علیرضا عصبانی، بووتز خوشحال، یحیی خوشحال تر از همه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1063 ] - دوشنبه, 26 خرداد 1399
علیرضا عصبانی، بووتز خوشحال، یحیی خوشحال تر از همه

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بعد از کش وقوس های فراوان و مشکل کرونا که مانع رفتن او به تیم جدیدش شده بود، قرار بود صبح روز گذشته راهی بلژیک شود تا خود را به باش...

ارتش سرخ دات كام : دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بعد از کش وقوس های فراوان و مشکل کرونا که مانع رفتن او به تیم جدیدش شده بود، قرار بود صبح روز گذشته راهی بلژیک شود تا خود را به باشگاه آنتورپ برای تست های پزشکی معرفی کند، اما پای پرواز در فرودگاه امام معلوم شد به خاطر قوانین جدید ضد کرونایی او نمی تواند به بلژیک برود.

طی چند هفته گذشته حرف وحدیث های فراوانی در خصوص رفتن بیرانوند به بلژیک شنیده می شد. یک روز می گفتند او برود دیگر برنمی گردد. بعد گفته شد که فقط برای تست می رود. از سوی دیگر یحیی گل محمدی گفته بود، که بیرانوند را تا انتهای فصل می خواهد و راضی به رفتنت او نیست و با باشگاه هم اعلام کرده است، از سوی دیگر هم  متقابلاً شنیده می شد، باشگاه بلژیکی هم هرروز فشار می آورد تا بیرانوند هر چه زودتر راهی بلژیک شود تا با حضور در تمرینات پیش فصل برای مسابقات فصل جدید بلژیک آماده شود.
اما شنیده ها به همین جا ختم نمی شد چراکه خود بیرانوند هم در این مدت حرف های زیادی در خصوص رفتن می زد یک روز می گفت می روم تست پزشکی می دهم و برمی گردم تا در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کنم و یک روز از قول او شنیده می شد، که اگر برود دیگر برنمی گردد چون که از مدیران باشگاه به خاطر عمل نکردن به وعده هایشان دلخور است.
بالاخره بعد از شنبه این هفته و چهارشنبه آن هفته که گفته می شد بیرانوند می رود، روز گذشته به فرودگاه رفت تا راهی بلژیک شود غافل از اینکه با توجه به شرایط کرونا در حال حاضر مجوز ورود به اروپا با افراد معمولی که اقامت اروپا ندارند نمی دهند. اما بعد از نرفتن بیرانوند حرف وحدیث های جدیدی از روز گذشته در مورد نرفتن بیرانوند شروع شد.

 جا برای رقیب بیرانوند باز شد
ابتدا یک سایت بلژیکی از مشکل جدید بیرانوند برای انتقال به آنتورپ خبر داد. رسانه فوتبال نیوز بلژیک، انتقال علیرضا بیرانوند به آنتورپ بلژیک بار دیگر با مشکل روبرو شده است و آن هم مشکل ویزای این بازیکن است که باعث شد تا او نتواند امروز راهی آنتورپ بلژیک شود. دراین بین مهم ترین نکته ای که سایت بلژیکی به آن اشاره کرده حضور رقیب بیرانوند در انتورپ است. تیم فوتبال آنتورپ این هفته ژان بووتز را به عنوان دروازه بان جدید معرفی کرد. این دروازه بان در اکسل موسکرون بازی کرد. درحالی که دروازه بان دیگر ایرانی قرار بود روز گذشته راهی آنتورپ بلژیک شود با مشکل روبرو شد و نتوانست وارد این کشور شود.
آنتورپ چندین ماه است که سعی در جذب دروازه بان تیم ملی ایران دارد. در بهار حتی صحبت از یک قرارداد بود اما معلوم شد که صحبت ها نهایی نشده است. اکنون، تنها معاینات پزشکی باقی مانده است و همه چیز درباره انتقال بیرانوند به آنتورپ نهایی شده است. این دروازه بان 27 ساله پیش ازاین چندین بار سعی کرده به بلژیک سفر کند که با مشکل روبرو شده است. یکی از این موانع شیوع ویروس کرونا بود که برنامه ها را مختل کرد و حالا مشکل دیگر در مورد ویزاست. انتظار می رود بیرانوند آخر هفته در "درون نورد" باشد.
باید دید حالا که ژان بووتز به عنوان دروازه بان به آنتورپ پیوسته است، باشگاه آنتورپ همچنان به حضور بیرانوند پافشاری می کند یا خیر؟

تا پروازهای عمومی باز نشوند بیرانوند نمی تواند برود
اما خبرهای ضدونقیض در مورد نرفتن بیرانوند با واکنش  وکیل این بازیکن روبرو شد علیرضا سلیمانی وکیل دروازه بان شماره یک تیم ملی در این خصوص به خبرنگار ورزشی فارس گفت: این اتفاق به دلیل بسته بودن پروازها و قوانین اتحادیه اروپا رخ داد. البته باشگاه آنتورپ به ما اعلام کرده بود که هماهنگی های لازم را انجام دادیم و حتی با پلیس هم هماهنگ کرده ایم اما آن ها نتواستتند زمینه ساز این سفر شوند. قرار بود بیرانوند به قطر برود و از قطر به آمستردام سفر کند و در این شهر به استقبال او بیایند اما پلیس آمستردام موافقت نکرد و دیشب این موضوع را اعلام کرد.
سلیمانی در مورد اینکه آیا زمان مجددی برای سفر بیرانوند به بلژیک در نظر گرفته شده، گفت: طبق قوانین تنها کسانی می توانند به اروپا سفر کنند که مجوز اقامت داشته باشند. باید منتظر بمانیم تا پروازهای عمومی بازشوند.وکیل بیرانوند اعتقاد دارد با این اتفاق حسن نیت خودمان را به باشگاه آنتورپ نشان دادند. قرارداد بیرانوند منعقدشده و مشکلی ندارد.
 
بیرانوند تا انتهای فصل می تواند بماند
با توجه به این موضوع می توان گفت خوشحال ترین فرد گلمحمدی است چون حالا گلر ملی پوش خود را تا انتهای فصل در اختیار خواهد داشت. وکیل بیرانوند هم این موضوع را تائید می کند و می گوید  او طبق قوانین فیفا می تواند تا پایان مسابقات داخلی در تیمش حضورداشته باشد و بعد در تیم جدید حاضر شود. یعنی ازنظر فیفا هم مانعی ندارد. تنها مشکلی که ممکن است به وجود بیاید در خصوص حقوق ماه اول بیرانوند است. اکنون باید صبر کنیم تا مرزها بازشوند اما بااین حال و باوجوداینکه پروازها برای همه ممنوع است در حال مذاکره هستیم و باشگاه آنتورپ هم در حال پیگیری است تا شاید زمینه حضور بیرانوند در بلژیک فراهم شود.

تلاش بیرانوند برای سفر هر چه سریع تر به بلژیک
اما این موضوعات دلیل نمی شود که بیرانوند از تصمیم خود صرف نظر کند .درواز ه بان تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال این است که هر چه زودتر ایران را ترک کند. بیرانوند که قصد داشت بامداد روز گذشته برای شرکت در تست های پزشکی و تمرینات تیم آنتورپ راهی بلژیک شود به خاطر قانون اتحادیه اروپا نتوانست سوار هواپیمای قطری شود و مجبور به بازگشت به خانه اش شد، اتفاقی که عصبانیت شدید این دروازه بان را به همراه داشت.
بیرانوند حالا از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته هر چه سریع تر با مذاکره با باشگاه آنتورپ مشکل او را حل کنند تا بتواند در اولین فرصت راهی بلژیک شود.تمرینات تیم آنتورپ از آخر این هفته آغاز خواهد شد و بیرانوند قصد دارد بعد از گذراندن تست های پزشکی حضوری منظم در تمرینات تیم آینده اش داشته باشد، خصوصاً که رقیب او هم خودش را به تیم معرفی کرده است. این در حالی است که مربیان پرسپولیس انتظار بازگشت بیرانوند بعد از حضور این بازیکن در تست های پزشکی تیم آنتورپ رادارند که بعید است اتفاق بیفتد.

 باشگاه پرسپولیس به کمک بیرانوند می آید
باشگاه پرسپولیس درباره سفر لغو شده علیرضا بیرانوند به بلژیک، توضیحاتی ارائه کرد. باشگاه پرسپولیس وقتی از ناراحتی بازیکن خود خبردار شد بلافاصله اعلام کرد، که قرار است با هماهنگی دو باشگاه، مجدداً برای حضور بیرانوند در بلژیک، اقدامات لازم انجام شود.
حالا با تمام این اوصاف و شرایطی که پیش آمده باید منتظر ماند و دید که بیرانوند به بلژیک می رود یا اینکه  تا پایان فصل در پرسپولیس می ماند تا خاطر یحیی از بابت دروازه آسوده باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن