melibet

ارتباط قصد بازنگشتن بیرو با متمم 1.5 میلیاردی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 761 ] - یکشنبه, 25 خرداد 1399

ارتباط قصد بازنگشتن بیرو با متمم 1.5 میلیاردی!

یکی از معضلاتی که باشگاه های بزرگ اما دولتی کشورمان با آن دست و پنجه نرم می کنند موضوع تزلزل در صندلی مدیریت این باشگاه هاست که باعث می شود نگاه مدیران این با... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ارتباط قصد بازنگشتن بیرو با متمم 1.5 میلیاردی!

یکی از معضلاتی که باشگاه های بزرگ اما دولتی کشورمان با آن دست و پنجه نرم می کنند موضوع تزلزل در صندلی مدیریت این باشگاه هاست که باعث می شود نگاه مدیران این با...

ارتش سرخ دات كام :

 یکی از معضلاتی که باشگاه های بزرگ اما دولتی کشورمان با آن دست و پنجه نرم می کنند موضوع تزلزل در صندلی مدیریت این باشگاه هاست که باعث می شود نگاه مدیران این باشگاه ها به پیش پای خود باشد و نتوانند برنامه ریزی بلندمدت روی موارد ریز و درشت این باشگاه ها داشته باشند. این معضل باعث شده که هر بار با تغییرات مدیریتی بخشی از اتفاقات پشت پرده و اشتباه مدیران قبلی رو شود و حتی سال ها طول بکشد تا این قدم های اشتباه توسط نفرات بعدی جمع وجور شود و حتی هزینه های سنگین مالی روی دوش باشگاه قرار دهد.
یکی از این اتفاقات عجیب و اشتباه در زمان مدیریت محمدحسن انصاری فرد در پرسپولیس رخ داد که پیش تر از این طی گزارش هایی مفصل به اطلاع مخاطبان رساندیم و از بندی جدید که به قرارداد علیرضا بیرانوند اضافه شد تا در نیم فصل پرسپولیس را ترک نکند و حضورش در فوتبال اروپا را به پایان فصل موکول کند، خبر دادیم. همان طور نوشتیم که این بند برای پرسپولیس حدود یک ونیم میلیارد تومان آب خورد و قرار براین شد پولی که در زمان ایرج عرب به اشتباه به حساب دروازه بان سرخ ها واریز شد، دیگر به باشگاه برنگردد و پاداش ماندن بیرانوند در پرسپولیس باشد.

ناراحتی بیرو و تهدید به برنگشتن
بیرانوند چند صباحی است که از مسئولان فعلی باشگاه ناراحت است و این ناراحتی را در مصاحبه هایش هم پنهان نکرده و به خبرنگاران نیز گفته که رسول پناه دلیل ناراحتی اش را می داند. این ناراحتی باعث شده که موضوع حضور این بازیکن در بلژیک برای پشت سرگذاشتن تست پزشکی طبق قراردادی که با آنتورپ به امضا رسید، تحت الشعاع برخی از گمانه زنی ها و شایعات ریز و درشت قرار بگیرد که البته در این بین اظهارات دوپهلوی سنگربان سرخ ها هم به این حاشیه ها دامن زده است. حالا برخی از افراد ادعا می کنند که رفتن بیرانوند از پرسپولیس همیشگی است و او دیگر به جمع سرخ ها بر نمی گردد و عده ای دیگر معتقدند که او بعد از پشت سرگذاشتن تست پزشکی اش به ایران می آید تا لیگ را با سرخ ها به پایان برساند.

دلیل ناراحتی بیرانوند چیست؟
اینکه چه موضوعی باعث شده که بیرانوند تا این حد ناراحت باشد و دست به تهدید باشگاه بزند شاید برای خیلی ها جالب توجه باشد. در این خصوص پیگیری ما نشان می دهد که موضوع ناراحتی به همان متمم مربوط می شود که در زمان محمدحسن انصاری فرد به قرارداد بیرانوند اضافه شده است.
نزدیکان باشگاه خبر داده اند که این بند که هنوز به قرارداد بیرانوند اضافه نشده و در برگه ای جداگانه به امضای مدیرعامل وقت باشگاه و شماره یک سرخ ها رسیده است و این موضوع سبب شده که سرپرست فعلی باشگاه این برگه را رسمی قلمداد نکند و به این ترتیب یک میلیارد و نیم بیرانوند روی هوا باشد.
یک فرد مطلع در باشگاه در این خصوص گفت: «این درست نیست که هر بازیکنی یک برگه کاغذ دستش بگیرد و به باشگاه بیاید و یک میلیارد پول اضافی بخواهد. این گونه سنگ روی سنگ باشگاه بند نمی شود و جمع وجور کردن این همه بازیکن سخت می شود. اینکه چرا انصاری فرد قبول کرد که این بند به قرارداد بیرانوند اضافه شود را نمی دانم اما در کل اتفاق خوبی نیفتاده و امیدواریم این موضوع حل شده و به پرسپولیسی که در کورس قهرمانی قرار دارد، لطمه نزند.»

 پیروانی واسطه بیرانوند و باشگاه شد
ظاهرا برای اینکه از تنش بین باشگاه و علیرضا بیرانوند جلوگیری شود، یک بار دیگر افشین پیروانی پیش قدم شده و این ماموریت را قبول کرده که با تمهیداتی خاص این مشکل به وجود آمده را مرتفع کند.
در این خصوص شنیدیم که حتی بلیت رفت و برگشت بیرانوند توسط سرپرست سرخ ها هماهنگ شده و او به بیرانوند این اطمینان را داده که در این مدت مشکل مالی او را با باشگاه حل می کند تا او بدون هیچ مشکلی تا پایان فصل پرسپولیس را همراهی کند.
البته از گوشه و کنار شنیده می شود که رسول پناه حاضر نیست تحت هیچ شرایطی این مبلغ را به قرارداد بیرانوند اضافه کند و حتی در گفت وگو با سرمربی تیم این موضوع را یادآور شده که اگر این ممانعت از اضافه شدن بند جدید به قرارداد باعث شود که او به ایران برنگردد، او حاضر نیست که این پول را به بیرانوند بدهد و بر این باور است که 9 بازی باقی مانده ارزش ندارد که او بخواهد زیربار اضافه شدن این مبلغ به قرارداد گلر ملی پوش برود!
گفتنی است بیرانوند قرار است از بلژیک پیگیر نتیجه مذاکرات پیروانی با باشگاه شود تا بعد از مشخص شدن نتیجه این مذاکرات برای بازگشت خود به ایران تصمیم بگیرد، هرچند خیلی ها از خداحافظی او با همبازیانش و نیز عدم بازگشتش به ایران صحبت می کنند.
او قصد داشت امروز صبح به بلژیک سفر کند که به دلیل محدودیت های اتحادیه اروپا در خصوص بیماری کرونا این سفر انجام نشد و بیرانوند نا امیدانه فردوگاه امام خمینی را به سمت منزل ترک کرد.مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

کدام گزینه را بیشتر مقصر بی انگیزگی پرسپولیس در لیگ می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 30 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
3 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن