bahrami_head

    melibet

بیرانوند در انتظار مسیر خروج

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 742 ] - جمعه, 30 خرداد 1399

بیرانوند در انتظار مسیر خروج

گلر ملی پوش پرسپولیس امیدوار است هر چه زودتر مشکل مربوط به حضورش در بلژیک برطرف شود و او رویای لژیونر شدنش را دنبال کند. علیرضا بیرانوند که طی سالیان اخیر همو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بیرانوند در انتظار مسیر خروج

گلر ملی پوش پرسپولیس امیدوار است هر چه زودتر مشکل مربوط به حضورش در بلژیک برطرف شود و او رویای لژیونر شدنش را دنبال کند. علیرضا بیرانوند که طی سالیان اخیر همو...

ارتش سرخ دات كام :

گلر ملی پوش پرسپولیس امیدوار است هر چه زودتر مشکل مربوط به حضورش در بلژیک برطرف شود و او رویای لژیونر شدنش را دنبال کند.

علیرضا بیرانوند که طی سالیان اخیر همواره با شایعاتی مربوط به حضورش در فوتبال اروپا مواجه بود، در نهایت در شرایطی این فصل توانسته راهی لیگ بلژیک شود که همچنان برخی نسبت به این انتقال تردید داشتند. خصوصا در روزهای ابتدایی نهایی شدن این انتقال که هیچ اثری از آن در سایت باشگاه انتورپ نیز وجود نداشت.

با این حال بیرانوند با توجه به قراردادش با این باشگاه در شرایطی هفته گذشته عزم حضور در بلژیک را داشت بنا به ادعای وکیلش با عدم همکاری مسیر پروازی انتخابی اش (هلند) برای حضور در بلژیک ناکام ماند.

اکنون باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به انتورپ و توضیح اینباره، اعلام کرده به زودی مقدمات این سفر را مهیا خواهد کرد. بیرانوند که باید برای تست پزشکی راهی بلژیک شود، امیدوار بود با همکاری صورت گرفته بتواند شانس حضور در دیدار فینال جام حذفی مقابل کلوب بروژ را نیز به دست بیاورد که اکنون با توجه به تاخیر صورت گرفته و جذب یک گلر فرانسوی شانس او کم و کمتر شده است.

اکنون بیرانوند با قبول این موضوع و برای حفظ آمادگی اش در تمرینات پرسپولیس حضوری فعال دارد و در انتظار مشخص شدن مسیر جدایی و حضورش در لیگ بلژیک است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن