اکسید هد

خبیری: هوای انصاری را داریم، پول بشار را در 2 نوبت می دهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 496 ] - چهارشنبه, 21 خرداد 1399
خبیری: هوای انصاری را داریم، پول بشار را در 2 نوبت می دهیم

پرسپولیسی ها خود را صدرنشین رقابت های لیگ برتر و شانس اصلی قهرمانی به واسطه اختلاف 10 امتیازی با تیم دوم می بینند و برای همین اصرار زیادی داشته و دارند تا هرچ...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیسی ها خود را صدرنشین رقابت های لیگ برتر و شانس اصلی قهرمانی به واسطه اختلاف 10 امتیازی با تیم دوم می بینند و برای همین اصرار زیادی داشته و دارند تا هرچه زودتر بازی های لیگ از سر گرفته شود. حالا هم بعد از رفع محدودیت های بهداشتی فوتبال با جدیت تمرینات خود را دنبال می کنند تا بازی ها آغاز شود. این اتفاقات در حالی می افتد که هنوز برخی از بازیکنان در تمرین حاضر نشده اند و البته تا اینجای کار یک بازیکن هم به خاطر مصدومیت از گردونه مسابقات خارج شده است. برای دریافت آخرین اخبار از پرسپولیس به سراغ حسین خبیری، معاون اجرایی این باشگاه رفتیم و او نیز پاسخ سوالات «فرهیختگان» را داد.

نامه پرسپولیس به سفارت ایران در بغداد
غیبت بشار رسن در تمرینات شایعات زیادی را در مورد این بازیکن عراقی به وجود آورده است. از خبیری در مورد علت غیبت این بازیکن سوال کردیم و او در پاسخ گفت: «بشار رسن به علت لغو همه پروازهای خارجی در عراق نتوانست در ایران حاضر شود. در ابتدا خیال می کردیم این پروازها به سمت ایران لغو شده و تلاش می کردیم تا از مرزهای دیگر امکان بازگشت این بازیکن را فراهم کنیم. اما دیدیم کلیه پروازها لغو شده است. با خود رسن تماس گرفتیم و او هم پذیرفت که به شکل زمینی به ایران بیاید، اما هنوز هم محدودیت هایی در مرزهای زمینی ما وجود دارد. برای همین یک نامه رسمی به سفارت ایران در بغداد ارسال کردیم و خواستار شدیم تا صدور مجوز ورود او به ایران را صادر کنند. به محض صدور مجوز، او به ایران می آید و از یکی از شهرهای نزدیک مرز با پرواز به تهران خواهد رسید.»

قهر در کار نیست، پرداخت طلب در 2 نوبت
در مورد طلب رسن و شایعه قهر او سوال کردیم. معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در این مورد به «فرهیختگان» گفت: «موضوع قهر رسن یک شایعه است. مدت هاست که طلب بشار پرداخت نشده و اگر او قصد داشت قهر کند خیلی پیش تر از این ایران را ترک می کرد و می رفت. اما بشار بازیکن بااخلاق و بامعرفتی است و به رغم همه مشکلات مالی موجود در باشگاه پرسپولیس او همکاری بسیار خوبی با باشگاه داشته است. مطمئن باشید در مرام او قهر کردن جایی ندارد.» می پرسیم بالاخره طلب این بازیکن را کی پرداخت می کنید. خبیری می گوید: «ارز لازم برای بازیکنان خارجی توسط رسول پناه تامین شده است. طلب رادو را دادیم. قرار است طلب رسن هم در دو نوبت پرداخت شود. بخشی از طلبش را در بدو ورود دریافت می کند و بخش دیگر طی دو هفته آینده به او پرداخت خواهد شد.»

کار اوساگونا سخت تر از رسن
چرا اوساگونا به ایران نمی آید. خبیری در مورد این بازیکن می گوید: «مشکل اوساگونا هم شبیه به رسن است با این تفاوت که او در کشوری دورتر حضور دارد و ما باید زمینه بازگشت او را از چند کشور حل کنیم و برای خروجش مجوز بگیریم. تا جایی که خبر دارم پیروانی با این بازیکن در تماس است و پیگیر حل مشکلش شده است.»

پرداختی به سرخپوشان تا 70 درصد
از معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در مورد میزان پرداختی به اعضای تیم می پرسیم و او در پاسخ می گوید: «از جزئیات بحث های مالی خیلی اطلاع ندارم اما می دانم قبل از عید درصد کمی از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده و دو هفته قبل هم درصد خوبی از قرارداد به آنها داده شده است. تا جایی که خبر دارم الان حدود 70 درصد از قرارداد این فصل بازیکنان به آنها پرداخت شده و از نظر تاریخ پرداخت به بازیکنان عقب نیستیم.»

استارت برای پرداخت طلب قبلی سرخ ها
به خبیری می گوییم برخی از بازیکنان از فصل قبل طلب هایی داشتند. برای پرداخت این طلب ها چه اقداماتی انجام شده است. خبیری در این رابطه به «فرهیختگان» می گوید: «چند تن از بازیکنان مطرح باشگاه از قبل طلب هایی دارند که برای پرداخت این طلب ها اقدام شده. در حال بررسی دقیق میزان این بدهی ها هستیم و به زودی اقدام به پرداخت آن خواهیم کرد.»

پرسپولیس هوای انصاری را دارد
تکلیف محمد انصاری با این مصدومیت جدید چیست و آیا نام او از لیست نفرات باشگاه خارج خواهد شد؟! خبیری در این مورد می گوید: «انصاری یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم است که جایگاه ویژه ای بین همبازیانش و البته مسئولان باشگاه دارد. او زمانی که پنجره های نقل وانتقالات پرسپولیس بسته بود، به رغم اینکه قراردادش رو به پایان بود و پیشنهاد خوب مالی هم از تیم های خارجی داشت، تصمیم گرفت با پرسپولیس تمدید قرارداد کند. او یک بازیکن متعصب است و به همین خاطر حق و حقوقش را می دهیم و باشگاه از او حمایت خواهد کرد. باشگاه نه تنها از محمد انصاری که از همه بازیکنانش حمایت خواهد کرد.»

گل محمدی حق دارد استوکس را نخواهد
ظاهرا کادر فنی باشگاه پرسپولیس تحت هیچ شرایطی دیگر استوکس را نمی خواهد. خبیری می گوید: «در مورد این بازیکن باید بگویم که بخش حقوقی و امور بین الملل باشگاه پیگیر هستند تا از حق و حقوق پرسپولیس دفاع کنند. البته در جریان احتمال بازگشت این بازیکن نیستم اما به آقای گل محمدی حق می دهم که از استوکس ناراحت باشد و او را نخواهد. او مرخصی می خواست و سرمربی تیم با این مرخصی موافقت کرد. اما او رفت و دیگر نیامد. کرونا بهانه ای شد برای نیامدن، اما این غیبت ها وقتی طولانی می شود هر باشگاهی باشد با بازگشت این بازیکن مخالفت خواهد کرد.»

پرسپولیسی ها منتظر تصمیم سلطانی فر!
هیات مدیره پرسپولیس فقط سه عضو دارد. باشگاه فعلا مدیر روابط عمومی هم ندارد. تکلیف این بخش های مدیریتی بالاخره کی روشن می شود؟! معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در جواب می گوید: «تصمیم گیری در مورد هیات مدیره با شخص ریاست مجمع باشگاه پرسپولیس است. هنوز ایشان تصمیمی برای انتخاب افراد جدید هیات مدیره نگرفته اند. در مورد معاونت روابط عمومی هم گزینه هایی مطرح شد اما هنوز در این مورد انتخابی صورت نگرفته و فعلا خبری نیست.»

پرسپولیس خواستار حضور بیرانوند در جشن قهرمانی
علیرضا بیرانوند وسط فصل به آنتورپ بلژیک می رود یا آخر فصل. خبیری در مورد این بازیکن به «فرهیختگان» می گوید: «خواست کادر فنی و باشگاه پرسپولیس این است که بیرانوند تا پایان فصل با ما بماند و در جشن احتمالی پوکر قهرمانی حضور داشته باشد. خودش هم دوست دارد چهارمین قهرمانی را با پرسپولیس ببیند. تا جایی که خبر دارم باشگاه درحال بررسی قرارداد این بازیکن با باشگاه بلژیکی است تا ببیند شرایط برای ماندن علیرضا وجود دارد یا نه. البته مذاکراتی هم با این باشگاه درحال انجام است. خوشحال می شویم که بیرانوند تا پایان فصل در کنار پرسپولیس باقی بماند.»

حیف از خانه نشینی دادکان!
از خبیری در مورد شایعه حضور محمد دادکان در راس مدیریت باشگاه پرسپولیس سوال کردیم. او در پاسخ گفت: «هرچند این موضوع جدی مطرح نشد اما باید بگویم ایشان جزء نخبگان ورزش کشور هستند و متاسفانه به جای اینکه از زحمات و خدمات شان در ورزش استفاده شود شاهد حضور ایشان در بخش های دیگر مدیریتی هستیم. امثال ایشان و دکتر سجادی و دکتر مهدی خبیری جزء نخبگان ورزش ما هستند که متاسفانه از تجربه آنها اصلا استفاده نمی کنیم.»

وزیر حق دارد!
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پایان به حاشیه های رخ داده در مورد قرارداد فدراسیون فوتبال و ویلموتس اشاره کرد و گفت: «نمی دانم چرا حالا می گویند وزیر ورزش نباید دخالت کند. مگر وزیر ورزش شخص اول ورزش کشور نیست. چرا اگر مشکلی باشد او در مجلس باید پاسخگو شود اما نباید بر عملکرد فدراسیون ها نظارت کند. فدراسیون فوتبال اگر روی توصیه های وزیر دقت می کرد امروز شاهد عقد چنین قراردادهایی نبودیم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن