bahrami_head

    melibet

عالیشاه: بیانیه آن چند تیم فقط بازی با افکار عمومی بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 449 ] - سه شنبه, 27 خرداد 1399
عالیشاه: بیانیه آن چند تیم فقط بازی با افکار عمومی بود

 هافبک پرسپولیس در مورد شرایط این تیم و همچنین حواشی اخیر بابت نامه مشترک بازیکنان لیگ برتری صحبت کرد. امید عالیشاه در گفت وگویی در خصوص آخرین وضعیت پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

 هافبک پرسپولیس در مورد شرایط این تیم و همچنین حواشی اخیر بابت نامه مشترک بازیکنان لیگ برتری صحبت کرد.

امید عالیشاه در گفت وگویی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه آغاز دوباره لیگ برتر گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان در روزهای تعطیلی تمرینات هم از تمرین غافل نشدند و به همین دلیل شرایط بدنی بازیکنان خوب است. دو بازی دوستانه هم تا اینجا برگزار کردیم و امروز هم سومین دیدار را انجام خواهیم داد. این بازی ها به ما کمک زیادی خواهد کرد تا به شرایط خوبتری برسیم. مطمئنا روز به روز شرایط تیم بهتر خواهد شد و تا شروع بازی های لیگ می توانیم به صددرصد آمادگی برسیم.

وی در مورد وضعیت آمادگی خودش هم تصریح کرد: خدا را شکر که وضعیت خودم هم خوب است. در این مدت تمرینات خیلی خوبی داشتم و مثل همیشه هر زمان که کادرفنی صلاح بداند و به هر اندازه ای که بازی کنم با همه توان برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهم کرد. تا جایی که توان دارم همه جوره به تیم کمک می کنم تا بهترین اتفاقات برای پرسپولیس و هوادارانش رقم بخورد.

شماره 2 پرسپولیس درباره بازی با پیکان که تقابل صدرنشین و قعرنشین لیگ برتر است هم اظهار داشت: به هر حال امتیاز گرفتن در نیم فصل دوم واقعا کار سختی است و تیم ها برای موفقیت باید در نیم فصل اول امتیازات لازم را جمع آوری کنند. درست است که از نظر امتیازی شرایط خیلی خوبی در جدول داریم اما اصلا و ابدا کار را تمام شده نمی دانیم. اگر این تفکر در تیم ما وجود داشته باشد زمین خواهیم خورد. با انگیزه ای که بین بازیکنان خودمان می بینم چنین چیزی در تیم وجود ندارد و در هر بازی برای بردن به زمین خواهیم رفت. البته این را هم در نظر بگیرید که تیم پیکان تیم خیلی خوبی است که کادرفنی و بازیکنان خوبی هم دارد اما با شرایطی که از تیم خودمان می بینم ما برای بردن راهی زمین خواهیم شد.

چند باشگاه لیگ برتری با انتشار بیانیه ای خواستار تعطیلی لیگ برتر شده اند. عالیشاه در این خصوص به رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: من کارشناس نیستم. این بیانیه را روز گذشته خواندم اما به نظرم بازی با کلمات و به کار بردن کلمات قلمبه، فقط بازی با افکار عمومی است. چطور 5،6 باشگاه به خودشان اجازه می دهند که درباره آینده لیگ یا تعطیلی آن اظهار نظر کنند؟ ما 16 تیم در لیگ برتر هستیم اما جالب است که فقط 5،6 تیم خواستار تعطیلی لیگ هستند. اگر قرار است نظرسنجی هم کنند که همین موضوع بهترین جواب خواهد بود. من قصد بی احترامی به هیچ باشگاهی را ندارم اما این کار باشگاه هایی که بیانیه دادند دقیقا بی احترامی به کل لیگ و بازیکنان است. وقتی کارگران یا کارمندان در محیط بسته کار می کنند چرا باید مقابل فوتبال بازی کردن ایستاد؟ آیا به کارگران و کارمندان هم برای کرونا نگرفتن تضمینی داده شده است؟ سوال من از کسانی که این بیانیه را امضا کردند این است که آیا آنها خارج از فوتبال، بیرون از خانه نمی روند؟ یعنی فقط در محیط فوتبال کرونا می گیرند؟

شماره 2 پرسپولیس در ادامه درباره نبودن تماشاگران در بازی های لیگ و غیبت هواداران افزود: هواداران سرمایه اصلی پرسپولیس هستند و پرسپولیس حتی در آسیا هم با نام هوادارانش شناخته می شود. قطعا حضور هواداران باعث دلگرمی ما در بازی ها بود اما الان شرایط به گونه ای است که نمی توانیم از حضور آنها بهره ببریم. شک ندارم که قلب هواداران با ما خواهد بود و از دعای آنها انرژی می گیریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن