bahrami_head

    melibet

ربیع خواه: انصاری روحیه خوب و انگیزه بالایی داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 340 ] - یکشنبه, 1 تیر 1399

ربیع خواه: انصاری روحیه خوب و انگیزه بالایی داشت

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اجازه لغو بازی ها را ندادند واقعاً خوشحالم، چون حالا دیگر می توانیم با خیال راحت به... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ربیع خواه: انصاری روحیه خوب و انگیزه بالایی داشت

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اجازه لغو بازی ها را ندادند واقعاً خوشحالم، چون حالا دیگر می توانیم با خیال راحت به...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اجازه لغو بازی ها را ندادند واقعاً خوشحالم، چون حالا دیگر می توانیم با خیال راحت به بازی ها برگردیم و رقابت ها را از سر بگیریم.

محسن ربیع خواه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در روز های گذشته سری به بیمارستان آرمان زد تا با محمد انصاری همبازی مصدوم خود ملاقات کند. انصاری در محل تمرین تیم دچار پارگی رباط صلیبی شده و از این رو به سرعت زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد. ربیع خواه که از قدیمی های پرسپولیس به حساب می آید، در قامت یک همبازی به بیمارستان رفت و ساعاتی پس از جراحی در کنار محمد حاضر شد.

او در مورد این ملاقات گفت: با محمد دیداری داشتم و متوجه شدم از روحیه و انگیزه بالایی برای عبور از این مصدومیت برخوردار است. واقعاً از این اتفاق خوشحالم که او برای بازگشت به میدان انگیزه و روحیه دارد هر چند هنوز به خاطر اینکه انصاری روی یک برخورد ساده دچار چنین مصدومیتی شد، ناراحتم، اما مطمئنم با روحیه خوبی که دارد، هرچه زودتر به تمرینات ما برمی گردد.

این بازیکن ادامه داد: تک تک بچه های پرسپولیس شبیه اعضای خانواده هستند. سال هاست کنار هم هستیم و هر کدام دچار مشکل می شوند، باعث نگرانی و ناراحتی باقی بازیکنان می شود. امیدوارم دیگر هیچ بازیکنی از تیم ما مصدوم نشود، چون ما یک تیم هستیم و تک تک بازیکنان باید به موفقیت ها کمک کنند. به همین خاطر امیدوارم محمد هم هرچه زودتر این روز ها را گذرانده و به تیم ما برگردد. البته این آرزو را برای همه بازیکنان در تیم های مختلف دارم.

محسن در مورد وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و ادامه یافتن تمرینات افزود: غیر از ماجرای مصدومیت انصاری باقی بازیکنان شرایط و وضعیت بسیار خوبی دارند. ما خود را مهیای بازگشت به لیگ برتر می کنیم. تمرینات را به صورت منظم و روزانه دنبال کرده و در کنار کار تاکتیکی، چند بازی تدارکاتی هم داشتیم. فکر می کنم تا زمان شروع لیگ که اواخر همین هفته است، به مرز آمادگی کامل برسیم. این را هم بگویم که بالاخره حدود 80 روز از تعطیلی لیگ می گذرد و طبیعی است به لحاظ فنی، تاکتیکی و بدنی، همه دچار افت باشند ولی این وضعیتی است که تمامی تیم های دنیا به آن دچار هستند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این حال برای بازگشت به لیگ، لحظه شماری می کنیم. یحیی گل محمدی و همکارانش هم کار آماده سازی را به خوبی انجام می دهند و وضعیت بسیار خوبی داریم. فکر می کنم با توجه به این شرایط، اگر به لیگ برگردیم، می توانیم فرم خوبی از خود به نمایش بگذاریم و با سرعت بیشتری به سمت هدف مان یعنی کسب قهرمانی پیش برویم. ان شا ءا... بتوانیم با کسب یک افتخار دیگر، هواداران را خوشحال کنیم.

او اضافه کرد: تنها موضوعی که در این روز ها باعث آزار و اذیت می شود همین گرمای هواست، چون این روز ها تهران واقعاً گرم شده، اما به هر حال ما بازیکن هستیم و تابع شرایط. باید در همین وضعیت آب و هوایی به بهترین فرم برسیم تا برای لیگ آماده شویم. گرما هم حریف مان نیست.

ربیع خواه سپس در مورد ادامه بازی های لیگ افزود: از اینکه مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اجازه لغو بازی ها را ندادند واقعاً خوشحالم، چون حالا دیگر می توانیم با خیال راحت به بازی ها برگردیم و رقابت ها را از سر بگیریم. برای همه ما این خبر و اتفاق بسیار خوبی است. از یک طرف به فوتبال علاقه داریم و دوست نداشتیم بازی ها لغو شود و از طرف دیگر می توانیم قهرمانی را جشن بگیریم. البته این موضوع را می دانم کار همه باشگاه ها و بازیکنان و مربیان برای بازگشت به لیگ در این شرایط واقعاً سخت است، اما مجبوریم این کار را انجام بدهیم و ان شا ءا... این اتفاق با بالاترین وضعیت روحی و روانی برای همه ما رخ دهد.

محسن در نهایت گفت: امیدوارم هیچ بازیکنی مصدوم نشود و وضعیت تیم ها در بهترین حالت خود باشد تا مسابقات زیبایی را شاهد باشیم. اینکه تماشاگر نداریم، تنها موضوعی است که همه ما را اذیت می کند. این هم موضوعی است که باید به آن فکر شود. مطمئنم در آینده این اتفاق می افتد و تماشاگران می توانند ما را همراهی کنند ولی در حال حاضر وضعیت خاصی بر جامعه حاکم است و باید همه چیز را مد نظر قرار دهیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن