bahrami_head

رادوشویچ: بیرو تا ابد دوست و برادر من خواهد ماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 535 ] - دوشنبه, 2 تیر 1399

رادوشویچ: بیرو تا ابد دوست و برادر من خواهد ماند

علیرضا بیرانوند هنوز موفق نشده خودش را به بلژیک برساند و در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند اما با وجود این او کماکان فاصله ای تا ترک پرسپولیس ندارد؛ اتفاقی که باع... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رادوشویچ: بیرو تا ابد دوست و برادر من خواهد ماند

علیرضا بیرانوند هنوز موفق نشده خودش را به بلژیک برساند و در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند اما با وجود این او کماکان فاصله ای تا ترک پرسپولیس ندارد؛ اتفاقی که باع...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا بیرانوند هنوز موفق نشده خودش را به بلژیک برساند و در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند اما با وجود این او کماکان فاصله ای تا ترک پرسپولیس ندارد؛ اتفاقی که باعث می شود رادو پس از مدت ها به دروازه بان اول قرمز ها تبدیل شود. البته دروازه بان کروات پرسپولیس علاقه ای به گرفتن پیراهن شماره یک قرمز ها از بیرانوند ندارد چراکه می خواهد با پیراهن شماره 44خودش در ترکیب اصلی به میدان برود.

*پرسپولیس آماده بازگشت به لیگ شده است؟
در حال حاضر شرایط خوبی داریم و پس از 3 بازی دوستانه آماده ایم تا در لیگ برتر به میدان برویم. این مدت که نمی توانستیم بازی کنیم خیلی سخت گذشت اما از اینکه این روزها در کنار هم تمرین می کنیم حسابی خوشحال هستم.

*به نظر می رسد پرسپولیس کار سختی برای قهرمانی نداشته باشد. با این موضوع موافقی؟
اگر به قهرمانی فکر کنیم به مشکل خواهیم خورد. هنوز 9هفته از لیگ باقی مانده و 27امتیاز در لیگ وجود دارد. اینکه کار را تمام شده بدانیم می تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی تمام شود.

*با رفتن بیرانوند به بلژیک بالاخره می توانی به دروازه بان شماره یک پرسپولیس تبدیل شوی.
من در 4سال گذشته با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کردم و در تمرینات هم انگیزه زیادی داشتم تا بتوانم اعتماد سرمربی را به خودم جلب کنم. حالا هم خوشحالم که این فرصت نصیبم می شود تا دروازه بان فیکس پرسپولیس باشم. البته این را هم بگویم که من می خواهم با شماره 44خودم به بازی در پرسپولیس ادامه دهم تا این شماره برای همیشه و تا ابد در ذهن هواداران باقی بماند.

*بیرانوند در گفت وگویی اعلام کرده که رادو می تواند  به خوبی جای خالی او در پرسپولیس را پر کند. در این خصوص چه صحبتی داری؟
من و بیرانوند سال های خوبی را در کنار هم سپری کردیم و بیرو تا ابد دوست و برادر من باقی خواهد ماند. مطمئن هستم او می تواند روزهای درخشانی در اروپا داشته باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن