bahrami_head

پیروانی: کدام پیشنهاد؟ کدام مذاکره؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1239 ] - دوشنبه, 26 خرداد 1399

پیروانی: کدام پیشنهاد؟ کدام مذاکره؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به خودمان حق نمی دهیم با بازیکنی که با باشگاهی دیگر قرارداد بلندمدت دارد مذاکره کنیم. بازی دوستانه اخیر پرسپولیس و گل گهر سیر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیروانی: کدام پیشنهاد؟ کدام مذاکره؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به خودمان حق نمی دهیم با بازیکنی که با باشگاهی دیگر قرارداد بلندمدت دارد مذاکره کنیم. بازی دوستانه اخیر پرسپولیس و گل گهر سیر...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به خودمان حق نمی دهیم با بازیکنی که با باشگاهی دیگر قرارداد بلندمدت دارد مذاکره کنیم.

بازی دوستانه اخیر پرسپولیس و گل گهر سیرجان که با برتری شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید یک مهمان ویژه داشت. علی قلی زاده هافبک تکنیکی تیم شارلوا بلژیک برای دیداری دو منظوره به ورزشگاه شهید کاظمی رفت که هم همراه مهدی ترابی دوست و همبازی قدیمی خودش باشد و هم ملاقاتی با مجید جلالی انجام دهد. جلالی سرمربی فعلی گل گهر سیرجان در گذشته مربی قلی زاده در سایپا بوده است. حضور قلی زاده نه تنها خاطرات قدیمی را زنده کرد بلکه نشستن او روی نیمکت تیم پرسپولیس با شایعات و گمانه زنی هایی همراه شد. برخی حتی پا را فراتر نهاده و مدعی شدند افشین پیروانی با قلی زاده به صورت خصوصی مذاکره کرده و پیشنهاد داده فصل آینده پرسپولیسی شود! وقتی این موضوع را با مدیر تیم پرسپولیس در میان گذاشتیم، پیروانی به خبرورزشی گفت: من واقعاً متوجه نمی شوم! کدام پیشنهاد؟ کدام مذاکره؟ فکر می کنم علی قلی زاده 3 سال دیگر با تیم شارلوا قرارداد داشته باشد و اصلاً صحبتی درباره حضورش در پرسپولیس مطرح نشد.

وی ادامه داد: قلی زاده دوست صمیمی مهدی ترابی بازیکن تیم ماست و به همین خاطر با رعایت نکات بهداشتی برای تماشای این دیدار تدارکاتی به ورزشگاه آمد. او پسر خوب و بامعرفتی است که دقایقی هم نزد مجید جلالی مربی سابق خودش رفت، اما بیشتر از همه عکسی که روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود منتشر و پخش شد.

مدیرتیم پرسپولیس افزود: برخی ها نوشتند افشین پیروانی روی نیمکت در حال مذاکره با علی قلی زاده بوده که مثلاً پرسپولیسی شود و این واقعاً عجیب و جالب بود. قلی زاده بازیکن تکنیکی و خوبی است، اما در حال حاضر تحت قرارداد تیم شارلواست. بنابراین ما به خودمان حق نمی دهیم با بازیکنی که با باشگاهی دیگر قرارداد بلندمدت دارد مذاکره کنیم. روی نیمکت هم بیشتر درباره وضعیت خودش در شارلوا و فوتبال بلژیک گپ زدیم و بحث دیگری در میان نبود.

پیروانی با اشاره به اینکه فعلاً باشگاه پرسپولیس هیچ برنامه برای مذاکره با بازیکنی ندارد، یادآورشد: گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس بار ها یادآوری کرده که هیچ لیست ورود یا خروج بازیکنی ندارد. منطق هم حکم می کند ما چنین تفکری داشته باشیم چراکه 9 هفته دیگر ازمسابقات لیگ باقی مانده و باید با همین بازیکنان به مصاف حریفان برویم. بازیکنانی که شایستگی خود را درسه، چهارسال گذشته با قهرمانی های متوالی و جام گرفتن نشان داده اند.

مدیر تیم پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: تا جایی هم که من می دانم یحیی گل محمدی تمام بازیکنان فعلی پرسپولیس را می خواهد، چون قصد دارد اسکلت تیم را برای فصل آینده هم حفظ کند. بنابراین از همه رسانه ها و خبرنگاران زحمتکش ورزشی خواهش می کنم از گمانه زنی پرهیز کنند و مطمئن باشند پرسپولیس در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی در بازار نقل و انتقالات نداشته و ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن