bahrami_head

    melibet

مهدی: جام حذفی را هم برگزار می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 442 ] - دوشنبه, 26 خرداد 1399
مهدی: جام حذفی را هم برگزار می کنیم

سرپرست مسابقات سازمان لیگ گفت: بخاطر یک یا دو نفر نمی توانیم مسابقات را لغو کنیم، نبود بازیکنان خارجی مثل دریافت کارت زرد و قرمز است. سهیل مهدی در خصوص برگزار...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست مسابقات سازمان لیگ گفت: بخاطر یک یا دو نفر نمی توانیم مسابقات را لغو کنیم، نبود بازیکنان خارجی مثل دریافت کارت زرد و قرمز است.

سهیل مهدی در خصوص برگزاری تمرینات تیم های لیگ برتری، اظهار داشت: خوشبختانه تیم ها وارد فاز تمرینات شده اند و مرحله آماده سازی را پشت سر می گذارند. امیدوارم تیم ها به خوبی این مرحله را پشت سر بگذارند. به واسطه تغییر تاریخی که کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته است فرصتی ایجاد شد که یک هفته بیشتر در اختیار تیم ها قرار بگیرد که آماده سازی را بیشتر پیگیری کند.

وی افزود:در حال حاضر پیگیر مسائل سخت افزاری در ورزشگاه ها هستیم و امیدواریم تا روز مسابقات این مسائل نهایی شود. بحث فاصله گذاری اجتماعی بر روی نیمکت ها، پد بهداشتی، ضد عفونی کردن نیمکت ها و رختکن ها و فضای اجرایی مسابقات و موارد استقرار بازیکنان و کادر فنی بر روی نیمکت ها که موارد کوچکی است که در حال پیگیری هستیم. دوستان مالک ورزشگاه ها و باشگاه ها کمک می کنند تا برای مسابقات این کار انجام شود و پیگیری کردیم این کار در حال انجام است.

سرپرست مسابقات سازمان لیگ در خصوص شرایط ضد عفونی ورزشگاه ها و پلمپ آنها، گفت: پلمپ ورزشگاه  هر هفته روز قبل از بازی انجام می شود. قبل از تعطیلی مسابقات تیم های میزبان ورزشگاه را ضد عفونی شده و پلمپ کرده تحویل دهند تا شیوع ویروس به حداقل برسد.

مهدی در خصوص میزبانی بازی فولاد خوزستان و استقلال عنوان کرد: بنا به مصوبه ای که از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتیم، برگزاری مسابقات در شهرها با وضعیت قرمز با رعایت پروتکل های بهداشتی بلامانع است. به همین واسطه شرایط را به سمتی می بریم که تیم های میزبان شرایط برگزاری مسابقات را داشته باشند. در غیر این صورت منتظر می مانیم دستورالعمل جدیدی به ما ابلاغ شود تا در آن زمان با تعامل دو باشگاه تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در رابطه با نگرانی ها در خصوص افزایش شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: ما هم مثل تمام مردم کشور نگرانی داریم و خواهش می کنیم مردم کمک کنند این شیوع کمتر شود. مردم نسبت به روزهای اول این بیماری رعایت ها را کمتر کرده اند و مقداری شرایط به صورت عادی شده است. تمام تمهیدات را در نظر گرفته ایم و باشگاه ها خیلی با ما همکاری کردند و این دور از انتظار ما بود. از باشگاه ها تشکر می کنم که سلامتی را در اولویت قرار دادند. سازمان های پزشکی ایفمارک و فدراسیون پزشکی ورزشی که همان ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش است، کمک می کنند که از این موج شیوع بیماری عبور کنیم.

سرپرست مسابقات سازمان لیگ در رابطه با غیبت بازیکنان خارجی در تیم ها تاکید کرد: چون تعداد بازیکنان معرفی شده در یک تیم به صورتی است که غیبت یک یا دو نفر در آن تیم تاثیرگذار باشد ما نمی توانیم به خاطر این موضوع کل مسابقات را نگه داریم. باشگاه ها می خواهند با تمام توان شان حاضر شوند اما این مصداق همان کارت گرفتن است. اگر از طرف سازمان لیگ هم کمکی برمی آید بگویند تا ما آن مکاتبات را انجام دهیم. ما در کنارشان هستیم تا باشگاه ها بتوانند حداکثر توان شان را در مسابقات بگذارند.

مهدی در خصوص برگزاری جام حذفی گفت: در برنامه مان بازی های جام حذفی را داریم. حتما می خواهیم این بازی ها برگزار شود ولی باید اجازه دهیم تیم ها وارد فاز برگزاری مسابقات شوند یا در خلال برگزاری مسابقات یا بعد از آن و یا هر زمان که این اجازه را داشته باشیم مسابقات جام حذفی را برگزار می کنیم.


برچسب ها : سهیل مهدی

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن