melbet_head

باقری: کسی حق ندارد به من بگوید حرف نزنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1142 ] - شنبه, 31 خرداد 1399

باقری: کسی حق ندارد به من بگوید حرف نزنم

کسی این حق را ندارد که به من بگوید صحبت بکنم یا نه! این حرف ها را کسانی که من را می شناسند نباید مطرح کنند. من تا به حال از هیچ کسی توصیه نگرفته ام و اصلا طرح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باقری: کسی حق ندارد به من بگوید حرف نزنم

کسی این حق را ندارد که به من بگوید صحبت بکنم یا نه! این حرف ها را کسانی که من را می شناسند نباید مطرح کنند. من تا به حال از هیچ کسی توصیه نگرفته ام و اصلا طرح...

ارتش سرخ دات كام :

کسی این حق را ندارد که به من بگوید صحبت بکنم یا نه! این حرف ها را کسانی که من را می شناسند نباید مطرح کنند. من تا به حال از هیچ کسی توصیه نگرفته ام و اصلا طرح این موضوع و سوال در این خصوص از من چندان جالب نیست.

این روزها کریم باقری، مربی محبوب و دوست داشتنی پرسپولیسی ها که به عقیده خیلی ها از جمله عوامل مهم موفقیت سرخ ها محسوب می شود در سکوتی عجیب و طولانی قرار گرفته است و حاضر نیست با رسانه ها گفت وگو کند.

برخی ها این سکوت آقا کریم را به همکاری اش با تیم ملی ربط می دهند و بر این باورند که این خواسته فدراسیون بوده که دستیار اسکوچیچ با رسانه ها صحبت نکند و این اتفاق هم برای جلوگیری از حاشیه هایی بوده که ممکن است در مسیر شروع لیگ ایجاد شود.

دیروز برای آگاهی از صحت و سقم این خبر با مربی سرخ ها تماس گرفتیم، اما کریم باقری همچنان اصرار داشت که در مورد این موضوع و موارد دیگر صحبت نکند، اما بعد از اصرار خیلی کوتاه گفت: «کسی این حق را ندارد که به من بگوید صحبت بکنم یا نه! این حرف ها را کسانی که من را می شناسند نباید مطرح کنند. من تا به حال از هیچ کسی توصیه نگرفته ام و اصلا طرح این موضوع و سوال در این خصوص از من چندان جالب نیست.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن