bahrami_head

خوردبین: باید 1300 بار از این مرد جنتلمن عذرخواهی کنیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1383 ] - 8 روز پیش

خوردبین: باید 1300 بار از این مرد جنتلمن عذرخواهی کنیم!

سرپرست قدیمی و سابق پرسپولیس گفت: نحوه برخورد با برانکو درست نبود و به نظرم به جای 1300 صفحه شکایت باید 1300 بار از او عذرخواهی کنیم. مهدی رسول پناه، چندی پیش... 4 out of 5 based on 5 ratings.
خوردبین: باید 1300 بار از این مرد جنتلمن عذرخواهی کنیم!

سرپرست قدیمی و سابق پرسپولیس گفت: نحوه برخورد با برانکو درست نبود و به نظرم به جای 1300 صفحه شکایت باید 1300 بار از او عذرخواهی کنیم. مهدی رسول پناه، چندی پیش...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست قدیمی و سابق پرسپولیس گفت: نحوه برخورد با برانکو درست نبود و به نظرم به جای 1300 صفحه شکایت باید 1300 بار از او عذرخواهی کنیم.
مهدی رسول پناه، چندی پیش در مواجهه با خبرنگاران اظهارنظر عجیبی داشت و مدعی شد: «1300 صفحه شکایت علیه برانکو تنظیم کرده و به دادگاه عالی ورزش ارسال کردیم!» این جمله واکنش های بسیاری به ویژه از سوی هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به دنبال داشت. همچنین خود برانکو هم در مصاحبه با خبرورزشی با گلایه گفت: «3 خط تشکر نکردند، اما 1300 صفحه علیه من شکایت نوشته اند!» این مصاحبه ها به گوش محمود خوردبین پیشکسوت متعصب و دوست داشتنی پرسپولیس نیز رسیده است. دیروز فرصتی دست داد که با سرپرست قدیمی و سابق پرسپولیس هم کلام شویم.

*محمودخان! مصاحبه رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس را شنیده یا خواندید؟
کدام یک را می گویید؟!

*همان مصاحبه معروفی که اعلام کرد 1300 صفحه علیه برانکو شکایت نوشتیم!
من بیشتر از مصاحبه دوستان دلم از خواندن تیتر مصاحبه برانکو گرفت!

*تیتر معروف منظورتان است؟
بله، طفلکی 4 سال اینجا زحمت کشید، 7 جام با پرسپولیس گرفت و پرسپولیس را قهرمان کرد و قهرمان هم تحویل داد و آنگاه...

*خودش هم وقتی با ما صحبت کرد حسابی گله مند بود!
حق دارد. من سال های زیادی در فوتبال بودم و مو های خودم را در این عرصه سفید کردم. برانکو یکی از مربیان باشخصیت و جنتلمن خارجی بود که به ایران آمد. بسیار انسان بااخلاقی است و من از کار کردن با او لذت بردم. این کار و نحوه برخورد با برانکو درست نبود و به نظرم به جای 1300 صفحه شکایت باید 1300 بار از او عذرخواهی کنیم!

*عذرخواهی؟!
بله، یک مربی توانسته است 3 سال متوالی پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کند و با دست خالی و کلی بازیکن مصدوم این تیم را به فینال آسیا برساند. آن وقت می آییم و... باید دستمزد برانکو را تمام و کمال بدهیم و از او دلجویی کنیم.

*در خیلی از کشور ها قدر مربیان خارجی بزرگ را می دانند. به طور مثال می توان به گاس هیدینگ اشاره کرد که به واسطه افتخاراتی که با تیم ملی کره جنوبی به دست آورد شهروند افتخاری این کشور شد.
بله، طفلکی برانکو توقع اضافی نداشت. او دستمزد خودش را می خواست. نمی خواست شهروند افتخاری شود، اما همیشه از ایران به عنوان وطن دوم خودش یاد می کند و حداقل باید حرمت او را نگه می داشتیم.

*مقصر چه کسی است؟
من نمی دانم چه کسی از اول بحث شکایت از برانکو را وسط کشید، اما می دانم بسیار آدم متعهدی بود و تا روز آخر برای پرسپولیس کار کرد و قهرمان جام حذفی شد. اگر کم کاری کرده یا از ایران فرارکرده بود درست اما...

*البته همان طور که مجبور شدیم دستمزد و غرامت قرارداد مانوئل ژوزه را تا آخر به این مربی پرتغالی پرداخت کنیم حتم بدانید مجبور می شویم پول قرارداد برانکو را هم بدهیم.
صددرصد همین طور است. به موضوع خوبی اشاره کردید. همین مانوئل ژوزه برای پرسپولیس چه کار کرد؟ پول هنگفتی برای هیچ گرفت، اما موضوع برانکو فرق می کند. بعد از 7 جام و قهرمانی باید حرمت برانکو را بیشتر نگه داریم. واقعاً از این رفتار و گفتار دوستان من یکی اصلاً سر درنمی آورم!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن