهارشنبه در جمع سرخپوشان ببینیم، البته این تاخیر ارتباطی به مسایل مالی نداشته است و این شایعه که او قهر کرده، درست نبود، او همیشه با وجود مشکلات مالی، تعصب و تعهد خود را نسبت به تیم نشان داده است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت آکادمی فوتبال باشگاه و جلسه ای که در این ارتباط با رییس هیات مدیره و سرپرست این باشگاه داشت، عنوان کرد: آکادمی فوتبال باشگاه در روزهای آینده، فعالیت خود را با شیوه نامه جدید دنبال خواهد کرد. ظرف چند روز آینده نیز شرایط و ضوابط فعالیت مدارس فوتبال پرسپولیس و نحوه صدور مجوز راه اندازی آن ها از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اطلاع رسانی خواهد شد تا متقاضیان، نسبت به تمدید یا دریافت مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس، اقدام نمایند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن