bahrami_head

    melibet

ترکاشوند: به جای شکایت، باید از برانکو عذرخواهی و تمجید کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 437 ] - چهارشنبه, 4 تیر 1399

ترکاشوند: به جای شکایت، باید از برانکو عذرخواهی و تمجید کنند

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: من مطمئنم برانکو از اینکه بابت طلبش مجبور به شکایت از پرسپولیس شده، ناراحت و شاکی است. لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در قالب شکا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ترکاشوند: به جای شکایت، باید از برانکو عذرخواهی و تمجید کنند

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: من مطمئنم برانکو از اینکه بابت طلبش مجبور به شکایت از پرسپولیس شده، ناراحت و شاکی است. لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در قالب شکا...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: من مطمئنم برانکو از اینکه بابت طلبش مجبور به شکایت از پرسپولیس شده، ناراحت و شاکی است.

لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در قالب شکایت 1300 صفحه ای برای کشاندن پرونده برانکو ایوانکوویچ به دادگاه حکمیت ورزش یا CAS باعث واکنش تند هواداران پرسپولیس شد و آن ها به انتقاد از مدیریت باشگاه پرداختند. حتی مدیران پیشین باشگاه هم از این موضوع دلخور هستند. در همین رابطه دقایقی با محمدعلی ترکاشوند معاون پیشین باشگاه در زمان مدیرعاملی علی اکبر طاهری به صحبت پرداختیم.

او در ابتدا گفت: «به عقیده من نباید اصلاً کار به اینجا می کشید که احساسات برانکو و هواداران پرسپولیس جریحه دار شود. من حدود سه سال به صورت مستقیم با او کار کردم و در تمام آن مدت می دیدم فراتر از یک سرمربی بود. خودش مانع و کنز در زمین می چید و تمرینات را طراحی می کرد. واقعاً متأسف و ناراحت می شوم که این شرایط را می بینم.»

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس با اشاره به تیتر روز گذشته مصاحبه برانکو با روزنامه خبرورزشی ادامه داد: «از دیدن چنین تیتری، دلم شکست و غمگین شدم. به جای آنکه برویم از او تقدیر و تشکر کنیم، به فکر لایحه شکایت 1300 صفحه ای هستیم. حتی دوستان، همین موضوع ساده را هم متوجه نشدند که برانکو مثل مانوئل ژوزه نیست و پرسپولیس را دوست دارد. او این شخصیت را داشت که مرحله به مرحله با قسط های اندک پولش را بگیرد و به همین شرایط هم راضی بود، اما ماه ها به او پولی ندادند تا این طور شاکی و عصبانی شود و کار را به شکایت بکشاند.»

ترکاشوند افزود: «برانکو آن قدر آدم مهربان و منعطفی بود که اگر هر دفعه 20 تا 30 هزار دلار هم می گرفت، راضی به ادامه کار می شد، چون خودش را قسمتی از پرسپولیس می دانست. من مطمئنم برانکو از اینکه بابت طلبش مجبور به شکایت از پرسپولیس شده، ناراحت و شاکی است. او در کمتر از 4 سال، 7 جام برای باشگاه آورد و تاریخ پرسپولیس را عوض کرد. این داستان ها غیر از ایجاد کدورت، دستاورد بیشتری ندارد. در حال حاضر، همه ناراحت هستند. اگر با او راه می آمدند، کار به اینجا هم نمی کشید.»

معاون و مدیر پیشین باشگاه پرسپولیس در نهایت گفت: «به یاد می آورم قبل از حضور طاهری در باشگاه، برانکو قهر کرده بود. با او صحبت کردیم و وقتی منطق حرف ما را دید، برگشت و به کارش ادامه داد و حتی توانست قهرمانی بیاورد. آن زمان، نه اسپانسر داشتیم و نه پول، اما با ما راه آمد و البته ما هم در کنارش بودیم، اما امروز کار به شکایت کشیده است. البته معتقدم همین امروز هم می توان این مربی را راضی به حل مناقشه کرد، چون او اهل مذاکره است نه مبارزه. می توانند با این مربی مذاکره کنند، فرجه بگیرند، مصالحه کنند و پولش را بدهند. این مربی هم شرایط اقتصادی کشورمان را می داند و با ما کنار می آید. کاش از او عذرخواهی کنند و به فکر مذاکره با برانکو باشند نه اینکه به سراغ شکایت بروند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن