bahrami_head

پانادیچ: ما هم امیدواریم در دادگاه CAS حق مان را بگیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 328 ] - شنبه, 24 خرداد 1399
پانادیچ: ما هم امیدواریم در دادگاه CAS حق مان را بگیریم

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلاً دوست نداشتیم کار به اینجا بکشد، ولی مدیران باشگاه چنین احساسی نداشتند و عملکرد آن ها ما را مجبور به شکایت کرد. پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلاً دوست نداشتیم کار به اینجا بکشد، ولی مدیران باشگاه چنین احساسی نداشتند و عملکرد آن ها ما را مجبور به شکایت کرد.

پرسپولیس در 3 فصل از مربیانی سود برد که برای باشگاه بهترین امکانات و افتخارات را فراهم ساختند. برانکو ایوانکوویچ بدون شک نامی نیست که به این سادگی از یاد ها برود، اما در کنار برانکو یاران وفاداری بودند که در موفقیت پرسپولیس رد پای شان دیده می شود. یکی از این افراد «ایگور پانادیچ» است. رفیق و هموطن برانکو که حالا به عنوان مربی دروازه بان های تیم ملی فوتبال عمان فعالیت می کند. این مربی در تمام مدت حضورش در پرسپولیس همراه برانکو بود و مثل یک برادر او را همراهی می کرد. حالا که کار به شکایت به فیفا کشیده، او هم از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و فکر می کند این طلب باید از طریق فیفا به دستش برسد و برای آن ها نقد شود. در همین رابطه با ایگور پانادیچ برای دقایقی صحبت کردیم که می خوانید:

*گفته می شود مدیران باشگاه پرسپولیس از شما به دادگاه CAS شکایت کرده اند. چه نظری در این مورد دارید؟
ما نمی دانیم در باشگاه پرسپولیس چه می گذرد، چون مدت هاست از این باشگاه جدا شده ایم و فکر می کنم حدود یک سالی می شود که حتی از ایران هم خارج شدم و دیگر به تهران سفر نکردم. اصلاً نمی دانیم برنامه آن ها برای ورود به این پرونده چیست.

*اما در این مدت اتفاقات زیادی برای باشگاه پرسپولیس رخ داد!
بله از این موضوع خبر دارم که تعدادی از مدیران این باشگاه تغییر کردند ولی هنوز طلب ما پرداخت نشده. این در حالی است که قبل از ترک تهران هم حدود یک سالی بود که هیچ پولی دریافت نمی کردیم غیر از پاداش ها و آپشن های قراردادمان. این وضعیت نه تنها برای ما بلکه برای هر مربی حرفه ای دیگری غیرقابل تحمل به حساب می آید. به همین علت است که حق اعتراض داریم، اما نمی دانم باشگاه پرسپولیس چطور پرونده را به دادگاه دیگری کشانده است.

**فکر می کنید در این پرونده، کدام طرف پیروز شود؟
من معتقدم با توجه به اسناد و مدارکی که وجود دارد بدون تردید ما برنده این پرونده خواهیم بود زیرا باشگاه پرسپولیس عملاً حدود یک سال و نیم است که پولی به ما پرداخت نکرده است. در این مدت ما قصد مذاکره و توافق با آن ها را داشتیم ولی باز هم این اتفاق رخ نداد، چون هیچ شرطی را نپذیرفتند و در نهایت، کار به اینجا کشید. حالا ما هم امیدواریم در دادگاه CAS بتوانیم حق مان را بگیریم همان طور که کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون جهانی فوتبال آن را تأیید کردند.

*طلب شما از باشگاه پرسپولیس دقیقاً چقدر است؟
اصلاً این موضوع اهمیت ندارد و شاید حرفه ای هم نباشد که یک مربی، رقم طلبش از یک باشگاه را در رسانه ها عنوان کند. فقط بدانید ما هم از باشگاه پرسپولیس طلبکاریم و باید به حق مان برسیم. مدت ها به خاطر حضور در کنار پرسپولیس از خانواده دور بودیم و کارنامه مان کاملاً روشن است. بعید می دانم هواداران افتخارات ما را به این زودی فراموش کنند، چون می دانند چقدر کار می کردیم و چه اتفاقاتی را رقم زدیم. چه تفاوتی دارد من 5 هزار دلار از پرسپولیس طلبکار باشم یا 500 هزار دلار؛ این مهم است که یک سال و نیم است هیچ پولی به ما نداده اند و این کار، حرفه ای به نظر نمی رسد.

*این امکان وجود دارد که روزی دوباره به پرسپولیس برگردید؟
بگذارید این طور به موضوع نگاه کنیم که ما مربی هستیم و هر امکانی در زندگی حرفه ای ما وجود دارد ولی با شرایطی که فعلاً می بینیم نمی دانم چه اتفاقی قرار است رخ بدهد. فقط این را باز هم تأکید می کنم که برانکو و ما، عاشق پرسپولیس بودیم، اما جواب بدی به این عشق دادند.

*این گلایه هایی که مطرح می کنید، اتفاقاً توسط بازیکنان پرسپولیس هم شنیده شده و انگار آن ها هم دلتنگ شما هستند. با هر کدام از آن ها صحبت می کنیم، همین حرف ها را می زنند!
بله آن ها لطف دارند. همان طور که گفتم کارنامه ما کاملاً روشن است و همه می دانند چه فعالیتی داشتیم. کار کردن در کنار آن تیم با آن بازیکنان و هواداران، برای همه خوشایند بود ولی پایان خوبی برای ما رقم نخورد و در نهایت می بینید کار به شکایت در فیفا کشیده است. حالا همه منتظر رأی دادگاه حکمیت ورزش هستیم. با این حال امیدوارم هواداران پرسپولیس همیشه شاد باشند و اتفاق بدی برای این باشگاه رخ ندهد، چون خاطرات بزرگی در این باشگاه داشتیم و اصلاً دوست نداشتیم کار به اینجا بکشد ولی مدیران باشگاه چنین احساسی نداشتند و عملکرد آن ها ما را مجبور به شکایت کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن