علیپور بعد از ستاره نیجریه ای تنها شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1010 ] - یکشنبه, 25 خرداد 1399
علیپور بعد از ستاره نیجریه ای تنها شد!

تا به حال در پرسپولیس بودیمیر، شریفی، جونیور، استوکس، اوساگونا، عبدی و روستایی به عنوان زوج علیپور به میدان رفتند، اما هیچ یک از این بازیکنان تأثیرگذاری منشا ...

ارتش سرخ دات كام :

تا به حال در پرسپولیس بودیمیر، شریفی، جونیور، استوکس، اوساگونا، عبدی و روستایی به عنوان زوج علیپور به میدان رفتند، اما هیچ یک از این بازیکنان تأثیرگذاری منشا را نداشتند.

علی علیپور در لیگ هفدهم به عنوان آقای گلی رسید. در این مسیر نباید نقش گادوین منشا را ندید گرفت که در سایه علی علیپور بازی می کرد و با خارج کردن مدافعان از جریان بازی، فضای بیشتری را در اختیار علی علیپور قرار می داد. در لیگ هجدهم این زوج به کارش ادامه داد، ولی عدم موفقیت منشا در گلزنی باعث شد برانکو او را در لیست فروش قرار دهد و بودیمیر کروات را جانشین او کرد. آمدن بودیمیر نتوانست به روند گلزنی پرسپولیس کمک چندانی بکند و علیپور هم به آقای گلی نرسید. بودیمیر رفت و جایش جونیور را آوردند تا شاید خط حمله پرسپولیس جان تازه بگیرد، ولی این مهاجم برزیلی هم باری از روی دوش علیپور کم نکرد و روند گلزنی پرسپولیس بهتر نشد. کالدرون ناامید از مهاجم برزیلی اش به عبدی و روستایی جوان هم بازی داد، ولی این دو هم کاری از پیش نبردند. با آمدن یحیی گل محمدی تغییرات اساسی در خط حمله ایجاد شد و اوساگونا و استوکس توسط پرسپولیس جذب شدند که حاصلش تنها یک پاس گل اوساگونا به علیپور در شهرآورد تهران بود و البته استوکس هم در این بازی روی گل دوم تیمش تأثیر داشت.

خط حمله پرسپولیس که با علیپور و طارمی شروع به اوج گیری کرد و با زوج منشا و علیپور در مسیر درست حرکت می کرد در نیم فصل دوم لیگ هجدهم با رفتن منشا روند نزولی اش شروع شد. نتایج دو بازی دوستانه اخیر پرسپولیس هم نشان می دهد مشکل گلزنی سرخپوشان همچنان پابرجاست و آن ها در دو بازی فقط یک گل زدند. علیپور در خط حمله تنهاست و به راحتی توسط مدافعان حریف کنترل می شود و باید یک نفر در کنار او قرار گیرد تا مدافعان را مشغول خود کند و با این تاکتیک شاید مشکل خط حمله قرمز ها برطرف شود. تا به حال بودیمیر، شریفی، جونیور، استوکس، اوساگونا، عبدی و روستایی به عنوان زوج علیپور به میدان رفتند، اما هیچ یک از این بازیکنان تأثیرگذاری منشا را نداشتند و خط حمله پرسپولیس بعد از مهاجم نیجریه ای محله برو و بیا شده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن