bahrami_head

    melibet

تغییرات عجیب جادوگر، از پرخوری تا رژیم و ساعت ها ورزش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 670 ] - یکشنبه, 8 تیر 1399

تغییرات عجیب جادوگر، از پرخوری تا رژیم و ساعت ها ورزش

همبازی سابق علی کریمی گفت: برای همه عجیب است که چرا علی کریمی با این انگیزه و انرژی تمرین می کند. اگر علی کریمی را در فضای مجازی دنبال کرده باشید، او را یا در... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تغییرات عجیب جادوگر، از پرخوری تا رژیم و ساعت ها ورزش

همبازی سابق علی کریمی گفت: برای همه عجیب است که چرا علی کریمی با این انگیزه و انرژی تمرین می کند. اگر علی کریمی را در فضای مجازی دنبال کرده باشید، او را یا در...

ارتش سرخ دات كام :

همبازی سابق علی کریمی گفت: برای همه عجیب است که چرا علی کریمی با این انگیزه و انرژی تمرین می کند.

اگر علی کریمی را در فضای مجازی دنبال کرده باشید، او را یا در سالن های بدنسازی و یا در حال فوتبال بازی کردن می بینید. کریمی که به سختی می شد او را پیدا کرد، در 3 هفته اخیر فقط 2 بار برای بازی با تیم رسانه ورزش به کمپ تیم های ملی رفته و پا به توپ شده است. او در اوج گرما که همه به خنکی باد کولر پناه می برند، با عادل فردوسی پور در دمای بالای 40 درجه زیر آفتاب سوزان فوتبال بازی می کند. حضور در سالن های بدنسازی و زمین های فوتبال به کنار، علی کریمی به پیاده روی و دو های استقامت هم علاقه پیدا کرده و حتی قصد داشت وارد دوی ماراتن شود.

شاید گزارش هایی در مورد پیاده روی های علی کریمی خوانده باشید، اما جواد کاظمیان در مورد او می گفت: «کریمی آدم عجیبی است. 6 صبح زنگ می زند که بیا در لواسان قدم بزنیم. البته قدم زدن معمولی هم نه، علی زیر 10 کیلومتر قدم نمی زند.»

تمرین های گاه و بیگاه علی کریمی سوژه مهرداد میناوند هم شد. همبازی سابق کریمی قبل از فوتبال با تیم رسانه ورزش، رو به او گفت: «این سومین جلسه تمرین علی از 4:30 صبح است. زمان فوتبالش این طور تمرین نمی کرد و نمی دانم الان خودش را برای چه مسابقه ای آماده می کند. یادم هست شب قبل از بازی یک دیس خورش قیمه می خورد، اما الان رژیم غذایی دارد!»

برای همه عجیب است که چرا علی کریمی با این انگیزه و انرژی تمرین می کند، ولی از خودش که پرسیدند، این طور جواب داد: «کار خاصی ندارم و ساعت های خالی ام را فقط ورزش می کنم.» علی کریمی خیلی ساده جواب داد، در روز هایی که دغدغه فوتبال حرفه ای چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی را ندارد، به سلامتی اش می رسد و با ورزش وقتش را پر می کند. شاید اگر علی کریمی آرام این روز ها را در دوران فوتبالش هم می دیدیم، حداقل چندین توپ طلای فوتبال آسیا را در خانه انبار کرده بود و فوتبالش را در بایرن مونیخ تمام می کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن