bahrami_head

    melibet

شاهرودی: طارمی و رضاییان هم رفتند اما پرسپولیس موفق ماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 478 ] - جمعه, 23 خرداد 1399

شاهرودی: طارمی و رضاییان هم رفتند اما پرسپولیس موفق ماند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به احتمال جدایی برخی ستاره های این تیم در پایان فصل گفت که پیش از این هم ستاره های بزرگی رفتند اما پرسپولیس موفق ماند. رضا شا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شاهرودی: طارمی و رضاییان هم رفتند اما پرسپولیس موفق ماند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به احتمال جدایی برخی ستاره های این تیم در پایان فصل گفت که پیش از این هم ستاره های بزرگی رفتند اما پرسپولیس موفق ماند. رضا شا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به احتمال جدایی برخی ستاره های این تیم در پایان فصل گفت که پیش از این هم ستاره های بزرگی رفتند اما پرسپولیس موفق ماند.

رضا شاهرودی در گفت وگویی در ارتباط با احتمال جدایی بازیکنانی مثل علی علیپور، مهدی ترابی و احمد نوراللهی در پایان فصل جاری از تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: افشین پیروانی به هواداران اطمینان داد که بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار پرسپولیس می مانند و من هم فکر می کنم بازیکنان اصلی تیم بخاطر هواداران می مانند، هرچند از جدایی بازیکنان در فوتبال نباید زیاد نگران بود.

وی افزود: پیش از این هم بازیکنان کلیدی پرسپولیس مثل مهدی طارمی و رامین رضاییان رفتند، اما باز هم تیم قهرمان و موفق شد. امیدوارم ستارگان فعلی پرسپولیس اگر می خواهند بروند، به اروپا بروند و لژیونر شوند، چون رفتن به تیم های عربی اتفاق خوبی نیست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون سرنوشت لیگ نوزدهم، افزود: کرونا دوباره دارد اوج می گیرد و متاسفانه مردم فکر می کنند کرونا تمام شده است. فوتبال هم در این شرایط خطرناک است. برگزاری یک تمرین ساده، 40 نفر را درگیر می کند. اگر رقابت ها ادامه پیدا کند، پرسپولیس قهرمان می شود.

شاهرودی در پایان در مورد تعیین قهرمان در صورت لغو لیگ برتر، خاطرنشان کرد: اگر هم لیگ را تعطیل کنند، روی کاغذ و در زمین حق پرسپولیس است که با 10 امتیاز اختلاف قهرمان شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن