bahrami_head

سیدجلال: پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 244 ] - 7 روز پیش

سیدجلال: پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حواس مان معطوف به بازی های پیش رو مخصوصا پیکان است و برای بار چندم می گویم هیچ چیز مهمتر از برد مقابل این تیم نیست. پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سیدجلال: پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حواس مان معطوف به بازی های پیش رو مخصوصا پیکان است و برای بار چندم می گویم هیچ چیز مهمتر از برد مقابل این تیم نیست. پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حواس مان معطوف به بازی های پیش رو مخصوصا پیکان است و برای بار چندم می گویم هیچ چیز مهمتر از برد مقابل این تیم نیست.

پرسپولیس نخستین بازی خود پس از تعطیلی چهار ماهه رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا را امروز یکشنبه مقابل پیکان تهران برگزار می کند.

سیدجلال حسینی در گفتگویی در خصوص این موضوع و همچنین صحبت های بوجود آمده راجع به حمایت داوران از پرسپولیس برای رسیدن به جام، شایعه خداحافظی از فوتبال و مصدومیت برخی بازیکنان این تیم صحبت هایی را انجام داده است که نشان از انگیزه بالای کاپیتان باتجربه سرخ ها دارد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای گفتگویش درباره بازی تیم با پیکان تهران گفت: 9 بازی تا پایان لیگ برتر باقی مانده است که واقعا به چشم فینال می بینیم. من فکر می کنم سخت ترین بازی را با پیکان داریم. آنها کوه انگیزه اند و می خواهند برای فرار از جایگاهی که دارند امتیاز بگیرند. سخت ترین حریف ما تا پایان فصل پیکان است.

سیدجلال درباره شانس بالای قهرمانی پرسپولیس برای کسب چهارمین جام متوالی خود در رقابت های لیگ برتر فوتبال یادآور شد: در صدر جدول هستیم اما لیگ که تمام نشده است. جام را در پایان بازی ها می دهند و الان هم جام را به دستان مان نداده اند. وقتی به قهرمانی نرسیده ایم پس باید همچنان بدویم و بجنگیم.

وی افزود: به هم تیمی هایم هم گفتم که اصلا به حرف ها توجه نکنید و گول جایگاه فعلی را نخورید. اختلاف 10 امتیازی قابل جبران است. هر چیزی امکان دارد. حالا که نتیجه لیگ برتر در اختیار خودمان است نباید به سایر تیم ها فرصت بدهیم که برای ما قهرمان را تعیین کنند.

مدافع پرسپولیس که تاکید زیادی روی بازی با پیکان داشت افزود: هیچ چیز برای ما مهم تر از بازی با پیکان نیست. در داخل تیم هم به این موضوع رسیده ایم. انصافا کادر فنی و بازیکنان تمرکز کافی دارند و من مطمئن هستم با چنین روحیه ای می توانیم باز هم برای بردهای متوالی تلاش کنیم.

سیدجلال راجع به وضعیت مصدومان این تیم تصریح کرد: مشکلاتی در این بخش داریم. چند مصدوم داریم و مهدی ترابی هم که مقابل پیکان محروم است. متاسفانه محمد انصاری را که یکی از بهترین های خط دفاع بود از دست دادیم و چند ماه نمی تواند در ترکیب تیم باشد. برای او ناراحتم. محمد یکی از بازیکنان حرفه ای و با اخلاق فوتبال ایران است که امیدوارم خیلی زود به میدان بازگردد و پرسپولیس را کمک کند.

کاپیتان سرخپوشان درباره صحبت هایی که دوباره به تازگی علیه حمایت داوران از پرسپولیس می شود یادآور شد: بگذارید هرچه می خواهند بگویند. فکر می کنم مزد بی حاشیه بودن خودمان را با جایگاهی که در جدول داریم گرفته ایم. اصلا نمی خواهم به این موضوعات فکر کنم. حواس مان معطوف به بازی های پیش روست و برای بار چندم می گویم هیچ چیزمهم تر از برد مقابل پیکان نیست.

وی ادامه داد: کار خودمان را انجام می دهیم و تا حالا فکر نمی کنم درباره تیم های دیگر اظهار نظر کرده باشیم. حالا دیگر بگذارید هرچه می خواهند بگویند. ما در زمین بازی رقابت می کنیم و کار را پیش می بریم. می دانیم دل 40 میلیون هوادار به همین پرسپولیس خوش است. برای آنها از جان و دل بازی می کنیم.

کاپیتان پرسپولیس راجع به شایعه خداحافظی اش از فوتبال گفت: نمی دانم درباره این شایعات چه رفتاری باید داشت. من فقط تمرین می کنم و هر روز سعی می کنم بهترین باشم. برای این افراد که معلوماست چه قصدی هم دارند می گویم متاسفم همین!

سیدجلال حسینی در پایان بار دیگر راجع به شروع دوباره رقابت های لیگ برتر صحبت کرد و گفت: قطعا شروع فوتبال با رعابیت کامل پروتکل های بهداشتی می تواند نشاط را به جامعه بازگرداند و مردم را کمی از دغدغه هایشان جدا کند. همه در همین مملکت هستیم و امیدوارم همه افراد جامعه به سلامت زندگی کنند و دغدغه ها بابت بیماری کرونا باز نگردد. در طول بازی ها هم امیدواریم رعایت پروتکل های بهداشتی باعث شود تا کسی از جامعه فوتبالی با بیماری روبرو نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن