bahrami_head

ماجرای عجیب استوکس و پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1365 ] - سه شنبه, 3 تیر 1399

ماجرای عجیب استوکس و پرسپولیس

تعلل باشگاه پرسپولیس در شکایت از آنتونی استوکس به فیفا می تواند به ضرر این باشگاه شود. در حالی که مهاجم ایرلندی خودش را در ماجرای پیچاندن پرسپولیس، بی گناه جل... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ماجرای عجیب استوکس و پرسپولیس

تعلل باشگاه پرسپولیس در شکایت از آنتونی استوکس به فیفا می تواند به ضرر این باشگاه شود. در حالی که مهاجم ایرلندی خودش را در ماجرای پیچاندن پرسپولیس، بی گناه جل...

ارتش سرخ دات كام :

تعلل باشگاه پرسپولیس در شکایت از آنتونی استوکس به فیفا می تواند به ضرر این باشگاه شود.

در حالی که مهاجم ایرلندی خودش را در ماجرای پیچاندن پرسپولیس، بی گناه جلوه داده، باشگاه پرسپولیس هنوز از این مهاجم حاشیه ساز به فیفا شکایت نکرده است.

هوشنگ نصیرزاده کارشناس مسائل حقوقی درباره این موضوع به روزنامه فرهیختگان گفته: یکی از مشکلاتی که باعث می شود ما در پرونده های فیفا شکست بخوریم دلیلش تأخر و تقدمی است که در شکایت ها داریم و در اصل معمولا افرادی که زودتر شکایت خود را به فیفا تقدیم می کنند شانس بیشتری برای پیروزی در پرونده دارند. من فکر می کنم پرسپولیسی ها باید همین امروز شکایت خود را آماده و به فیفا ارسال کنند و غرامت شان را هم بگیرند و این موضوع بسیار با اهمیت است. البته مقررات کووید-19 در این روزها خیلی به نفع باشگاه پرسپولیس شده وگرنه تا همین امروز این بازیکن با اتکا به قانون عدم پرداخت دو ماهه حقوقش که اصلا از سوی تیم های ایرانی به آن اهمیتی داده نمی شود، پرسپولیس را در فیفا محکوم کرده بود و شک نکنید تمام نامه نگاری های او با باشگاه هم به منظور پرونده سازی است تا بتواند مثل تراکتور و تیم ترکیه ای قراردادش را با پرسپولیس هم به نفع خودش به پایان برساند."

نصیرزاده درباره استوکس از واژه بسیار خاصی استفاده کرده:" استوکس یک کلاهبردار تمام عیار است و با تکیه به نفوذی که FIFPRO که اتحادیه بین المللی بازیکنان حرفه ای در فیفا دارد توانسته گاهی از فیفا به صورت چشم بسته رای پیروزی بگیرد، وگرنه بازیکنی با سابقه او قطعا زیر ذره بین قرار می گرفت."

با حرفهای نصیرزاده حتما این سوال برای پرسپولیسی ها به وجود می آید که چرا این باشگاه از استوکس شکایت نکرده.

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع گفته: برای مدیران پرسپولیس همین که در فیفا بازنده نباشند و خطری مالی باشگاه را تهدید نکند کفایت می کند، اما غافل از اینکه آنها حدود دوسوم قرارداد این بازیکن را پرداخته اند و طرفی که در این بین متضرر شده پرسپولیس است و نه آنتونی استوکس. شاید مهاجم ایرلندی همین حالا هم با فسخ قرارداد بدون هیچ جنگی در فیفا موافق باشد و این پرسپولیس است که باید به دنبال حق و حقوق خود و هوادارانش باشد تا مبادا به سرنوشت تراکتور دچار شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن