bahrami_head

    melibet

پرونده بودیمیر؛ معضلی که به بحران تبدیل نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 622 ] - شنبه, 31 خرداد 1399

پرونده بودیمیر؛ معضلی که به بحران تبدیل نمی شود

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال دریافت طلب سنگین خود از این باشگاه است، اما به نظر سرخ پوشان با مبلغ کمتری می توانند این پرونده را مختومه کنند. ماری... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پرونده بودیمیر؛ معضلی که به بحران تبدیل نمی شود

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال دریافت طلب سنگین خود از این باشگاه است، اما به نظر سرخ پوشان با مبلغ کمتری می توانند این پرونده را مختومه کنند. ماری...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال دریافت طلب سنگین خود از این باشگاه است، اما به نظر سرخ پوشان با مبلغ کمتری می توانند این پرونده را مختومه کنند.

ماریو بودیمیر، مهاجم کروات سابق تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه به دلیل دریافت نکردن مطالباتش از سرخپوشان شکایت کرد، این پرونده را به دادگاه حکمیت ورزش برده است.

او که در زمان حضور برانکو ایوانکوویچ به این تیم پیوسته بود، عملکرد خوبی نداشت و پس از 6 ماه از جمع سرخ ها جدا شد. ماجرای بودیمیر برای پرسپولیس دردسرساز خواهد بود، اما در حدی نیست که مشکل خیلی جدی برای باشگاه ایجاد کند. به بیان ساده تر اگر پرسپولیس نتواند در پرونده بودیمیر پیروز شود، باز هم این بازیکن نمی تواند به خواسته خود برسد.

خواسته بودیمیر، دریافت 475 هزار دلار از پرسپولیس است، اما فیفا در نهایت با دریافت 150 هزار دلار از سوی این بازیکن موافقت می کند. این ادعایی است که برخی نزدیکان به باشگاه پرسپولیس مطرح می کنند. آنها معتقدند مدارک در دست دارند که با استناد به آن، رای فیفا می شکند و پرونده به نوعی، به سود باشگاه می شود.

بخش دردسرساز این پرونده، اما این است که اگر پرسپولیس نتواند مطالبات بودیمیر را پرداخت کند، از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شود. اوایل خردادماه علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در ارتباط با پرونده بودیمیر اعلام کرد: از طریق وکیلش با او در ارتباط و مذاکره هستیم تا با بودیمیر مصالحه کنیم، وکیل این بازیکن به ما اعلام کرده تا پیشنهاد خودمان را ارسال کنیم که هنوز این کار انجام نشده است.

با این حال، از اطراف باشگاه پرسپولیس این طور برمی آید که نگرانی بابت طلب سنگین این بازیکن ندارند و می توانند با رقمی پایین تر از ادعای بودیمیر، پرونده مهاجم پیشین خود را ببندند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن