bahrami_head

خلیلیان: مسئولان فدراسیون خودشان درباره بازی ها تصمیم می گیرند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 434 ] - جمعه, 30 خرداد 1399
خلیلیان: مسئولان فدراسیون خودشان درباره بازی ها تصمیم می گیرند

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: برگزاری بازی ها برعهده مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ است و تصمیم گیری درباره شرایط کرونایی به ما مربوط می شود. مهرزاد خلیلیان، ر...

ارتش سرخ دات كام : رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: برگزاری بازی ها برعهده مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ است و تصمیم گیری درباره شرایط کرونایی به ما مربوط می شود.


مهرزاد خلیلیان، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آخرین وضعیت شروع رقابت های لیگ برتر با توجه به اعتقاد برخی تیم ها مبنی براینکه به دلیل افزایش میزان مرگ و میر ناشی از کرونا، برگزاری این بازی ها به صلاح نیست، بیان کرد: برای همه مردم و به ویژه جامعه ورزش آرزوی سلامتی دارم. ریسک همیشه است، اما با پروتکل های ارسال شده از سوی وزارت بهداشت و نظارت های قوی این موارد کنترل می شود. چهارشنبه (28 خرداد) جلسه ای با رئیسی، معاون وزیر بهداشت داشتیم و او اعلام کرد از 2 جامعه در بحث رعایت فاصله گذاری ها خیلی راضی هستیم. یکی برگزارکنندگان نماز جمعه و یکی هم جامعه ورزشی به ویژه فوتبال.

او افزود: این موضوع باعث سرافرازی است و خوشحالیم که توانستیم به ورزش و به ویژه فوتبال خدمت کنیم. البته خود مسئولان فوتبالی در سازمان لیگ، هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون و باشگاه ها در بحث برگزاری بازی ها اختیار دارند. آن ها بلوغ فکری و همنوایی دارند.

خلیلیان تصریح کرد: کرونا پدیده نوظهوری است و از قبل چنین چیزی نداشتیم. در خیلی از کشور ها بازی ها برگزار شد و برخی ها هم مسابقات شان را برگزار نکردند. خود ما توانستیم در این تعطیلی 3 ماه و نیمه شرایط بهتری را استوار کنیم، اما برگزاری بازی ها برعهده فدراسیون ها است. مطمئن باشید آن ها عقل و درایت دارند و با درنظر گرفتن سلامت ورزشکاران تصمیم هایی گرفته اند که باید خودشان پاسخگو باشند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: آنچه برعهده ما است این است که شرایط کرونا به چه شکلی است. ما با وزارت ورزش و بهداشت در ارتباط هستیم و هر حرکتی را 2،3 بار رصد کرده و درباره اش فکر می کنیم. تا وقتی دستور کتبی از سوی وزارت بهداشت و معاون بهداشت به ما نرسد، هیچ حرکتی نمی کنیم. برگزاری بازی ها دستور شخص وزیر ورزش است و مهدی علی نژاد هم به عنوان معاون وزارت ورزش نظارت بسیار دقیقی دارد. حتی آموزشگاه ها و مدارس فوتبال هم فعالیت خود را با رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل ها آغاز کرده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن