bahrami_head

    melibet

بیرو – پرسپولیس؛ شاید فصلی دیگر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1161 ] - دوشنبه, 9 تیر 1399

بیرو – پرسپولیس؛ شاید فصلی دیگر

روز گذشته علیرضا بیرانوند در ترکیب یازده نفره تیم برای بازی مقابل پیکان درون قفس توری ارتش سرخ ایستاد تا با توجه به مصاحبه های چند روز اخیر مربی دروازه بانان ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
بیرو – پرسپولیس؛ شاید فصلی دیگر

روز گذشته علیرضا بیرانوند در ترکیب یازده نفره تیم برای بازی مقابل پیکان درون قفس توری ارتش سرخ ایستاد تا با توجه به مصاحبه های چند روز اخیر مربی دروازه بانان ...

ارتش سرخ دات كام :

روز گذشته علیرضا بیرانوند در ترکیب یازده نفره تیم برای بازی مقابل پیکان درون قفس توری ارتش سرخ ایستاد تا با توجه به مصاحبه های چند روز اخیر مربی دروازه بانان و افراد نزدیک به این گلر ملی پوش، شایعات مبنی بر منصرف شدن علی بیرو از سفر به بلژیک قوت بگیرد.

در همین رابطه روز گذشته یک وبسایت بلژیکی به نام “voetbalbelgie” نیز خبر داد که باشگاه آنتورپ به دنبال خرید “دینش دیبوس”، دروازه بان مجارستانی است تا او را در کنار جین بوتز، دروازه بان جوان فرانسوی قرار دهد.

قرار بود بیرانوند دو هفته پیش راهی بلژیک شود و حتی در نیمه شب تهران، خبرنگاران برای ثبت حضور او در فرودگاه و سفر به آنتورپ با دوربین و میکروفن در محل حاضر شدند اما قوانین محدودیتی اتحادیه اروپا مانع از حضور علیرضا بیرانوند در قاره سبز شد و تا همین امروز نیز مشکل برطرف نشده است.

اخبار ضد و نقیض فراوان در رابطه با این موضوع نیز به گوش می رسید که برخی حاکی از ناهماهنگی باشگاه رویال آنتورپ با پلیس آمستردام بود و اخبار دیگر نیز از محدودیت سفر به اروپا بنا به وضع قوانین اتحادیه اروپا حکایت داشت.

این خبرگزاری بلژیکی در گزارشی به وضعیت تیم آنتورپ بلژیک پرداخته و درباره علیرضا بیرانوند و پست دروازه بانی این تیم نیز اخبار جدیدی را منتشر کرده است. به نقل از این وبسایت: “همه چیز در آنتورپ به سرعت پیش می رود، پس از خرید سه بازیکن (جین بوتز، بیرگر وستریت و فرانک بویا)، حالا همه منتظر علیرضا بیرانوند هستند و این دروازه بان بین المللی گزینه مهمی است. اما ممکن است دینش دیبوس مجار رقیب جین بوتز فرانسوی شود.”

در ادامه این گزارش با اشاره به مشکل ویزای علیرضا بیرانوند آمده است: “او به خاطر مشکل ویزا در کشورش مانده اما به هر حال فصل بعد باید با جین بوتز برای حضور در ترکیب اصلی رقابت کند”

این در حالی است که حتی یک وبسایت بلژیکی که اخبار نقل و انتقالات ژوپیر لیگ را بررسی می کند، بیرانوند را در فهرست ورودی های قطعی آنتورپ قرار نداده و او را در لیست خریدهای احتمالی جای داده است.

بیرانوند که قرارداد چهار ساله با رویال آنتورپ امضا کرده و حتی قسط اول رضایت نامه او نیز به پرسپولیسی ها پرداخت شده، طبق قانون باید تا پایان لیگ ایران یعنی اواسط مرداد در ایران بماند و حتی اگر پرسپولیس با خروج او موافقت کند نیز مشخص نیست که مشکل ویزای این بازیکن چه زمانی حل خواهد شد.

با توجه به شیوع گسترده بیماری کووید-19 در اروپا، مرزهای منطقه شنگن هنوز بر روی اتباع غیر اروپایی باز نشده و قرار است یکم جولای این محدودیت ها برداشته شود؛ آنهم نه به صورت تمام و کمال. همین ماجرا، شائبه های سفر علیرضا به بلژیک را دوچندان می کند.

بیرانوند برای قرار گرفتن در ترکیب رویال آنتورپ، رقیب سرسختی همچون ژان بوتز، دروازه بان جوان فرانسوی دارد و برای جلب توجه سرمربی رویال آنتورپ، باید هرچه سریعتر خودش را به بلژیک برساند. حضور علیرضا در تمرینات آماده سازی پیش فصل رویال آنتورپ، نکته ای است که سران باشگاه بلژیکی بر آن پافشاری می کنند و بازگشت بیرانوند به پرسپولیس پس از شرکت در تست های پزشکی، بعید به نظر می رسد.

داشتن یک رقیب سرسخت در اردوگاه آنتورپ، اتفاق خوشایندی برای علیرضا خواهد بود. او که همواره رقابت سالم با بوژیدار رادوشوویچ را عاملی مهم برای پیشرفت خودش خوانده است، در بلژیک نیز چنین شرایطی را تجربه خواهد کرد. با این تفاوت که این مرتبه کار سخت تری برای جلب نظر سرمربی دارد و رسیدنش به قفس توری آنتورپ، به سادگی نخواهد بود.

مدیران باشگاه آنتورپ، امیدوارند بیرانوند در هفته جاری به بلژیک برسد و این تاخیر به وجود آمده، دلیلی بر پشیمان شدن دروازه بان مدنظرشان از حضور در باشگاه آنتورپ نباشد. اتفاقی که بعید به نظر نمی رسد و فعل و انفعالاتی که اکنون در پروسه جذب بازیکن جایگزین در اردوگاه آنتورپ اتفاق می افتد؛ نشان از قطع امید باشگاه بلژیکی از جذب بیرانوند دارد.

این در حالی است که حتی یک وبسایت بلژیکی که اخبار نقل و انتقالات ژوپیر لیگ را بررسی می کند، بیرانوند را در فهرست ورودی های قطعی آنتورپ قرار داده و او را در لیست خریدهای احتمالی جای داده است.

به این ترتیب و با توجه به مصاحبه کادر فنی پرسپولیس مبنی بر قرار استفاده از علیرضا بیرانوند در ترکیب ثابت تا پایان بازی های لیگ نوزدهم، به نظر می رسد سنگربان ملی پوش تیم محبوبمان از سفر به بلژیک و حضور در رویال آنتورپ، پشیمان شده باشد و در اوضاع نا به سامان اقتصادی فعلی، مدیریت باشگاه باید پیش قسط گرفته شده در دوره مدیریت قبلی را به باشگاه بلژیکی بازگرداند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن