bahrami_head

    melibet

عربشاهی: پرسپولیس 2-3 هفته به انتهای فصل قهرمان می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 314 ] - جمعه, 30 خرداد 1399
عربشاهی: پرسپولیس 2-3 هفته به انتهای فصل قهرمان می شود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: الان اکثر لیگ های معتبر اروپایی در حال برگزاری است، پس فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت باشگاه های ایرانی را رسیدگی کند و خودش را زیر س...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: الان اکثر لیگ های معتبر اروپایی در حال برگزاری است، پس فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت باشگاه های ایرانی را رسیدگی کند و خودش را زیر سوال ببرد.

ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی، در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از شروع مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس پیش از تعطیلی مسابقات شرایط خوبی داشت و تیم از لحاظ روحی، روانی و آمادگی بدنی در سطح خوبی بود.  با شیوع کرونا و لغو مسابقات، طبیعی است که بازیکنان از لحاظ بدنی افت کنند. در این مدت من با چند نفر از بازیکنان در تماس بوده ام، آنها تمرینات انفرادی شان را انجام دادند و از فرم خوب شان خارج نشدند و  با شروع تمرینات هم کارهای تاکتیکی از سوی کادرفنی انجام می شود. 

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس الان سرحال هستند و می خواهند ثابت کنند که شایسته قهرمانی هستند و بی جهت نیست که 3 سال است که این تیم قهرمان می شود، چون واقعا شرایط و شخصیت قهرمانی را دارد. مصاحبه هایی که مدیران بعضی از باشگاه ها علیه پرسپولیس می کنند باعث می شود تا انگیزه بازیکنان بیشتر شود و ثابت کنند که پرسپولیس بی دلیل نیست که قهرمان 3 ساله ایران است و الان هم با 10 امتیاز اختلاف در آستانه چهارمین قهرمانی است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: اکثر بازیکنان پرسپولیس باتجربه هستند و حتی بازیکنان جوان این تیم هم می دانند  که کار سختی برای قهرمانی دارند و تیم های حریف با انرژی بیشتری مقابل آنها قرار خواهند گرفت و قطعا این 9 بازی باقی مانده را با تلاش بیشتری بازی خواهند کرد تا با توجه به 10 امتیاز اختلاف قهرمانی شان را مسجل کنند. من پیش از این هم گفته ام که پرسپولیس 2-3  هفته به انتهای فصل قهرمان می شود.

عربشاهی در خصوص ارسال نامه 7 باشگاه لیگ برتری مبنی بر مخالفت بر برگزاری مسابقات لیگ برتر به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گفت:  سرآمد این 7 باشگاه زنوزی است و در کنار او حمیداوی هست.  این افراد نگران هزینه های شان هستند. زنوزی را کسی نمی شناخت و یک آدم عادی بود ولی با فوتبال شناخته شده است، الان هم با این کارها فرافکنی می کند.  وقتی می گوید تیم هایی هستند که پول آب معدنی هم ندارند، شخصیت یک مدیر را زیرسوال می برد. مدیری که تیمش در لیگ برتر بازی می کند، قطعا شایستگی این را داشته که تیمش در لیگ برتر حضور داشته باشد. به جای اینکه فرافکنی کنند 9 بازی شان را انجام بدهند و تیم های دیگر را شانتاژ نکنند. زنوزی دوست دارد همیشه سر زبان ها باشد، با کلمات بازی می کند و خودش را مطرح کند، رفتار او نشان می دهد که مدیر حرفه ای نیست. 

وی درباره اینکه باشگاه های مخالف گفته اند در صورت نتیجه نگرفتن به فیفا نامه می زنند، تصریح کرد: الان اکثر لیگ های معتبر اروپایی در حال برگزاری است، پس فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت باشگاه های ایرانی را رسیدگی کند و  خودش را زیر سوال ببرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن