ذوالفقارنسب: تعهد کارگزار مالی پرسپولیس سنگ بزرگی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 782 ] - چهارشنبه, 28 خرداد 1399
ذوالفقارنسب: تعهد کارگزار مالی پرسپولیس سنگ بزرگی است

کارشناس فوتبال ایران گفت: کارگزار زیرک و باهوش است و یک ریال را هم بی مورد پرداخت نمی کند، آن ها حتماً وکیل دارند و باشگاه پرسپولیس باید این را روشن کند. بیژن...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال ایران گفت: کارگزار زیرک و باهوش است و یک ریال را هم بی مورد پرداخت نمی کند، آن ها حتماً وکیل دارند و باشگاه پرسپولیس باید این را روشن کند.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی، در خصوص قرارداد شرکت آتیه پرداز با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باید ببینیم نیاز آنها به چه صورت است. زمان هایی براساس نیازشان کارهایی را انجام می دهند و مسائلی در آن وجود دارد.

ذوالفقارنسب در مورد اینکه کارگزار متعهد شده در سال اول 110 میلیارد پرسپولیس پرداخت کندو آیا این باشگاه می تواند به عنوان مثال 200 میلیارد در یک سال درآمدزایی داشته باشد، عنوان کرد: من در این مورد اظهارنظر دقیقی نمی توانم داشته باشم. چون این یک کار تخصصی و حرفه ای در تبلیغات است اما به هر صورت این باشگاه ظرفیت های بسیار بالایی دارد. اگر گروه یا گروه هایی با هم به توافق برسند و مشترک کار کنند، باشگاه های استقلال و پرسپولیس در حد تیم ملی و حتی ممکن است به خاطر بازی های بیشتری که برگزار می کنند بالاترین از این حد هم بتوانند درآمد داشته باشند. 

وی ادامه داد: اما به هر حال این یک کار تخصصی است و باید دید در چه زمینه هایی می خواهند فعالیت کنند و پرسپولیس در چه زمینه هایی می خواهد این تبلیغات را انجام بدهد. نکته حایز اهمیت این است که استقلال و پرسپولیس ظرفیت های خوبی هم در قاره آسیا دارند و تیم های خیلی کمی هستند که این همه طرفدار را به صور جدی داشته باشند. 

ذوالفقارنسب تصریح کرد: من براساس شناخت کلی، ظرفیت و توانایی کاربرد اجتماعی این باشگاه ها صحبت می کنم و می گویم می توانند درآمدزایی کنند، حالا اینکه در چه زمینه هایی می خواهند کار کنند، تخصص آن شرکت است. در این موارد هم معمولاً یک شرکت جلو نمی آید و چند شرکت با هم به توافق می رسند و این قراردادهای بزرگ را اجرا می کنند. 

کارشناس فوتبال ایران در مورد اینکه در ابتدای کار 15 میلیارد تومان به عنوان قرض الحسنه به باشگاه پرسپولیس پرداخت شد که جزو دیون کارگزار و سوای پرداخت کلی در یکسال بود اما در الحاقیه جدید قرار شده که از 110 میلیارد پرداختی سال اول کسر شود، گفت: به هر حال این 15 میلیارد برای هزینه های باشگاه صرف شده، اینها مسائل حقوقی است و دو طرف باید در مورد آن به توافق برسند. آن ها آنقدر زیرک و باهوش هستند که یک ریال را هم بی مورد پرداخت نمی کنند. حتماً وکیل دارند و باشگاه پرسپولیس باید این را روشن کند. ما افراد کم درآمد شاید یک سوم درآمدمان را هم به فردی ببخشیم ولی این ها حساب و کتاب می کنند. خدا آخر و عاقبت آن را به خیر کند! 

وی در مورد اینکه آیا این درآمدزایی از فوتبال ایران بر می آید، اظهار داشت: بله، ظرفیت های فوتبال بسیار بالاتر از این ارقام است. شاید آن ها شبکه های تلویزیونی دارند. شما به عنوان مثال در ترکیه می بینید که با هزینه های زیاد بازیکن می گیرند، چون درآمد دارند. 

ذوالفقارنسب در مورد اینکه با توجه به نبود حق پخش در فوتبال ایران و اینکه تبلیغات محیطی نیز درآمد چندانی را به باشگاه ها نمی رساند، رقم 110 میلیارد رقمی بزرگ و جدید در فوتبال ایران محسوب می شود، گفت: واقعا سنگ بزرگی است و باید ببینم تا نیم فصل سال جدید چه اتفاقاتی می افتد، ان شاءالله خیر باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن