bahrami_head

علیپور: این تیم را باید طلا گرفت!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 725 ] - یکشنبه, 1 تیر 1399

علیپور: این تیم را باید طلا گرفت!

مهاجم پرسپولیس گفت: باید مجسمه تمام بازیکنان 4 سال گذشته پرسپولیس ساخته شود. باید مجسمه تک تک بچه ها حتی آن هایی که رفتند ساخته و در باشگاه نصب شود. علی علیپو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علیپور: این تیم را باید طلا گرفت!

مهاجم پرسپولیس گفت: باید مجسمه تمام بازیکنان 4 سال گذشته پرسپولیس ساخته شود. باید مجسمه تک تک بچه ها حتی آن هایی که رفتند ساخته و در باشگاه نصب شود. علی علیپو...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس گفت: باید مجسمه تمام بازیکنان 4 سال گذشته پرسپولیس ساخته شود. باید مجسمه تک تک بچه ها حتی آن هایی که رفتند ساخته و در باشگاه نصب شود.

علی علیپور در دیدار دوستانه اخیر تیمش برابر خوشه طلایی ساوه اولین گل خودش در بازی های پرسپولیس در سال 1399 را به ثمر رساند. بر همین اساس بد ندیدیم دقایقی با او همکلام شویم.

*شنیدیم گل زیبایی زدی؟
پاس امید عالیشاه قشنگ تر بود و من فقط تمام کننده بودم.

*دو گل از 3 گل پرسپولیس در این بازی دوستانه را تو و مهدی عبدی زدید که هر دو از روستای قراخیل (حوالی قائمشهر) هستید. چه حسی دارد؟
قراخیل یک روستای کوچک در اطراف قائمشهر است که استعداد های فوتبالی زیادی دارد. نه تنها روستای ما بلکه کل استان مازندران مملو از استعداد است که فقط کمی توجه می خواهند، اما امروز من می خواهم به موضوع دیگری اشاره کنم.

*چه موضوعی؟
به اتفاق محسن ربیع خواه و وحید امیری به بیمارستان رفتیم و پس از عمل جراحی به حاجی (لقب محمد انصاری) سر زدیم. خدا را شکر حال عمومی او خوب است، اما باید از لحاظ روحی هم به او رسید. من و همه همبازیانم بابت مصدومیت رباط صلیبی محمد انصاری خیلی ناراحت هستیم. او یک فوتبالیست خوب، زحمتکش و بی ادعاست. من امیدوارم باشگاه بیشتر از گذشته به او برسد و قراردادش را حتی تمدید کند.

*ولی او نمی تواند تا نیم فصل دوم لیگ بیستم پرسپولیس را همراهی کند.
من می خواهم یک حرفی بزنم، اما قبل از آن حتماً باید این توضیح را بدهم که افتخار می کنم بازیکن پرسپولیس هستم. افتخار می کنم از راه آهن به این تیم بزرگ و پرافتخار پیوستم و هیچ وقت منتی سر پرسپولیس ندارم. خداوند را هم یک میلیون بار شکر می کنم که پرسپولیسی شدم. با این وجود معتقدم باید مجسمه تمام بازیکنان 4 سال گذشته پرسپولیس ساخته شود. باید مجسمه تک تک بچه ها حتی آن هایی که رفتند ساخته و در باشگاه نصب شود.

*منظورت مهدی طارمی و رامین رضاییان است؟
این دو یا محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی و الان من شاید حضور ذهن نداشته باشم که اسم همه را بیاورم ولی این نسل پرسپولیس را باید طلا گرفت. همه از جان مایه گذاشتند تا جام بگیرند و به همین خاطر می گویم باشگاه باید قدر محمد انصاری را بداند.

*اما شنیدیم انصاری یک سال دیگر قرارداد دارد.
من دقیق نمی دانم ولی این را می دانم محمد یک بار دیگر هم به خاطر فشردگی مسابقات پرسپولیس رباط داد. زمانی که دو پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شده بود و بالاجبار باید 12 یا 13 بازیکن در همه مسابقات شرکت کنند. هیچ کس فرصت استراحت نداشت و همه با تمام وجود جنگیدیم. خیلی از بچه ها مصدوم بودند، اما با غیرت زیاد بازی کردند. همین محمد انصاری در دفاع چپ و وسط بازی کرد و مصدوم شد. بقیه هم آسیب دیده بودند ولی...

*خودت چطور؟
من از خودم حرف نمی زنم. از بچه هایی می گویم که 4 سال گذشته به عشق هواداران پرسپولیس دویدند، جنگیدند و جام گرفتند. البته طرفداران واقعاً قدر این بازیکنان را می دانند.

*از لحاظ بدنی به آن آمادگی آرمانی قبلی رسیدید؟
وقفه های متعدد در لیگ و تعطیلات اجباری باعث شده همه تیم ها از اوج فاصله بگیرند ولی فکر می کنم بچه های پرسپولیس آرام آرام به شرایط خوب نزدیک می شوند.

*فکر می کنی تا شروع مجدد لیگ و بازی با پیکان به آمادگی 100 درصدی برسید؟
ان شا ءا... همین طور خواهد شد. بچه های پرسپولیس انگیزه بسیار زیادی دارند که چهارمین قهرمانی متوالی خود را جشن بگیرند و مطمئن باشید با درایت کادر فنی و تمرینات مناسب به آمادگی قبلی برای شروع مجدد مسابقات خواهیم رسید.

*فکر می کنی مسابقات لیگ نوزدهم تا هفته سی ام برگزار شود؟
چرا برگزار نشود؟ باید برگزار شود. این تصمیم فدراسیون و سازمان لیگ و البته ستاد مقابله با کرونا در ورزش است. همان طور که اغلب کشور ها برنامه ادامه مسابقات خود را ارائه داده اند بنابراین کشور ما هم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی بازی های خود را پیگیری کند.

*با سیدجلال حسینی که حرف می زدیم به نکته جالبی اشاره کرد و مدعی شد بازی هفته اول برابر پیکان سخت ترین بازی این فصل پرسپولیس است. با سیدجلال موافقی؟
این تجربه بالای آقاسید را نشان می دهد و من هم صد درصد موافق هستم. این بازی پس از مدت ها دوری ما از شرایط مسابقات برگزار می شود. برد این دیدار می تواند روحیه تیم ما را بالاتر و شرایط را برای حمله به قهرمانی هموارتر کند. این مسابقه خیلی مهم است و از آن طرف پیکان هم شرایط خاصی دارد. آن ها برای نیفتادن می جنگند و بازی با چنین تیم هایی خیلی سخت است.

*اما همه توقع دارند پرسپولیس قهرمان 3 دوره لیگ برتر، حداقل پیکان را ببرد.
فوتبال کاملاً غیرقابل پیش بینی است. ما در همه مسابقات تلاش می کنیم برنده شویم و برای برد به زمین می رویم، اما حریفان ما هم اصلاً و ابداً آسان نیستند. می بینیم و می شنویم که می گویند پرسپولیس بازی های آسان تری پیش رو دارد در حالی که این طور نیست. در لیگ 16 تیمی دیگر هیچ حریفی راحت نیست. ما باید بازی به بازی جلو برویم و همه بچه های پرسپولیس نیز چنین دیدگاهی دارند.

*اما به هر حال 10 امتیاز با تیم دوم جدول فاصله دارید و شانس اول قهرمانی محسوب می شوید. این را که دیگر قبول داری؟
10 امتیاز فاصله امتیازی خوبی است، اما بقیه هم می خواهند به پرسپولیس برسند. جلوی پرسپولیس همه تیم ها انگیزه دارند و یک نکته دیگر هم وجود دارد.

*چه نکته ای؟
اینکه بازی بدون تماشاگر بیش از همه به ضرر پرسپولیس است. ما پرتماشاگرترین تیم ایران و آسیا هستیم. در همه این سال ها هواداران پرسپولیس بزرگ ترین حامی ما بوده اند و تشویق های این عزیزان کمک شایانی به قهرمانی تیم کرده است. حالا ما این حامیان واقعی خود را در اختیار نداریم. باید در غیاب این تماشاگران به مصاف حریفان برویم و این خیلی سخت است. به همین خاطر تلاش می کنیم دو برابر نیم فصل اول و 21 هفته گذشته آماده شویم. باید به خاطر هواداران پرسپولیس که داخل منزل و از پای تلویزیون تماشاگر بازی های ما هستند، چهارمین قهرمانی را هم کسب کنیم که البته کار راحتی نیست.

*راستی داستان تمدید قراردادت با پرسپولیس به کجا کشیده شد؟
من در این رابطه همه چیز را به مدیر برنامه های خودم سپرده ام و تمام تمرکزم را روی تمرین و مسابقه گذاشتم. نمی خواهم اشتباه اول فصل را مرتکب شوم و تمرکزم به هم بخورد. پرسپولیس بازی های مهمی دارد و فعلاً می خواهم تمام وجود و تمرکز من روی 9 هفته پایانی لیگ باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن