bahrami_head

اطلاعیه پرسپولیس: گل محمدی هیچ لیستی نداده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 472 ] - چهارشنبه, 21 خرداد 1399
اطلاعیه پرسپولیس: گل محمدی هیچ لیستی نداده است

 باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای هرگونه فعالیت نقل وانتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان را رد کرد. باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعی...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای هرگونه فعالیت نقل وانتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان را رد کرد.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای هرگونه فعالیت نقل وانتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان، چه لژیونر و چه داخلی را در مقطع کنونی، قویاً رد کرد. در این اطلاعیه آمده است:

«با توجه به انتشار اخبار گوناگون در حوزه نقل وانتقالات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، باشگاه پرسپولیس با تأکید بر خط مشی خود که پیش از این اعلام شده بود، بار دیگر اعلام می نماید نظر به فاصله موجود تا پایان رقابت ها، فعالیت نقل وانتقالاتی ندارد و با توجه به سیاست حفظ حداکثری بازیکنان فعلی تیم، هیچ فهرستی از سوی سرمربی تیم تهیه نشده است که در آن نام لژیونر یا بازیکن داخلی و خارجی وجود داشته باشد. ضمن آنکه در شرایط کنونی ناشی از پیامدهای کرونا، حتی باشگاه های متمول آسیایی نیز برای تأمین هزینه جذب مجموعه ای از لژیونرهای ایرانی با مشکل روبه رو می شوند.

همچنین بازیکنان کنونی تیم که امتحان خود را در سخت ترین شرایط پس داده اند و ضمن اثبات وفاداری، سربلندی پرسپولیس و هواداران را رقم زده اند خود در حکم بازیکنانی هستند که اگر اراده می کردند می توانستند لژیونر باشند.

بی تردید، در زمان مناسب که از سوی سرمربی تیم اعلام خواهد شد، باشگاه با توجه به اعلام نیاز ایشان، با قدرت برای ترمیم و تقویت تیم در صحنه حاضر خواهد بود. از برنامه های باشگاه، انجام پیش بینی و اقدام های لازم برای تأمین اعتبارات مورد نیاز است، اما تأکید می کنیم در زمان کنونی، شایعاتی از این دست که پرسپولیس بازیکنانی را در فهرست خرید یا فروش دارد به هیچ وجه صحت ندارند.

ضمن ادای احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزشمند فوتبال کشورمان و فعالان قانونمند حوزه نقل وانتقالات و رسانه های محترم، با توجه به تجارب سال های گذشته، احتمال می رود، انتشار چنین شایعاتی، ناشی از اقدام های بعضی مدیر برنامه ها یا واسطه ها باشد. همواره شاهد بوده ایم از این روش برای مطرح شدن نام ها، آماده کردن فضای نقل وانتقالات، ایجاد رقابت های کاذب و زیان بار بین باشگاه ها و تحمیل خواسته ها استفاده شده است. به بازیکنان دیگر تیم ها و باشگاه ها نیز یادآور می شویم که این باشگاه هیچ نماینده ای ندارد و اگر افرادی تحت عناوین مختلف، خود را نماینده یا واسطه ای از جانب پرسپولیس معرفی کنند، کذب محض است.

هواداران دقت داشته باشند که شایعات، با تأثیرگذاری روی آنها باعث افزایش انتظارات و استفاده از فشار آنها روی باشگاه برای ایجاد نیاز کاذب و دور از منافع واقعی تیم صورت می گیرد.

همچنین با عنایت به این که هنوز در میان مسابقات فصل قرار داریم، سرمربی تیم به درستی اعلام کرد؛ در این مقطع هیچ فهرستی برای نقل وانتقالات ارائه نخواهد شد، وقتی فهرستی در کار نباشد، گمانه زنی هم معنا ندارد.

شایعات و گمانه زنی های نقل وانتقالاتی در این مقطع بسیار آسیب زننده خواهد بود و به ویژه می تواند روی اعضای تیم تأثیر نامطلوب گذاشته و تمرکز و آرامش آن را به شکل جدی به هم بزند.

از این رو تقاضا می شود هواداران ضمن کسب اخبار و اطلاعات از مبادی رسمی باشگاه، به طور جدی از نشر و بازنشر شایعات نقل وانتقالاتی که به زیان تیم محبوب آنها خواهد بود، خودداری نمایند».


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن