bahrami_head

خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 743 ] - دوشنبه, 2 تیر 1399

خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلا در پرسپولیس هستم و هیچ پیشنهادی از جایی ندارم. شجاع خلیل زاده در خصوص شروع مسابقات لیگ برتر پس از چند ماه تعطیلی اظهار داش... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیل زاده: پیشنهادی ندارم و همه دروغ است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلا در پرسپولیس هستم و هیچ پیشنهادی از جایی ندارم. شجاع خلیل زاده در خصوص شروع مسابقات لیگ برتر پس از چند ماه تعطیلی اظهار داش...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلا در پرسپولیس هستم و هیچ پیشنهادی از جایی ندارم.

شجاع خلیل زاده در خصوص شروع مسابقات لیگ برتر پس از چند ماه تعطیلی اظهار داشت: من از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که بازی ها را برگزار می کند. کار و رشته ما فوتبال است و دلتنگ آن هستیم. ان شاالله امسال با بازی های خوب قهرمان شویم.

وی در مورد دلیل حضورش در فدراسیون فوتبال عنوان کرد: کار شخصی داشتم و همه چیز را نمی توانم توضیح دهم!

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه در کمیته انضباطی حاضر شده، تصریح کرد: مگر کمیته انضباطی چه اشکالی دارد؟! پرونده ای نداشتم، هفته ای دو سه بار می آیم و سر می زنم. دلمان تنگ می شود. خدا را شکر صحبت از محرومیت و جریمه نیست. پرونده ای مربوط به قبل بوده که آمدیم و در مورد آن صحبت کردیم.

خلیل زاده در مورد اینکه آیا در فصل آینده در پرسپولیس می ماند و اینکه گفته می شود پیشنهاداتی از فوتبال قطر به خصوص تیم السد دارد، گفت: فعلا اینجا هستم و ان شاالله فصل تمام شود و قهرمان شویم بعد تصمیم می گیریم. من پیشنهادی ندارم و همه دروغ است! از هیچ جا پیشنهاد ندارم. فعلا در پرسپولیس هستم با جان و دل بازی می کنم.

وی در مورد اینکه زنوزی مالک باشگاه تراکتور معتقد است همه دوست دارند پرسپولیس قهرمان شود، اظهار داشت: هر کسی نظر شخصی خودش را می دهد. مردم همه چیز را بهتر می دانند. هر کسی بهتر است در مورد تیم خودش صحبت کند. آیا ما در مورد تیم های دیگر صحبت می کنیم؟  ما 40-50 میلیون هوادار داریم و آنها همه چیز را بهتر می دانند.

مدافع پرسپولیس در مود بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل شهر خودروی مشهد گفت: بازی خوبی بود. شهر خودرو تیم خوبی است. برای بازی اول مقابل پیکان که بازی حساسی است، آماده شده ایم. امیدوارم در آن بازی، بازی خوبی انجام دهیم، بازی هایمان خیلی حساس است ، نباید خودمان را از قبل قهرمان بدانیم. امیدوارم در اولین بازی قدم مان را خوب برداریم و برای قهرمانی حرکت کنیم.

خلیل زاده در خصوص اینکه نامش برای دعوت به تیم ملی توسط اسکوچیچ این روزها زیاد مطرح شده، عنوان کرد: کسی با من در مورد تیم ملی صحبت نکرده است. 4 سال است نام من برای تیم ملی مطرح است اما مگر به تیم ملی رفته ام؟

وی در مورد اینکه فکر می کند چرا به تیم ملی دعوت نمی شود، گفت: این نظر سرمربی تیم است و ما به آن احترام می گذاریم. هر کسی نظر خاص خودش را دارد، ممکن است یکی از قیافه من خوشش نیاید طبیعتا همین است. هر مربی یک بازیکن را دوست دارد شاید اصلا از بازی من خوششان نمی آید و شاید مشکلاتی داشته باشم. هر تصمیمی می گیرند امیدوارم تیم ملی موفق باشد و تیم به جام جهانی برود. من برای اسکوچیچ آرزوی موفقیت می کنم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه آیا با کریم باقری برای حضور در تیم ملی صحبتی داشته، عنوان کرد: نه تا به حال هیچ صحبتی نکرده ایم. کریم باقری تا به حال با هیچ بازیکنی برای تیم ملی صحبت نکرده است. او شرایط خاص خودش را دارد. امیدوارم آقا کریم در تیم ملی موفق باشد. اگر تیم ملی به جام جهانی برود فوتبال ما موفق می شود.

خلیل زاده در مورد اینکه آیا مصدومیت چند بازیکن پرسپولیس و استقلال در تمرینات نگران کننده نیست، اظهار داشت: این طبیعی است بعد از سه ماه تعطیلی فوتبال مشکلاتی برای بدن ایجاد شود. عصب ها و عضلات هماهنگ نیستند و بازیکنان مصدوم می شوند. برای رضا آذری، مرتضی تبریزی و محمد انصاری آرزوی سلامتی می کنم، همه دوستان و رفیقان ما هستند امیدوارم قوی باشند و محکم برگردند. ما با همه دوست هستیم، با تیم استقلال رقیب هستیم و کری هایی وجود دارد اما همه دوستان ما هستند و همیشه برای رقیب مان آرزوی سلامتی می کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا بازی بدون حضور تماشاگر سخت نیست، گفت: واقعا سخت است، خدا را شکر خبرنگاران نیستند (با خنده)! امیدوارم خبرنگاران و هواداران هم بیایند و همه از فوتبال لذت ببرند، شادی مردم در حال حاضر فوتبال است و امیدوارم همه به ورزشگاه ها بیایند و از بازی ها لذت ببرند.

مدافع پرسپولیس در مورد وضعیت مالی پرسپولیس با توجه به پرداختی هایی که اخیرا انجام شده، اظهار داشت: مشکلات در همه باشگاه ها وجود دارد. ان شالله این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود. ما آرزوی مان این است همه چیز این فوتبال خوب باشد و بازیکنی که قرارداد می بندد تا آخر پولش را بگیرد چون خانواده دارد و امیدوارم پرداختی ها هر چه زودتر انجام شود و مشکلات برطرف شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن