bahrami_head

کمال و رویای عبور از رکورد آقاکریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 582 ] - دوشنبه, 26 خرداد 1399

کمال و رویای عبور از رکورد آقاکریم

کمال کامیابی نیا با پایان پنجمین سال قراردادش، خود را آماده حفظ فرم فعلی و استارت برای شکستن رکورد کریم باقری می کند. کمال کامیابی نیا پیش از شروع لیگ هفدهم ق... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کمال و رویای عبور از رکورد آقاکریم

کمال کامیابی نیا با پایان پنجمین سال قراردادش، خود را آماده حفظ فرم فعلی و استارت برای شکستن رکورد کریم باقری می کند. کمال کامیابی نیا پیش از شروع لیگ هفدهم ق...

ارتش سرخ دات كام :

کمال کامیابی نیا با پایان پنجمین سال قراردادش، خود را آماده حفظ فرم فعلی و استارت برای شکستن رکورد کریم باقری می کند.

کمال کامیابی نیا پیش از شروع لیگ هفدهم قرارداد خود را به مدت سه فصل با پرسپولیس تمدید کرد و حالا در لیگ بیستم آخرین سال از قراراداد خود را تجربه می کند. کمال که پس از نایب قهرمانی با نفت در لیگ پانزدهم به پرسپولیس آمد، حالا در 31 سالگی جزو قدیمی ترین بازیکنان سرخ ها به حساب می آید و احتمالا در فصول آینده با بازوبند کاپیتانی هم در زمین دیده شود.

نکته مهم درباره کامیابی نیا، ثباتی است که با حضور او و البته احمد نوراللهی به خط هافبک پرسپولیس آمده و دیگر از تغییرات همیشگی خبری نیست. سرخپوشان در این مدت هافبک شماره 11 خود را به عنوان بازیکنی جنگنده و حاضر در حملات دیده اند که حالا باتجربه بیشتر خود را آماده شکستن رکورد اسطوره این باشگاه یعنی کریم باقری می کند.

کریم باقری بعد از بازی در آریمینیا بیله فلد، چارلتون و... زمانی که برای بازی در لیگ برتر به پرسپولیس بازگشت، 9 فصل در این تیم بازی کرد که بیشتر مسابقات با بازوبند کاپیتانی همراه بود. وی تا 37 سالگی عضو تیم پرسپولیس بود و در نهایت با تصمیم علی دایی مجبور به خداحافظی شد.

حالا اگر کامیابی نیا یک قرارداد جدید با پرسپولیس امضا کند و تا 36 سالگی عضو این تیم بماند، رکورد کریم باقری را می شکند و به عنوان باسابقه ترین هافبک دفاعی پرسپولیس در لیگ برتر خود را معرفی می کند؛ اتفاقی که البته با آمادگی مستمر جسمانی و حفظ فرم فنی کنونی ممکن خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن