دکتر حقیقت: پیش از آغاز مسابقات هم تست PCR می گیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 293 ] - سه شنبه, 20 خرداد 1399
دکتر حقیقت: پیش از آغاز مسابقات هم تست PCR می گیریم

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه ما این است که پیش از شروع مسابقات، یک بار دیگر تست PCR از بازیکنان گرفته شود تا مشکلی برای تمرینات و بازی ها نباشد. علیرضا...

ارتش سرخ دات كام : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه ما این است که پیش از شروع مسابقات، یک بار دیگر تست PCR از بازیکنان گرفته شود تا مشکلی برای تمرینات و بازی ها نباشد.


علیرضا حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در تمرین سرخپوشان بیان کرد: تمامی سعی و تلاش تیم پزشکی پرسپولیس این است که به نحو احسن به اعضای تیم سرویس بدهیم. در بدو ورود بازیکنان، علائم بهداشتی آن ها کنترل می شود و سپس از تونل ضدعفونی کننده عبور می کنند.

او افزود: ماسک و دستکش به بازیکنان داده می شود و همچنین درباره کرونا نیز به آن ها آموزش داده شده است تا همه چیز به خوبی تمام شود. تست PCR پیش از شروع تمرینات گرفته شد که 2 مورد مثبت داشتیم و پس از 2 هفته قرنطینه، شرایط آن ها خوب شد و به تمرینات بازگشتند.

حقیقت ادامه داد: پیگیری ها ادامه خواهد داشت تا همه چیز به نحو احسن انجام شود. برنامه ما این است که پیش از شروع مسابقات، یک بار دیگر تست PCR از بازیکنان گرفته شود تا مشکلی برای تمرینات و بازی ها نباشد. برای بازی های دوستانه تلاش کردیم با تیم هایی بازی کنیم که تست را پشت سر گذاشته باشند تا مشکلی بوجود نیاید.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس تهران خاطرنشان کرد: در بازی  چهارشنبه با گل گهر نیز سعی می کنیم تا این پروتکل رعایت شود. پروتکلی که درحال حاضر تدوین شده برای تمرینات است و باید منتظر ماند تا موقع شروع مسابقات چه پروتکلی داده خواهد شد. اگر در آن پروتکل موارد گفته شود قطعا رعایت خواهیم کرد تا فاصله اجتماعی در هواپیما، اتوبوس و هتل رعایت شود.

حقیقت در پایان گفت: برای بازی هایی که مهمان هستیم، به هتل هایی می رویم که اتاق ها را ضدعفونی کرده باشند و مسائل تغذیه رعایت شود تا مشکلی نداشته باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن