bahrami_head

یک میلیارد و 300 میلیون برای شکایت از برانکو!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 704 ] - یکشنبه, 1 تیر 1399

یک میلیارد و 300 میلیون برای شکایت از برانکو!

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در تازه ترین مصاحبه خود به صورت شفاف عنوان کرده شکایت از برانکو ایوانکوویچ را ادامه می دهد، زیرا این موضوع به سود باشگاه است.... 5 out of 5 based on 2 ratings.
یک میلیارد و 300 میلیون برای شکایت از برانکو!

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در تازه ترین مصاحبه خود به صورت شفاف عنوان کرده شکایت از برانکو ایوانکوویچ را ادامه می دهد، زیرا این موضوع به سود باشگاه است....

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در تازه ترین مصاحبه خود به صورت شفاف عنوان کرده شکایت از برانکو ایوانکوویچ را ادامه می دهد، زیرا این موضوع به سود باشگاه است.
مهدی رسول پناه به تازگی جزئیات بیشتری از موضوع شکایت باشگاه پرسپولیس از برانکو را عنوان کرد و گفت: برای پیگیری شکایت از سرمربی پیشین سرخپوشان 64 هزار فرانک سوئیس هزینه را به باشگاه تحمیل کرده تا تکلیف این پرونده روشن شود.

مدارک باشگاه علیه برانکو
مشخص نیست آن ها چه مدارکی در باشگاه پرسپولیس علیه برانکو دارند که نسبت به شکستن رأی اولیه فیفا اصرار می ورزند. اطلاعاتی که از سوی باشگاه و برانکو در اختیار رسانه ها قرار گرفته، مبنی بر شکست قطعی پرسپولیس در این پرونده است. آن ها تا قبل از شکایت، غیر از پاداش های عادی، به مدت 14 ماه هیچ پولی به حساب این مربی واریز نکردند و برانکو حتی می توانست یک سال زودتر از این، فسخ قرارداد کرده و از ایران برود، اما در فصل هجدهم روی نیمکت تیم نشست و 2 قهرمانی برای سرخپوشان به ارمغان آورد. این ها تنها دستاورد او نبود؛ او دو قهرمانی در لیگ برتر به این افتخارات اضافه کرده بود و همچنین تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برد. اتفاقی که برای باشگاه پرسپولیس چیزی حدود 3 میلیون دلار در مجموع، در سال 2018 میلادی درآمد به همراه داشت.

نظر هواداران پرسپولیس در مورد برانکو
حالا برانکو به دنبال آن است تا تکلیف خود با پرسپولیسی ها را یکسره کند و عجیب اینکه در فضای مجازی، همه حق را به این مربی می دهند. برانکو جدا از افتخاراتی که کسب کرد، محبوبیت بی نظیری در نگاه هواداران و حتی رسانه ها ساخت و به یک «کاراکتر قهرمان» نزد سرخ ها بدل شد، اما با این حال، حقوق و مزایایش را ندادند تا کار به فیفا بکشد. در رأی اولیه فیفا آمده باشگاه باید یک میلیون و 55 هزار یورو به برانکو بپردازد، اما مسئولان بخش حقوقی باشگاه می گفتند با خرج 10 هزار فرانک سوئیس، پرونده را به دادگاه حکمیت ورزشی یا همان دادگاه CAS کشاندند که بعداً این رقم تا 104 هزار فرانک هم رشد کرد.

هزینه سنگین شکایت علیه برانکو

اما رسول پناه در تازه ترین صحبت های خود، توضیح بیشتری در این مورد داد: «فکر می کنم هزینه ما 64 هزار فرانک باشد. حتماً ارزش دارد که اعتراض کردیم. در بحث برانکو، او مطالباتی دارد، اما پرسپولیس هم حق و حقوقی دارد. ما در حدود ١٣٠٠ صفحه لایحه برای CAS ارسال کردیم و منتظر صدور رأی هستیم. پیشنهاد خودمان را برای پرداخت مطالبات برانکو ارسال کردیم، اما او هنوز پاسخی به ما نداده است.» روز گذشته در بازار تهران، فرانک سوئیس با رقم 202 هزار و 240 ریال معامله می شد. به معنای دیگر، رقمی که باشگاه پرسپولیس برای تنظیم شکایت علیه برانکو و کشاندن پرونده از کمیته تعیین وضعیت فیفا به دادگاه حکمیت هزینه کرده، چیزی حدود یک میلیارد و 290 میلیون تومان است. آن هم در شرایطی که باشگاه در تنگنا قرار گرفته و به لحاظ مالی، دوران بسیار سختی را سپری می کند. همین پول می توانست برای پرداخت بخشی از حقوق و معوقات برانکو در راه توافق و مذاکرات بیشتر، هزینه شود، اما باشگاه تصمیم قطعی گرفته تا شکایت از مربی پیشین خود را دنبال کند. موضوعی که شاید در نهایت علیه باشگاه شود.

پرسپولیس برنده می شود؟
ریسک پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس علیه برانکو واقعاً زیاد است. باشگاه قرارداد دوساله در زمان مدیریت حمیدرضا گرشاسبی با این مربی به امضا رساند که سال اول در فصل هجدهم بود و برانکو و همکارانش می گویند بدون دریافت پولی از قراردادشان، کار را به پایان رساندند. آن ها در این مدت فقط پاداش گرفتند. از سوی دیگر، حساب و کتاب مدیران باشگاه هم این موضوع را تأیید می کند که پرسپولیسی ها پولی بابت «قرارداد» به برانکو ندادند، اما در تمام این مدت یک ساله، منتظر فرصتی برای مذاکره بیشتر و گرفتن تخفیف و سپس پرداخت پول به صورت اقساطی به این مربی بودند که وکیل برانکو، هیچ یک از این مسائل را نپذیرفت و در نهایت کار به فیفا کشید. باشگاه بابت دو موضوع، پرونده را به CAS برد؛ اول اینکه قرارداد سال دوم این مربی تعیین تکلیف شود و در وهله دوم، بی توجهی وکیل برانکو به پیام های باشگاه برای شروع دور جدید مذاکرات و توافق ها برای تسویه حساب. به گفته نزدیکان به باشگاه، این دو موضوع، مهم ترین بهانه های باشگاه است، اما باید دید در دادگاه، می تواند دردی از پرسپولیس دوا کند یا نه.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن