ترابیان: یحیی و علی کریمی آماده بودند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 794 ] - شنبه, 7 تیر 1399

ترابیان: یحیی و علی کریمی آماده بودند

رضا ترابیان همیشه همراه تیم رسانه ورزش است اما روز پنجشنبه در تمرین بچه های رسانه سه، چهار تا از دوستان و همبازیان سابقش را دید. بازی درون تیمی بچه های رسانه ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ترابیان: یحیی و علی کریمی آماده بودند

رضا ترابیان همیشه همراه تیم رسانه ورزش است اما روز پنجشنبه در تمرین بچه های رسانه سه، چهار تا از دوستان و همبازیان سابقش را دید. بازی درون تیمی بچه های رسانه ...

ارتش سرخ دات كام :

رضا ترابیان همیشه همراه تیم رسانه ورزش است اما روز پنجشنبه در تمرین بچه های رسانه سه، چهار تا از دوستان و همبازیان سابقش را دید. بازی درون تیمی بچه های رسانه با حضور علی کریمی، یحیی گل محمدی، مهرداد میناوند و افشین پیروانی داغ شد.  در حاشیه این تمرین تیم رسانه از علی کریمی هم تجلیل کرد و فضای جالبی به وجود آمد. به بهانه این اتفاق درباره حضور نامداران پرسپولیس در تمرین تیم رسانه ورزش و البته شروع مجدد لیگ و بازی پرسپولیس مقابل پیکان با رضا ترابیان گپ زدیم.

*آقا رضا از حضور علی کریمی و آقا یحیی در تمرین تیم رسانه بگویید.
جای شما خالی. من از مراسم تجلیل از علی کریمی خبر نداشتم اما بچه ها زحمت کشیدند آمدند و این مراسم برگزار شد. برای من هم خوب شد چون قدیمی ها را دیدم و دیداری تازه شد.

*شرایط بدنی همبازیان سابق تان چطور بود؟
 علی که خیلی خوب بود، افشین و مهرداد که بازی نکردند و یحیی هم بدنش فیت است اما کشاله اش کش آمد.

*پس یک بازی درون تیمی با چند تا میهمان ویژه بود؟
 بله آقای مرادی که میهمان بودند داوری کردند. من و یحیی یک طرف بودیم و علی کریمی در تیم مقابل. ما سه بر یک باختیم که گل ما را یحیی با یک کاشته محکم و فنی زد. یکی از گل های تیم مقابل را هم علی کریمی زد. در نهایت ما 3 - یک باختیم.

*آقا یحیی را چند وقت بود ندیده بودید؟
 قبل از این مدتی که همراه پرسپولیس باشد مدتی طولانی شمال کنار هم بودیم و فکر می کنم کلاً دو هفته بود ندیده بودمش.

*فکر می کنید بازی پرسپولیس مقابل پیکان در بازگشت به لیگ چطور باشد؟
خب تیم ها که همه تا حدود زیادی از شرایط مسابقه دورند. طبیعتاً وقتی تیمی دو ماه و نیم تمرین نکند فت می کند؛ هم از نظر فنی هم بدنی ولی به هر حال این لیگ باید تمام می شد. یکسری تیم برای قهرمانی می جنگند، یکسری برای سهمیه و یکسری هم برای نیفتادن. از آن طرف یکسری تیم های لیگ یک برای صعود مبارزه می کنند و هزینه کرده اند. یعنی راحت نمی شد مسابقات را تعطیل کرد اما مطمئناً کیفیت مسابقات نسب به فصول قبل پایین تر خواهد بود هر چند اگر دو، سه تا بازی جلو برویم شرایط بهتر می شود.

*تقریباً همه تا حدود 90-80 درصد پرسپولیس را قهرمان می دانند. آیا ممکن است این تیم غافلگیر شود؟
 اتفاقاً به نظرم خیلی هم کار سختی دارند و به این راحتی که فکر می کنیم نیست. این در فوتبال اتفاق افتاده که وقتی شما دو بازی متوالی نتیجه نگیرید یا مساوی کنید، بعد رقیب تان برنده باشد آن وقت وارد بحران می شوید و اصلاً نباید فکر کنند که کار تمام شده است.

*دیدید که برای استقلال هم چه اتفاقاتی در بازی اول رقم خورد و ممکن است پرسپولیس هم غافلگیر شود.
بله دقیقاً، به نظرم پرسپولیسی ها اصلاً نباید مغرور شوند و حریفان را دست کم بگیرند. بخصوص در یکی، دو بازی اول که باید با موفقیت این بازی ها را رد کنند. الان تیم های وسط جدول با بالای جدول تفاوت چندانی ندارند و از نظر کیفی خیلی به هم نزدیکند. در فوتبال خیلی اتفاقات پیش می آید که قابل پیش بینی نیست و پرسپولیس باید با این تفکر جلو برود. از طرفی یک برتری مهم برای پرسپولیس داشتن تماشاگر و حمایت آنهاست که الان این برتری را هم ندارند و بازی ها در شرایط مساوی برگزار می شود. به همین خاطر باید خیلی مراقب باشند.

   

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن