bahrami_head

چرا انتقال نیازمند به پرسپولیس ممکن نیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2146 ] - پنجشنبه, 29 خرداد 1399
چرا انتقال نیازمند به پرسپولیس ممکن نیست؟

بحث حضور پیام نیازمند در پرسپولیس این روزها تبدیل به یکی از شایعات داغ فوتبال ایران شده اما قرارداد این دروازه بان با سپاهان اجازه چنین انتقالی را نمی دهد. ما...

ارتش سرخ دات كام :

بحث حضور پیام نیازمند در پرسپولیس این روزها تبدیل به یکی از شایعات داغ فوتبال ایران شده اما قرارداد این دروازه بان با سپاهان اجازه چنین انتقالی را نمی دهد.

ماجرای سفر علیرضا بیرانوند به بلژیک و جدایی او از پرسپولیس، ابعاد مختلفی پیدا کرده که مهمترین آن ها بحث جانشین او در قفس توری سرخپوشان است.

با توجه به عملکرد بیرانوند در بازی های ملی و باشگاهی هواداران پرسپولیس نگران وضعیت پست شماره یک تیمشان هستند و به همین خاطر مسئولان این باشگاه با دقت بیشتری به دنبال جذب یک دروازه بان هستند تا نه تنها جای خالی شماره یک تیم ملی پر شود بلکه این جانشین بتواند تضمین خوبی هم برای حفاظت از دروازه سرخپوشان باشد.

به همین خاطر طی روزهای اخیر، شایعات و حرف های زیادی در خصوص انتقال دروازه بان فعلی سپاهان به پرسپولیس مطرح شده است.

این درحالی است که قرارداد نیازمند با سپاهان تا سال 1400 اعتبار دارد و از طرفی قرارداد این دروازه بان، بندفسخ داخلی ندارد. یعنی اگر یک تیم ایرانی خواهان جذب او باشد باید تا سال 1400 و پایان قراردادش با سپاهان صبر کند.

بند فسخ قرارداد نیازمند با سپاهان فقط در صورت وجود پیشنهاد خارجی فعال می شود و از طرفی هم این بازیکن تمایلش به حضور در فوتبال اروپا را ابراز کرده و از صحبت های او اینطور به نظر می رسد که در صورت جدایی از سپاهان فقط به حضور در قاره فوتبال فکر می کند.

با توجه به اینکه هنوز پنجره تابستانی اروپا باز نشده، برای انتقال نیازمند از سپاهان به این قاره هنوز پیشنهاد رسمی به باشگاه اصفهانی نرسیده اما از گوشه و کنار شنیده می شود که چند باشگاه پرتغالی علاقه خودشان را به جذب این دروازه بان ایرانی اعلام کرده اند و باید دید این علاقه به ارائه پیشنهاد رسمی منجر می شود یا اینکه دروازه بان جوان زردپوشان راه دیگری را در پیش می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن