bahrami_head

برانکو: موفق ترین مربی تاریخ ایرانم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 586 ] - چهارشنبه, 4 تیر 1399

برانکو: موفق ترین مربی تاریخ ایرانم

سرمربی پیشین پرسپولیس خود را بهترین و موفق ترین مربی رده باشگاهی و ملی در تاریخ فوتبال ایران می داند. برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت پرونده... 3 out of 5 based on 2 ratings.
برانکو: موفق ترین مربی تاریخ ایرانم

سرمربی پیشین پرسپولیس خود را بهترین و موفق ترین مربی رده باشگاهی و ملی در تاریخ فوتبال ایران می داند. برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت پرونده...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پیشین پرسپولیس خود را "بهترین و موفق ترین مربی رده باشگاهی و ملی در تاریخ فوتبال ایران" می داند.
برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت پرونده خود و باشگاه پرسپولیس به صحبت پرداخت. او با بیان اینکه بهترین مربی رده ملی و باشگاهی در فوتبال ایران بود، عنوان کرد که نمی داند چرا مطالباتش پرداخت نمی شود.
در ادامه گفت وگوی برانکو ایوانکوویچ می خوانید:

* پرسپولیس برای پرونده شما به CAS اعتراض کرده است. هواداران به خاطر این مسأله نگران آینده هستند. نظر شما درباره این موضوع چیست؟
می دانم که پرسپولیس به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده و ما منتظر رای دادگاه CAS هستیم که تشخیص بدهند حق با کدام طرف است.

* شما قهرمانی های متعدد برای پرسپولیس کسب کردید و از اینکه این باشگاه مطالبات شما را پرداخت نکرد، هواداران پرسپولیس ناراحت هستند چرا که شاید به خاطر این موضوع، باشگاه با خطر روبرو شود. نظر شما درباره این مسائله چیست؟
از همه چیز اطلاع دارم. ما توانستیم نتایج فوق العاده با پرسپولیس بگیریم. من موفق ترین مربی ملی و باشگاهی در فوتبال ایران هستم اما نمی دانم چرا مطالباتم پرداخت نمی شود. درباره این موضوع، آنها (مدیران باشگاه پرسپولیس) باید تصمیم بگیرند. با این حال از طریق رسانه شما به هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران سلام می گویم. آن ها بهترین هواداران در جهان هستند.

* با وجود شکایت به CAS مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند که مطالبات شما را پرداخت می کنند. به نظر می رسد این رفتارها بیشتر برای خریدن زمان است. آیا برای پرداخت مطالبات شما اقدامی عملی صورت گرفته است؟
در حال حاضر باید منتظر رای دادگاه CAS باشیم. واقعا نمی دانم آنها (مدیران باشگاه پرسپولیس) چرا نمی خواهند مطالبات من را پرداخت کنند. این مسائل مهم نیست. فقط می خواهم به هواداران فوتبال ایران سلام بگویم و به آن ها پیام شادباش بدهم.

* بعد از جدایی ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران، برخی ها منتظر حضور شما روی نیمکت تیم ملی بودند، با این حال درگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران معرفی شد. این انتخاب بسیار شوکه کننده بود.
تیم ملی ایران الان سرمربی دارد. شما چرا فکر می کنید ویلموتس از اسکوچیچ بهتر است؟ اسکوچیچ سرمربی خوبی است و قطعا نتایج خوبی با تیم ملی فوتبال ایران خواهد گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن