مجله ارتباط

    melibet

پاسخ باشگاه به نحوه همکاری با اسپانسر پر حرف و حدیث

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 799 ] - یکشنبه, 8 تیر 1399

پاسخ باشگاه به نحوه همکاری با اسپانسر پر حرف و حدیث

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه ای را درباره نحوه همکاری با اسپانسر این باشگاه به شرح زیر منتشر کرد. همراهان گرامی در روزهایی که مردم سرزمینمان درگیر بیماری فراگیر کر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پاسخ باشگاه به نحوه همکاری با اسپانسر پر حرف و حدیث

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه ای را درباره نحوه همکاری با اسپانسر این باشگاه به شرح زیر منتشر کرد. همراهان گرامی در روزهایی که مردم سرزمینمان درگیر بیماری فراگیر کر...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه ای را درباره نحوه همکاری با اسپانسر این باشگاه به شرح زیر منتشر کرد.

همراهان گرامی

در روزهایی که مردم سرزمینمان درگیر بیماری فراگیر کرونا هستند و فشار تحریمهای ظالمانه، همگان را درگیر مسایل و مصا یب اقتصادی ریز و درشت کرده است، برندها و صاحبان کسب و کار نیز عمدتاً از این قاعده مستثنی نبوده و  اولویتشان برای آگاهی بخشی و معرفی خدمات و محصولاتشان دستخوش تغییر گشته و به دنبال راههای ارزانتری برای تبلیغات هستند، در این میانه بنگاه های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال نیز راههای تازه ای را پیشنهاد می کنند تا کسب و کارها بتوانند از میان انبوه مخاطبان صفحه های پرمخاطب در شبکه های اجتماعی به مشتریان خود متصل شده و خدمات و محصولاتشان را معرفی نمایند.

صفحه اینستاگرام باشگاه بزرگ پرسپولیس با 4 میلیون هوادار فهیم که بزرگترین صفحه اینستاگرام فارسی غیر شخصی در کشور می باشد در نظر دارد تا در این شرایط بد اقتصادی ضمن همکاری با یک بنگاه بازاریابی دیجیتال در تعامل با برندها و کسب و کارهای معتبر کشور قرار گیرد و فضای خود را برای 4 کمپین 6 روزه با هدف درآمدزایی برای باشگاه در اختیار قرار دهد تا ضمن ایجاد تعامل بین مخاطبان و کسب و کارها بتوان با ایجاد فضایی مفرح و شاد و مشارکت جویی از همه عزیزان دنبال کننده در روزهایی که بسیاری از کانالهای درآمدزایی باشگاه از جمله سامانه های هواداری به نوعی مسدود گردیده است، همکاری نماید و با کمک فوتبالیستهای پر تلاش و پیشکسوتان و هنرمندان، برنامه های شایسته ای را برای مخاطبان تهیه و تولید کند.

هواداران مستحضرند که بازاریابی دیجیتال در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی راهی متداول در درآمدزایی در تمام باشگاه های پرمخاطب است و این فضا برای برندها بسیار جذاب است چرا که راهی کوتاه و اثربخش برای معرفی و آگاهی بخشی است و ما نیز سعی خواهیم کرد تا از این فضا با اتکا به همکاری با افراد توانمند و کاربلد، فضایی  جذاب و درآمدزا برای باشگاه ایجاد نماییم.    

لذا با کسب اجازه و رخصت از همه فوتبال دوستان و عاشقان پرسپولیس که همواره در روزهای سخت کنار باشگاه ایستاده اند و بدون توجه به جوسازیهای رسانه ای هدایت شده از سوی افرادی مغرض، به فکر تعالی و سربلندی باشگاه هستند در آستانه چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر، از شما دعوت می گردد تا همچون همیشه با همدلی و مشارکت یار دوازدهم تیم باشید تا ضمن درآمدزایی از روشهای جدید، انشاءالله نتیجه این همدلی و مشارکت، سرافرازی و موفقیت باشگاه محبوبمان باشد.

طی روزهای گذشته انتقادات فراوانی به نحوه همکاری باشگاه پرسپولیس با این اسپانسر مطرح شده و صحبتهای مختلفی در  این زمینه انجام شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن