melibet

شکایت های جدید از پرسپولیس در راه است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 790 ] - چهارشنبه, 21 خرداد 1399

شکایت های جدید از پرسپولیس در راه است!

در پرسپولیس همیشه سوژه ای برای غافلگیری مدیران وجود دارد. مدیرانی که با حساب وکتاب های فراوان برای درآمدهای آمده و نیامده چاله می کنند و فکر می کنند بدهی های ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شکایت های جدید از پرسپولیس در راه است!

در پرسپولیس همیشه سوژه ای برای غافلگیری مدیران وجود دارد. مدیرانی که با حساب وکتاب های فراوان برای درآمدهای آمده و نیامده چاله می کنند و فکر می کنند بدهی های ...

ارتش سرخ دات كام :

در پرسپولیس همیشه سوژه ای برای غافلگیری مدیران وجود دارد. مدیرانی که با حساب وکتاب های فراوان برای درآمدهای آمده و نیامده چاله می کنند و فکر می کنند بدهی های باشگاه که عهده دار مسوولیتش شده اند، همان است که فهرست می شود و برابر آن ها قرار نمی گیرد. آن ها زمان لازم دارند متوجه شوند، در اینجا همیشه رازهای مگویی وجود دارد که اگر گفته هم شود گوش کسی به آن بدهکار نیست.
پرسپولیس بعد از الحاقیه ای که امضاء شد بسیار خوشحال شد و همه چیز گویای این مطلب بود که حداقل برای چند ماه، پول کافی برای اداره باشگاه و تیم وجود خواهد داشت.
در پرسپولیس در حالی برای یک قِران و دو زار کمتر هزینه کردن برای مسائل داخلی باشگاه و حقوق کارکنان، کلی وقت و انرژی و تمرکز صرف می شود که گاهی فراموش می شود آن رقم ها در مقابل گردش مالی موردنیاز تیم عددی نیست و برای صرفه جویی باید حواس را به آنجا داد.

*مذاکره با برانکو و کالدرون به کلی منتفی می شود؟
تا چند روز قبل، بنا بر آنچه یکی از معاونان باشگاه در تمجید از تأمین منابع مالی به کمک کارگزار عنوان می کرد، باشگاه به دنبال آن بود که نه تنها پرداختی ها به بازیکنان را به روز کند، بلکه برای مذاکره و توافق بر سر پرونده هایی مثل پرونده برانکو نیز تأمین اعتبار شود. البته باید امیدوار بود درنهایت این اتفاق بیفتد و همه تخم مرغ ها در سبد کارگزار نباشد ولی این امر کمی بعید به نظر می رسد.
در روزهای گذشته هم صحبت از این بود که کالدرون برای مذاکره چراغ سبز نشان داد. البته بگذریم از این مساله که مسوولان باشگاه می گویند این ادعا فقط رسانه ای بود به باشگاه هیچ مطلبی اعلام نشده است. درهرصورت برای مذاکره و توافق پول لازم است. این را قبل از این هم گفته ایم. مثلاً اگر بخواهید برانکو یک تخفیفی بدهد و بعد هم پرونده را ببندد نمی شود این را با جیب خالی بخواهید. مثلاً باید 700 تا 800 هزار دلار حداقل در جیبتان داشته باشید. حالا سوال این است که با طلبکاران و شکایت های جدید آیا این امکان وجود خواهد داشت؟

*چشمه جوشان شاکیان
و اما این شکایت ها و طلبکاران جدید از کجا می آیند. ما درواقع با طلبکاران جدید سروکار نداریم. آن ها بازیکنان، مربیان و بعضاً سازمان ها و شرکت هایی هستند که از قبل طلبکار بوده اند ولی یا فرصت داده اند یا به طورجدی پیگیر موضوع نشده اند.
این روزها تمرکز روی پرونده های مطرح در مراجع بین المللی است ولی پرسپولیس شاکی و طلبکار داخلی هم دارد. این طور هم نیست که دستشان به جایی بند نباشد. از پیگیری خود فدراسیون که بگذریم بالاخره با راه افتادن فوتبال بار دیگر بازرسان صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون به نهران سفر می کند. پرسپولیس طلبکارانی دارد که از قبل حکم گرفته اند. بعضی هم پرونده هایشان در جریان بود و بعضی هم کم کم صبرشان در حال طاق شدن است و خبر داده اند به زودی پیگیری حقوقی خواهند کرد. دراین ارتباط از فدراسیون فوتبال هم خبر می رسد که بعضی بازیکنان سابق پرسپولیس قصد طرح شکایت در کمیته تعیین وضعیت رادارند. شایان مصلح، مهدی شریفی و فرشاد احمدزاده  ازجمله نفراتی هستند که ممکن است به جمع شاکیان ملحق شوند. دو نفر اول روی هم بالای یک میلیارد تومان مطالبه دارند و احمدزاده کمتر از 200 میلیون تومان. ارقامی
به نظر می رسد چشمه شکایت ها از پرسپولیس و طلبکاران، هیچ گاه خشک نشود و هر چه می گذرد جوشان تر از قبل می شود.
به این ها طلب باشگاه شهر خودرو را هم اضافه کنید که هرچند می گویند شائبه دارد ولی آن شائبه شاید در محاکم قضایی به کار آید ولی محاکم فوتبال، حکایتش یک چیز دیگر است. مهرداد کفشگری هم به نظر بعد از سال ها کنار آمدن و صبر یا دست به شکایت زده یا چنین قصدی دارد و او هم طلبش بین 250 تا 300 میلیون تومان عنوان می شد.

*تضمینی برای خاتمه بازیکنان طلبکار نیست
پرسپولیس، یکسری پرونده ها هم از قبل دارد. کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال هر یک ارقام متفاوتی را از بدهی های پرسپولیس ارائه می دهند که به تفاوت تعداد پرونده ها از جهت طی مراحل حقوقی مربوط می شود. با توجه به پرونده های مفتوح در کمیته انضباطی، پرسپولیس در این بخش بین یکتا یک و نیم میلیارد تومان بدهی دارد. پرونده مربوط به مطالبات مرحوم اولادی در کمیته اخلاق است. یک سری پرونده ها در استیناف هستند که کرونا رسیدگی به آن ها را عقب انداخت و طبق آنچه قبل از این ها اعلام شده بود بالای یک میلیارد تومان را شامل می شود.
به نظر می رسد یک عزم جدی لازم است تا باشگاه پرسپولیس با کنار گذاشتن پولی، حداقل این همه پرونده های داخلی را جمع وجور و تسویه کند. عزمی که تاکنون وجود نداشته است ولی بازهم تضمینی نخواهد بود که با حل وفصل آن ها بازهم پای شکایت های جدید به میان نیاید. البته باید دعا را به جان کنفدراسیون فوتبال آسیا کرد که در سال های گذشته با سخت گیری های خود شرایط را فراهم آورد تا حداقل تعدادی از پرونده ها بسته شود.
البته در کنار این موارد با یک مورد جدید هم توجه کرد. اختلاف مالی که بین علیرضا بیرانوند و باشگاه وجود دارد. از آفرهایی که او خود را شایسته دریافت آن ها می داند تا قراردادی که می گویند بین او و باشگاه در زمان مدیرعاملی محمدحسن انصاری فرد بسته شد. باشگاه حساب ویژه روی باقی دریافتی خود از بلژیکی ها بازکرده است ولی این پول زمانی به پرسپولیس می رسد که بیرانوند تا 30 ژوئن همه کارهایش انجام شده باشد و قرارداد بسته و مجوز به دست در اختیار آنتورپ باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

کدام گزینه را بیشتر مقصر بی انگیزگی پرسپولیس در لیگ می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 30 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
3 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن