bahrami_head

    melibet

عاشوری: پرسپولیس یکی از بهترین تیم های آسیاست نه فقط ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 625 ] - چهارشنبه, 28 خرداد 1399

عاشوری: پرسپولیس یکی از بهترین تیم های آسیاست نه فقط ایران

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که افرادی در راس کادرفنی این تیم هستند که به جز مسایل فنی وکسب افتخارات و از نظر اخلاقی ز... 3 out of 5 based on 2 ratings.
عاشوری: پرسپولیس یکی از بهترین تیم های آسیاست نه فقط ایران

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که افرادی در راس کادرفنی این تیم هستند که به جز مسایل فنی وکسب افتخارات و از نظر اخلاقی ز...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که افرادی در راس کادرفنی این تیم هستند که به جز مسایل فنی وکسب افتخارات و از نظر اخلاقی زبانزد همه هستند.

محسن عاشوری بعد از باخت 3 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در دیداری دوستانه اظهار داشت: با توجه به مصدومیت شماری از بازیکنان  تیمم، مجبور شدم از برخی بازیکنان استفاده نکنم همه دنبال آمادگی بیشتر است. اکنون در وسط فصل هستیم و نمی توان گفت که به دنبال هماهنگی هستیم. همه در بازی های دوستانه به دنبال بهتر شدن هستیم. پرسپولیس یکی از بهترین تیم های آسیاست نه فقط ایران و فشار خوبی روی تیم ما وارد شد. بازیکنان چند سال است کنار هم بازی می کنند. فشار خوبی به تیم ما وارد شد بازیکنان با این بازی ها توان خود را بهتر می توانند بسنجند.

وی ادامه داد: امیدوارم این بازی مورد استفاده پرسپولیس قرار گرفته باشد و صدرصد  ما هم از این بازی به خوبی استفاده کردیم و نقاط ضعف خود را شناسایی کردیم در این مدت کوتاه مانده به شروع لیگ با کادرفنی. یک بازی دوستانه سبک تر انجام خواهد داد تا با آمادگی نسبی وارد بازی های لیگ یک شویم.

عاشوری در مورد دوران بازیکنی اش در پرسپولیس گفت: باعث خوشحالی است که افرادی در راس کادرفنی تیم قرار گرفته اند که از پوست و گوشت همین باشگاه هستند. یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، حمید مطهری هرچند مدت زمان زیادی در این تیم نبود اما همه  جز شناسنامه های باشگاه هستند.کریم باقری که از مردان پرافتخار فوتبال ماست همه این عزیزان به جز مسایل فنی و افتخاراتی که برای پرسپولیس به وجود آوردند.از لحاظ اخلاقی هم زبانزد هستند برایم به عنوان یک پرسپولیسی  داشتن چنین کادری باعث خوشحالی است که در راس کادرفنی پرسپولیس کسانی هستند که همگی لیاقتش را دارند.برای پرسپولیس در ادامه لیگ آرزوی موفقیت می کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن